Młodzież: mecze niedzielne

Juniorzy starsi pewnie pokonali 6-0 Neptun Końskie i zapewnili sobie awans do 1/2 MP, gdzie (o ile wygrają choć 1 z 2 pozostałych meczów) spotkają się prawdopodobnie z Lechem Poznań. Legia 2008 triumfowała w turnieju Białe Orły Cup pokonując w finale 2-1 Karpaty Lwów. Gracze o rok starsi zajęli w turnieju drugie miejsce w kategorii U-10. Połączone siły obu roczników wieczorem pokonały jeszcze w meczu ligowym 17-1 Hutnika Warszawa. Trampkarze CWKS zremisowali 2-2 z Unią Boryszew, ale wciąż prowadzą w tabeli I LO.

CLJ: Legia 98/9 6-0 (3-0) Neptun Końskie 98/9
1-0 2 min. Michał Góral (as. Mateusz Olejarka)
2-0 8 min. Kacper Pietrzyk (głową, as. Mateusz Praszelik)
3-0 17 min. Mateusz Olejarka (as. Wiktor Sobczyk)
4-0 46 min Patryk Czarnowski
5-0 60 min. Kacper Pietrzyk (as. Maciej Ostrowski)
6-0 89 min. Patryk Czarnowski (as. Kamil Orlik)

Strzały (celne): Legia 31 (17) - Neptun 0

Legia: Burta - P. Cichocki (46' Zychowicz), Bondarenko,Pietrzyk, Ostrowski - Leleno (56' Orlik), Sobczyk Ż , Praszelik, Czarnowski, Olejarka (46' Afrtyka),
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Mateusz Kamuda

Białe Orły Cup - dzień 2:

Rocznik 2007:

- Półfinał: Legia 07 4-1 Juventus Academy Bydgoszcz

- Finał: Legia 0-8 (0-3) Escola Varsovia 07

Legia: Patryk Piekutowski, Jakub Nawrocki, Hubert Świętochowski, Piotr Bergiel [tylko sobota], Dawid Foks, Łukasz Żagan + 4 gr. testowanych z LSS i klubów partnerskich
Trener: Tomasz Bąbel

Król strzelców: Michał Korba (Escola Varsovia)
Najlepszy gracz: Leon Ziętek (Escola Varsovia)

8. Dolcan Ząbki

Całkiem udany występ rocznika 2007. Legioniści, mimo kilku problemów ze składem radzili sobie całkiem dzielnie i dzięki dwóm zwycięstwom w fazie grupowej awansowali do półfinału, gdzie z kolei pokonali bydgoską szkółkę Juventusu, późniejszego zdobywce trzeciego miejsca. W finale podopieczni Tomasza Bąbla ponownie trafili na pierwszą drużynę Escoli. O ile w pierwszym meczu sił i konsekwencji w grze legionistom starczyło na 20 minut (1-1 do przerwy), o tyle tym razem kryzys przyszedł 2 minuty wcześniej. Po przerwie nasi zawodnicy stracili kilka kolejnych goli i zasłużenie przegrali z bardzo wysokiej klasy przeciwnikiem, ale i tak "srebro" zdobyte w międzynarodowym gronie warto docenić.

1-1 12 min.
2-1 39 min. Piotr Bzducha (as. Marcel Kiełbasiński)

Legia: Daniel Wyrozumski, Filip Nieckarz, Raul Bazler, Piotr Bzducha, Norbert Merchel [09], Maciej Bieniak, Daniel Foks, Marcel Kiełbasiński, Szymon Rusin + 1 gracz testowany
Trener: Mateusz Legierski

Król strzelców: Patryk Paterek (FCB Escola Varsovia)
Najlepszy gracz: Norbert Merchel (Legia)

- Klasyfikacja (czołówka)
1. Legia Warszawa
2. Karpaty Lwów
3. FCB Escola Varsovia
4. SEMP Ursynów

Legioniści z rocznika 2008 spisali się doskonale na turnieju Białe Orły Cup. Już w sobotę, mimo że nasi gracze rozkręcali się powoli (stąd minimalna porażka z Karpatami), wiele zagrań mogło się podobać, a postawa w poszczególnych meczach dała awans do półfinału. W nim, p raz kolejny w ciągu 2 tygodni podopieczni Mateusza Legierskiego zmierzyli się z gospodarzami - FCB Escolą Varsovia. Mecz nie był bynajmniej łatwy, ale nasi gracze bezlitośnie "punktowali drużynę przeciwną, już do przerwy prowadząc 5-0. Druga odsłona miała nieco spokojniejszy charakter, a gracze Escoli pod koniec meczu zdołali nawet uzyskać dwa trafienia, jednak ostatnie słowo należało do legionistów.

Finał z mocną fizycznie i motorycznie drużyną Karpat był dobrym widowiskiem. Legia szybko objęła prowadzenie, ale goście wyrównali, a w drugiej połowie przeszli do ofensywy. Podobnie jak Szymon Rusin w półfinale, tym razem dobrze w bramce spisywał się Daniel Foks. W końcówce legioniści oddalili nieco zagrożenie od swojego pola karnego, a na minutę przed końcem, trzecia z kolei akcja ofensywna, po rajdzie Marcela Kiełbasińskiego prawym skrzydłem i strzale Piotra Bzduchy, dała legionistom końcowy triumf.
Legia zdobyła nie tylko puchar dla najlepszej drużyny, ale i nagrodę dla najlepszego zawodnika dla najmłodszego w Legii Norberta Merchla, który bez respektu dla starszych kolegów z innych drużyn i z dużym sukcesem podejmował ryzyko w grze jeden na jeden.

Legia 07 17-1 MKS Hutnik Warszawa 07/8

Strzały (celne): Legia 60 (44) - Hutnik 7 (4)

Legia: Piekutowski, Oszmański [LSS '08], Kiełbasiński [08], Dawid Foks, Hubert Świętochowski, Łukasz Żagan, Norbert Merchel [09], Szymon Rusin [08], Daniel Foks [08], Piotr Bzducha [08]

Unia Boryszew 03 2-2 (0-2) CWKS Legia Bemowo 03
0-1 Mikołaj Wiśniewski (as. Jan Sienicki)
0-2 Mikołaj Wiśniewski (as. Michał Rak)