Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Ławrynowicz - fot. piecioboj-legia.com
Daniel Ławrynowicz - fot. piecioboj-legia.com
Poniedziałek, 29 maja 2017 r. godz. 12:05

Pięciobój: Ławrynowicz 22. w PŚ w Drzonkowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

20-letni Daniel Ławrynowicz zajął 22. miejsce w 4. zawodach Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, które odbyły się w Drzonkowie. Legionista zdobył 1384 punkty, plasując się na 12. miejscu w jeździe konnej, 15. w strzelaniu oraz 29. w szermierce i pływaniu.
Ławrynowicz, który jest wychowankiem sekcji pływackiej MKS Sambor Tczew, a od tego sezonu reprezentuje barwy Legii, ma spore szanse by trafić do grupy, która od przyszłego roku przygotowywać się będzie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!