Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hala zapasów Legii Warszawa - fot. Bodziach
Hala zapasów Legii Warszawa - fot. Bodziach
Niedziela, 28 maja 2017 r. godz. 10:59

Zapasy: Khucheev 2. w Międzynarodowym Pucharze Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Salman Khucheev zajął drugie miejsce w zawodach Międzynarodowego Pucharu Polski kadetów, które odbyły się w Kostrzynie. Legionista w finale kategorii wagowej do 54 kilogramów przegrał 0-4 z Białorusinem, A. Pechurenką.

Wyniki Salmana Khucheeva:
I runda: Salman Khucheev - Sebastian Bielański (Wisłoka Dębica) 5-0
II runda: Salman Khucheev - Jakub Błachowicz (PTC Pabianice) 5-0
III runda: Salman Khucheev - Grzegorz Kunkel (Fundacja Morena Żukowo) 4-1
Finał: Salman Khucheev 0-4 Aliaksandr Pechurenka (Białoruś)


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!