Jacek Magiera na konferencji po meczu z Koroną - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Zrealizowaliśmy cel

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): To bardzo dobry i ważny dla nas wynik. Zwyciężyliśmy na trudnym terenie, bo Korona po wejściu do ósemki prezentuje się znakomicie. Walczyli do ostatniej chwili. To cenne zwycięstwo, ale powinno być wyższe. Powinniśmy strzelić jeszcze przynajmniej jedną bramkę i grało by się zdecydowanie łatwiej.

Brawo dla chłopaków, że wybronili wynik, bo wygrać 1-0 to też jest sztuka. Teraz wszystko w naszych nogach i głowach. Przed nami tydzień przygotowań do najważniejszego meczu w sezonie. Będziemy trenować tak, jak do tej pory. Trzeba się szybko zregenerować i zebrać siły.

Uraz Dominika Nagya nie jest poważny. Został tylko poobijany. Oczywiście czeka go konsultacja lekarska, ale będzie gotowy do gry w niedzielę. Było dużo gry kontaktowej, ale męskiej gry, fair. Cieszę się, że zszedł z boiska z grymasem, bo to znaczy, że dobrze przepracował ten mecz. Zawodnicy powinni być zmęczeni po meczu i dziś byli.

Plan na dziś został wykonany. Cel numer 1 to zwycięstwo, numer dwa, aby zagrożeni zawodnicy nie dostali kartek, a cel numer trzy to by nikt nie został kontuzjowany.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.