Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Kielcach przyznaliście Vadisowi Odjidji-Ofoe. Występ Belga oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Bardzo dobre noty otrzymali także Dominik Nagy i Arkadiusz Malarz. Na solidne czwórki zasłużył cały blok obronny. W sumie oceniało 971 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.

Odjidja-Ofoe 5,2
Nagy 4,8
Malarz 4,6
Pazdan 4,1
Hlousek 4,0
Broź 4,0
Dąbrowski 3,9
Moulin 3,8
Guilherme 3,5
Kopczyński 3,3
Radović 3,2
Rzeźniczak 3,0
Hamalainen 2,5
Chukwu 2,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
kibic - 31.05.2017 / 09:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

MALARZ za wysoko . Co prawda obronił strzał w końcówce ale jego kiks w pierwszej połowie mógł kosztować utratę bramki .Dlaczego gra Kopczyński ? to zwykłe kumoterstwo i układziki innego logicznego wytłumaczenia nie ma . Podobnie jest z Radowiczem a to źle świadczy o Magierze .

odpowiedz
grzesiek - 31.05.2017 / 07:45, *..centertel.pl

Chukwu dno? Na jakiej podstawie tak sadzicie? W ciagu 10 minut pokazal jedno bardzo ladne podanie jeszcze bedziecie mu buty calowac....

odpowiedz
Sied(L)ce Kamil - 31.05.2017 / 06:11, *..177

Moim zdaniem różnica między Francuzem a Kopczyńskim 0,5 pkt to kpina. Bardziej bym ocenił 4 - moulin , 2,5 - kopa. Rado gra piach od co najmniej 5 spotkan a i tak gra dopóki nie zaczyna się słaniać na nogach. Ja bym dał szanse Necidowi ale wcześniej bo teraz ostatnia kolejka. Momentami gramy w 9 jak Rado nic nie gra bo w 10 gramy każdy mecz z Kopczyńskim. Co do Malarza jest świetny na linii niestety na przedpolu katastrofa.

odpowiedz
Sebo(L) - 30.05.2017 / 18:11, *..play-internet.pl

Ja na miejscu naszych bossów zainteresowałbym się tym bramkarzem Korony. W meczu z Legią zaprezentował się znakomicie i uchronił w kilku beznadziejnych sytuacjach swój zespół przed stratą gola. Malarz jest coraz starszy, Cierzniak cieńki jak Polsilver więc można by się bliżej przyjrzeć temu zawodnikowi.

odpowiedz
Mr T - 30.05.2017 / 16:49, *..dynamic.mm.pl

Założę się, że Jodła zagra z Lechią :)

odpowiedz
Legionista - 30.05.2017 / 16:41, *..226

Wszyscy tu obrażają Rado że słabo gra i mówią żeby był na ławce, a ja zadam pytanie: kto za Rado???? przecież nie mamy zmiennika - A Chukwu lub Necid by zagrali lepiej? nie wydaje mi się... Mi się wydaje że Rado powinien mieć note 3.6 ponieważ więcej pokazał niż: Gui, Kopa, chukwu i hama... I to oni powinni nie grać w następnym meczu...... Może jedynie Gui powinien zostać.

odpowiedz
Miczel - 30.05.2017 / 15:57, *..dynamic.chello.pl

To dobrze że umie kopać ;) ja się wypowiadałem akurat o umiejętnościach obrony. A jeżeli mówisz że Kuciak był gorszy to wszystko wyjaśnia

odpowiedz
Fanatyk - 30.05.2017 / 15:26, *..dzialdowo.vectranet.pl

Kopczyński beznadziejny...!!! Jodła jest o klasę lepszy a mimo to nie gra.A jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o ecie pecie. Szkoda,że kosztem LEGII i KIBICÓW!!!
Mam nadzieję,że z Lechią zagra Jodła.
MISTRZ-MISTRZ LEGIA MISTRZ...!!!

odpowiedz
M3 - 30.05.2017 / 13:48, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Radovic i Kopczyński na tę chwilę to rezerwa. A ty Miczel nie wypowiadaj się o Malarzu bo ten człowiek uratował nam już wiele punktów. Jak Kuciak wykopywał piłkę z piątki to zawsze zastanawiałem się w które trybuny ja wybije. Przy Arku nie mam tego problemu.

odpowiedz
klf do PAT_7 - 30.05.2017 / 13:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie obrażaj Rasiaka!!!! Nikt, mówię ci nikt, nie jest bardziej drewniany od Rasiaka...

