REKLAMA

Legijne poduszki od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę w godzinach 18-20 w SportsBarze Ł3 Dobrzy Ludzie prowadzić będą sprzedaż poduszek dla młodych legionistów z motywami Legii połączonymi z tymi z bajek "Minionki", "Epoka Lodowcowa" oraz "Pingwiny z Madagaskaru". Poduszki kosztują 40 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze odnawianie warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
solidarny - 01.06.2017 / 07:42, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

po takiej ZAWIEDZIONE DZIECIAKI jedyna reakcja jak powinna być to ZAWIESZONA DZIAŁALNOŚĆ DL

odpowiedz
browarman - 31.05.2017 / 22:44, *..play-internet.pl

czy DL nie mają dzieci?? zrobić taką ''PROMOCJĘ'' skierowaną dla dzieci i zrobić im taki zawód dzień przed Ich Świętem...:/ Jak można było nie przewidzieć zainteresowania, patrząc na komentarze ludzi zainteresowanych chociażby wysyłką...?? A wystarczyło wrzucić temat na forum (zapisy na koszulki, szaliki) i było wiadomo jakie jest zapotrzebowanie na ...prezenty dla małych Legionistów

odpowiedz
Dramat - 31.05.2017 / 21:50, *..play-internet.pl

Nie lubię narzekać ale to była najgorzej zorganizowana akcja sprzedaży gadżetów na legii jaka pamiętam ,poprostu kicha ,chlopaki z grupy dali ciała na maksa nie robi się takich akcji jak ma się parę sztuk na sprzedaż lepiej było rozprowadzić to w małym znajomych gronie a nie oficjalnie ,żenada

odpowiedz
hahahahaha - 31.05.2017 / 21:14, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Xiekawe czy którys zostałdo tej 20stej i tłumaczył kolejnym ludziom ze poduszek brak i że dali ciała
LEGIA TO MY A NIE AMATORZY DL

odpowiedz
k - 31.05.2017 / 21:12, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

szkoda gadać,głupie tłumaczenie że przerosło ich oczekiwania,ludzie z dziecmi poprzychodzili i zostali potraktowani jak ......
dobrzy ludzie tylko do chwalenia się chyba swoimi akcjami.żal

odpowiedz
mmz - 31.05.2017 / 21:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tragedia...

odpowiedz
NIE DO KOŃCA DOBRZY LUDZIE - 31.05.2017 / 21:02, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

przejechałem z 10 miesiecznym dzieckiem komunikacją miejska 60 km i lipa bo poduchy nie ma,byłem 17.45 a poduszek góra 15 sztuk,żebym wiedział ze taka pizda wyjdzie to bym te 50 zł co wydałem na bilety komunikacji przekazał na karetkie,szkoda gadać,pod sportbarem widziałem płaczące dziecko z powodu braku obiecanego prezentu,dobrze że mój syn jeszcze nie rozumie.
cyrkkkkkkkkkkkk amatorszczyzna.POZDROWIENIA DLA TYCH PRAWDZIWYCH DOBRYCH LUDZI

odpowiedz
Latuch - 31.05.2017 / 20:17, *..play-internet.pl

Witam, byłem na miejscu o 17.45 i niestety nie udało mi się kupić poduszki. Dziecko zawiodłem, sam straciłem 2.5 godziny na dojazd w obie strony..., Mega lipa z tego wyszła.

odpowiedz
bee3 - 31.05.2017 / 19:58, *..play-internet.pl

Lipa straszna! Jak już ogłaszacie to przydałoby sie przygotować na większe ilości. 18:15 i brak poduszek. Amatorszczyzna.

odpowiedz
Miczel - 31.05.2017 / 19:36, *..dynamic.gprs.plus.pl

18:15 i spóźnienie Hahaha, o 18 już się skończyły

odpowiedz
Lebaid - 31.05.2017 / 19:28, *..play-internet.pl

Następnym razem trzeba zamówić ze 3000 sztuk żeby dla każdego starczyło ...

odpowiedz
mona - 31.05.2017 / 19:04, *..15-1.cable.virginm.net

Jest mozliwosc kupna przez Internet???

odpowiedz
lipa - 31.05.2017 / 18:20, *..centertel.pl

Byłem o 18:15 i już nie było...

odpowiedz
Mar - 31.05.2017 / 18:14, *..114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Już kwadrans spóźnienia... ludzie czekają i się niecierpliwią...

odpowiedz
krzychos333 - 31.05.2017 / 18:14, *..play-internet.pl

szkoda ze pier...nik sie zrobil wyslalem zone z 2 dzieci zeby sobie wybrali poduszki a juz nic nie ma dzeci zaplakane zona potraktowana z gory i olana szkoda panowie ze ludzie chca pomoc a sa traktowani mocno srednio

odpowiedz
Lee - 31.05.2017 / 17:50, *..centertel.pl

Będziecie bo czekamy ???

odpowiedz
spoza Warszawy - 31.05.2017 / 09:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Chcecie online ? To zaplaccie za licencję , wtedy koszt poduszki 120 zł. I nic na CZD" - na allegro nie można puścić?
Szkoda, że w środę i szkoda, że tylko w Warszawie. Ale byście mieli zysk gdyby akcja zaczęła się z tydzień temu i dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych - tylko 2 h i tylko w Warszawie to naprawdę ograniczenie dla większości potencjalnych zainteresowanych... Aż tak mało jest tych poduszek czy co?... :/

odpowiedz
spoza Warszawy - 31.05.2017 / 09:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Chcecie online ? To zaplaccie za licencję , wtedy koszt poduszki 120 zł. I nic na CZD" - na allegro nie można puścić?
Szkoda, że w środę i szkoda, że tylko w Warszawie. Ale byście mieli zysk gdyby akcja zaczęła się z tydzień temu i dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych - tylko 2 h i tylko w Warszawie to naprawdę ograniczenie dla większości potencjalnych zainteresowanych... Aż tak mało jest tych poduszek czy co?... :/

odpowiedz
Miczel - 30.05.2017 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

