REKLAMA

Legijne poduszki od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W środę w godzinach 18-20 w SportsBarze Ł3 Dobrzy Ludzie prowadzić będą sprzedaż poduszek dla młodych legionistów z motywami Legii połączonymi z tymi z bajek "Minionki", "Epoka Lodowcowa" oraz "Pingwiny z Madagaskaru". Poduszki kosztują 40 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze odnawianie warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

Koziol - 29.05.2017 19:39:22, *.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zacny cel. Trzeba kupić.

błażej - 29.05.2017 19:41:03, *.54

Będzie możliwość zakupu przez neta? allegro albo sklep?

Kami(L)a - 29.05.2017 19:54:06, *.pl

No i mam prezent dla bratanicy na dzień dziecka :-)

L - 29.05.2017 20:07:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zróbcie też sprzedaż internetową

DawidL - 29.05.2017 20:26:39, *.dynamic.mm.pl

Bardzo chętnie kupie jeżeli będzie możliwość zamówienia przez Internet (L)

Polpolpól - 29.05.2017 20:32:14, *.play-internet.pl

Gdyby dało radę przez neta było by super

Rafciu - 29.05.2017 20:46:26, *.centertel.pl

Zróbcie sprzedaż przez Internet bardzo bym chciał kupić ale termin i godziny nie do ogarnięcia. Pozdrawiam

Top CWKS - 29.05.2017 21:16:25, *.warszawa.vectranet.pl

Alygancke wykonanie!
Gytara-biore 5szt
do zobaczenia Dobrzy (L)udzie we srode

Tczew - 29.05.2017 21:31:08, *.play-internet.pl

Proszę o możliwość zakupu przez internet z przesyłką.

Krzeszczu - 29.05.2017 21:49:58, *.cust.bredband2.com

Gitara pomysl i poduszki. Tez przychylam sie do kolegow wyzej, umozliwcie zakup (z przesylka) przez internet.
A pojdzie jak maslo. Sam bym chetnie 2-3 kupil.

Kibic - 29.05.2017 22:21:44, *.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dołączam do prośby o możliwość zakupu przez internet

GS - 29.05.2017 22:27:25, *.2

rowniez prosze o możliwość zakupu przez neta

Wuzek - 29.05.2017 22:45:00, *.centertel.pl

Jak nie mozesz wrzucić w puszke, kup dla dziecka dziś poduszke...:-) Fajna akcja, trzeba podjechać.

Imigracja - 29.05.2017 23:15:25, *.214

Mordeczki ogarnijcie sprzedaż online. Tyle osób pyta sprzeda się dużo więcej. Sam jestem na emigracji i z chęcią kupię

Czaro - 30.05.2017 00:15:28, *.core.ynet.pl

Super! Dajcie możliwość wysyłki.

Lfan - 30.05.2017 00:30:30, *.centertel.pl

Fajnie jakby kiedyś była mozliwosc zakupu dobrej jakosci legijnej poscieli :-)

Cult⚽️Legia - 30.05.2017 00:40:53, *.155

✨Bravo✨Good⚽️People✨

walo - 30.05.2017 05:46:52, *.play-internet.pl

Kupie ale przez neta

S - 30.05.2017 07:51:25, *.centertel.pl

Chcecie online ? To zaplaccie za licencję , wtedy koszt poduszki 120 zł. I nic na CZD

Sebix - 30.05.2017 10:48:24, *.77

DO REDAKCJI!
Jakie są rozmiary poduszek?

dwojtczak - 30.05.2017 13:14:40, *.satfilm.com.pl

Podpinam się pod prośbę zakupu online - jestem w stanie dogadać się z kimś nawet żeby mi kupił na Ł3 i wysłał przesyłkę!!!

Tomek - 30.05.2017 14:05:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy można jakoś zarezerwować te z pingwinami biorę od razu z 3 szt. :D?

Deckers - 30.05.2017 15:06:12, *.226

Tydzień wcześniej jakbyście ogarnęli taką sprzedaż on line poszłoby 10x więcej sztuk. Dołączam się do prośby o sprzedaż online.

