Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
Sobota, 27 maja 2017 r. godz. 12:16

3 czerwca nabór do LSS 2009-11

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę 3 czerwca, na bocznym boisku przy Łazienkowskiej odbędą się nabory do czterech warszawskich ośrodków Szkół Piłkarskich Legii z roczników 2009-2011, które znajdują się na Bemowie, Targówku, Pradze oraz Łazienkowskiej 3. Udział w naborze jest bezpłatny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Konieczna jest rejestracja pod tym adresem.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (1)

WWL, 28.05.2017 12:26:23 - *.dynamic.chello.pl

Troszkę mało informacji.
Przydałby się dokładny adres szkółek an Pradze i Targówku.
Poza tym udział w naborze jest bezpłatny,a co dalej?
Jak odbywają się zajęcia -raz na tydzień czy częściej?
Czy rodzice ponoszą jakieś koszta,jeśli tak to jakie?

Pytam bo nie wszyscy chętni rodzice mogą dysponować odpowiednim czasem i środkami finansowymi.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!