Nie widzę na forum żadnego info. Ile jest motywów i jaki rozmiar poduszek?

odpowiedz
acmp - 30.05.2017 / 16:40, *..play-internet.pl

Witam.
Legia to nie tylko Warszawa. Macie kibiców w całej Polsce. Kibiców którzy nie tylko się utożsamiają z Legią gdy ta ma sukcesy. Dla mnie Legia to WIELKA MIŁOŚĆ od małego i to zaszczepiam już swoim dzieciom. Droga redakcjo może uda się ruszyć z jakimś kontem. Zbliża się dzień dziecka i zapewne takich poduszek sprzedalibyście zdecydowanie więcej gdyby można było je zamówić z przesyłką. Kurcze sam wolałbym kupić moim skarbom taka poduszkę gdzie na dodatek pieniądze za nią idą na szczytny cel niż kupować kolejną zabawkę w kąt. Dla mojego 3 latka który już na ulicy śpiewa Legia Legia gol byłby to super prezent, a i 5 letnia córka by się ucieszyła z takiej Legijnej poduszki :)

Pozdrawiam
Bydgoski (L)egionista

odpowiedz
Z bedzina - 30.05.2017 / 16:09, *..cybergrota.com.pl

Mozna konto podac i po przelewie zeby wyslbali poczta za pobraniem oplaty odbior ja tez bym zamowil

odpowiedz
Deckers - 30.05.2017 / 15:06, *..226

Tydzień wcześniej jakbyście ogarnęli taką sprzedaż on line poszłoby 10x więcej sztuk. Dołączam się do prośby o sprzedaż online.

odpowiedz
Tomek - 30.05.2017 / 14:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy można jakoś zarezerwować te z pingwinami biorę od razu z 3 szt. :D?

odpowiedz
dwojtczak - 30.05.2017 / 13:14, *..satfilm.com.pl

Podpinam się pod prośbę zakupu online - jestem w stanie dogadać się z kimś nawet żeby mi kupił na Ł3 i wysłał przesyłkę!!!

odpowiedz
Sebix - 30.05.2017 / 10:48, *..77

DO REDAKCJI!
Jakie są rozmiary poduszek?

odpowiedz
S - 30.05.2017 / 07:51, *..centertel.pl

Chcecie online ? To zaplaccie za licencję , wtedy koszt poduszki 120 zł. I nic na CZD

odpowiedz
walo - 30.05.2017 / 05:46, *..play-internet.pl

Kupie ale przez neta

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 30.05.2017 / 00:40, *..155

✨Bravo✨Good⚽️People✨

odpowiedz
Lfan - 30.05.2017 / 00:30, *..centertel.pl

Fajnie jakby kiedyś była mozliwosc zakupu dobrej jakosci legijnej poscieli :-)

odpowiedz
Czaro - 30.05.2017 / 00:15, *..core.ynet.pl

Super! Dajcie możliwość wysyłki.

odpowiedz
Imigracja - 29.05.2017 / 23:15, *..214

Mordeczki ogarnijcie sprzedaż online. Tyle osób pyta sprzeda się dużo więcej. Sam jestem na emigracji i z chęcią kupię

odpowiedz
Wuzek - 29.05.2017 / 22:45, *..centertel.pl

Jak nie mozesz wrzucić w puszke, kup dla dziecka dziś poduszke...:-) Fajna akcja, trzeba podjechać.

odpowiedz
GS - 29.05.2017 / 22:27, *..2

rowniez prosze o możliwość zakupu przez neta

odpowiedz
Kibic - 29.05.2017 / 22:21, *..217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dołączam do prośby o możliwość zakupu przez internet

odpowiedz
Krzeszczu - 29.05.2017 / 21:49, *..cust.bredband2.com

Gitara pomysl i poduszki. Tez przychylam sie do kolegow wyzej, umozliwcie zakup (z przesylka) przez internet.
A pojdzie jak maslo. Sam bym chetnie 2-3 kupil.

odpowiedz
Tczew - 29.05.2017 / 21:31, *..play-internet.pl

Proszę o możliwość zakupu przez internet z przesyłką.

odpowiedz
Top CWKS - 29.05.2017 / 21:16, *..warszawa.vectranet.pl

Alygancke wykonanie!
Gytara-biore 5szt
do zobaczenia Dobrzy (L)udzie we srode

odpowiedz
Rafciu - 29.05.2017 / 20:46, *..centertel.pl

Zróbcie sprzedaż przez Internet bardzo bym chciał kupić ale termin i godziny nie do ogarnięcia. Pozdrawiam

odpowiedz
Polpolpól - 29.05.2017 / 20:32, *..play-internet.pl

Gdyby dało radę przez neta było by super

odpowiedz
DawidL - 29.05.2017 / 20:26, *..dynamic.mm.pl

Bardzo chętnie kupie jeżeli będzie możliwość zamówienia przez Internet (L)

odpowiedz
L - 29.05.2017 / 20:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zróbcie też sprzedaż internetową

odpowiedz
Kami(L)a - 29.05.2017 / 19:54, *..pl

No i mam prezent dla bratanicy na dzień dziecka :-)

odpowiedz
błażej - 29.05.2017 / 19:41, *..54

Będzie możliwość zakupu przez neta? allegro albo sklep?

odpowiedz
Koziol - 29.05.2017 / 19:39, *..17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zacny cel. Trzeba kupić.

odpowiedz