Z bedzina - 30.05.2017 16:09:42, *.cybergrota.com.pl

Mozna konto podac i po przelewie zeby wyslbali poczta za pobraniem oplaty odbior ja tez bym zamowil

acmp - 30.05.2017 16:40:42, *.play-internet.pl

Witam.
Legia to nie tylko Warszawa. Macie kibiców w całej Polsce. Kibiców którzy nie tylko się utożsamiają z Legią gdy ta ma sukcesy. Dla mnie Legia to WIELKA MIŁOŚĆ od małego i to zaszczepiam już swoim dzieciom. Droga redakcjo może uda się ruszyć z jakimś kontem. Zbliża się dzień dziecka i zapewne takich poduszek sprzedalibyście zdecydowanie więcej gdyby można było je zamówić z przesyłką. Kurcze sam wolałbym kupić moim skarbom taka poduszkę gdzie na dodatek pieniądze za nią idą na szczytny cel niż kupować kolejną zabawkę w kąt. Dla mojego 3 latka który już na ulicy śpiewa Legia Legia gol byłby to super prezent, a i 5 letnia córka by się ucieszyła z takiej Legijnej poduszki :)

Pozdrawiam
Bydgoski (L)egionista

Miczel - 30.05.2017 23:47:19, *.dynamic.chello.pl

Nie widzę na forum żadnego info. Ile jest motywów i jaki rozmiar poduszek?

spoza Warszawy - 31.05.2017 09:18:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Chcecie online ? To zaplaccie za licencję , wtedy koszt poduszki 120 zł. I nic na CZD" - na allegro nie można puścić?
Szkoda, że w środę i szkoda, że tylko w Warszawie. Ale byście mieli zysk gdyby akcja zaczęła się z tydzień temu i dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych - tylko 2 h i tylko w Warszawie to naprawdę ograniczenie dla większości potencjalnych zainteresowanych... Aż tak mało jest tych poduszek czy co?... :/

spoza Warszawy - 31.05.2017 09:19:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Chcecie online ? To zaplaccie za licencję , wtedy koszt poduszki 120 zł. I nic na CZD" - na allegro nie można puścić?
Szkoda, że w środę i szkoda, że tylko w Warszawie. Ale byście mieli zysk gdyby akcja zaczęła się z tydzień temu i dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych - tylko 2 h i tylko w Warszawie to naprawdę ograniczenie dla większości potencjalnych zainteresowanych... Aż tak mało jest tych poduszek czy co?... :/

Lee - 31.05.2017 17:50:54, *.centertel.pl

Będziecie bo czekamy ???

krzychos333 - 31.05.2017 18:14:01, *.play-internet.pl

szkoda ze pier...nik sie zrobil wyslalem zone z 2 dzieci zeby sobie wybrali poduszki a juz nic nie ma dzeci zaplakane zona potraktowana z gory i olana szkoda panowie ze ludzie chca pomoc a sa traktowani mocno srednio

Mar - 31.05.2017 18:14:29, *.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Już kwadrans spóźnienia... ludzie czekają i się niecierpliwią...

lipa - 31.05.2017 18:20:13, *.centertel.pl

Byłem o 18:15 i już nie było...

mona - 31.05.2017 19:04:37, *.15-1.cable.virginm.net

Jest mozliwosc kupna przez Internet???

Lebaid - 31.05.2017 19:28:48, *.play-internet.pl

Następnym razem trzeba zamówić ze 3000 sztuk żeby dla każdego starczyło ...

Miczel - 31.05.2017 19:36:29, *.dynamic.gprs.plus.pl

18:15 i spóźnienie Hahaha, o 18 już się skończyły

bee3 - 31.05.2017 19:58:19, *.play-internet.pl

Lipa straszna! Jak już ogłaszacie to przydałoby sie przygotować na większe ilości. 18:15 i brak poduszek. Amatorszczyzna.

Latuch - 31.05.2017 20:17:03, *.play-internet.pl

Witam, byłem na miejscu o 17.45 i niestety nie udało mi się kupić poduszki. Dziecko zawiodłem, sam straciłem 2.5 godziny na dojazd w obie strony..., Mega lipa z tego wyszła.

NIE DO KOŃCA DOBRZY LUDZIE - 31.05.2017 21:02:37, *.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

przejechałem z 10 miesiecznym dzieckiem komunikacją miejska 60 km i lipa bo poduchy nie ma,byłem 17.45 a poduszek góra 15 sztuk,żebym wiedział ze taka pizda wyjdzie to bym te 50 zł co wydałem na bilety komunikacji przekazał na karetkie,szkoda gadać,pod sportbarem widziałem płaczące dziecko z powodu braku obiecanego prezentu,dobrze że mój syn jeszcze nie rozumie.
cyrkkkkkkkkkkkk amatorszczyzna.POZDROWIENIA DLA TYCH PRAWDZIWYCH DOBRYCH LUDZI

mmz - 31.05.2017 21:08:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tragedia...

k - 31.05.2017 21:12:30, *.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

szkoda gadać,głupie tłumaczenie że przerosło ich oczekiwania,ludzie z dziecmi poprzychodzili i zostali potraktowani jak ......
dobrzy ludzie tylko do chwalenia się chyba swoimi akcjami.żal

hahahahaha - 31.05.2017 21:14:46, *.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Xiekawe czy którys zostałdo tej 20stej i tłumaczył kolejnym ludziom ze poduszek brak i że dali ciała
LEGIA TO MY A NIE AMATORZY DL