odpowiedz
(L)egniczanin - 30.05.2017 / 12:59, *..122

Mateusz Możdzeń w (L)?

odpowiedz
Miczel - 30.05.2017 / 12:13, *..dynamic.chello.pl

Malarz mocno średni bramkarz, grający w zbijaka, nie potrafiący piąstkować.

odpowiedz
klf do PAT_7 - 30.05.2017 / 12:12, *..80

Necid?
20goli?
chyba jakiś żart kolego, on jest bardziej drewniany niz Rasiak

odpowiedz
Krzeszczu - 30.05.2017 / 12:11, *..60

@ PAT_7, ???: Panowie, nie raz to samo powtarzalem.
Ale chyba jestem bardziej popularny niz Lady Gaga, bo od razu mnie opluwano i bluzgano, a Was zostawiaja w spokoju... :-))

pzdr.

odpowiedz
Sebo(L) - 30.05.2017 / 11:52, *..play-internet.pl

Największym wzmocnieniem Legii na przyszły srzon będzie pozostanie w Warszawie "Dzidzi". Trudno sobie na dzień dzisiejszy wyobrazić pierwszą jedenastkę bez Vadisa. Ten piłkarz to 40% wartości zespołu. Prawdziwy reżyser i motor napędowy Legii. Miejmy nadzieję,że prezes zrobi wszystko aby Vadis został w Warszawie.

odpowiedz
MMA fan - 30.05.2017 / 11:40, *..centertel.pl

I tak największy szacunek należy się Chukwu . W sobotę prawie wygrał na KSW z Jurasem , a w niedzielę miał jeszcze siłę biegać w Kielcach ! Podziwiam !

odpowiedz
mietek - 30.05.2017 / 11:00, *..emea.ibm.com

@???: Kopczyński gra, bo musi się zgadzać teoria Szopena, że w Legii będą grali wychowankowie. A to, że od patrzenia na jego "grę" bolą zęby, to już nieważne.

odpowiedz
PAT_7 - 30.05.2017 / 10:59, *..dynamic.dsl.as9105.com

Radović to kompletna porażka, taj samo jak Kopczyński (co jest smutne bo oboje są wyznaczeni na kapitanów), gdyby Necid i Jodłowiec dostawali połowe czasu co Rado i Kopczyński to Necid miał by już 20 goli, a środek pola z Jodłowcem był by nie do przejścia.

odpowiedz
adi - 30.05.2017 / 10:45, *..centertel.pl

Kopczyński po prostu musi mieć mega plecy w Legii

odpowiedz
Wwa - 30.05.2017 / 10:42, *..play-internet.pl

Chukwu, Necid, Kopczyński poziom poniżej krytyki! Radović też się do tego poziomu zbliża!

odpowiedz
cinek - 30.05.2017 / 10:35, *..centertel.pl

W powtórce meczu specjalnie przyglądałem się czupa czupsowi i z tego co zauważyłem to jemu się nawet biegać nie chciało. Szła akcja jego stroną, a on świeży zawodnik sobie drepcze i w jego sektorze robi się luka. Tak było zarówno i w ataku jak i w obronie. Chyba jemu się już nie chce grać w Legii i myśli o wakacjach/transferze do lig azjatyckich/arabskich, a szkoda bo z meczu Molde zapamiętałem go jako kozaka który zmiecie naszą ligę

odpowiedz
Piotr - 30.05.2017 / 09:24, *..44.ipv4.supernova.orange.pl

Radović niestety już od dłuższego czasu bez formy, wystawianie go na ,,szpicy'' to tak jakbyśmy grali bez napastnika.
Chukwu to podobnie jak Necid kompletne nieporozumienie.
Kto ściągnął tego człowieka do Legii ? przeciez on na tym boisku jest zagubiony jak mały chłopiec.

odpowiedz
??? - 30.05.2017 / 09:21, *..122

Kopczyński 3,3 a Moulin 3,8? Czy oceniający oglądają w ogóle mecze czy śledzą wynika live?? Moulin musiał za dwóch pracować w tym meczu bo Kopa uznał, że schowa się na 90 minut (w tym czasie przeciwnik parę razy trafił go piłką co uznano za odbiór). Poziom defensywnego pomocnika można podzielić na klasa światowa, bardzo dobry, średni, słaby, dramatyczny, beznadziejny, Kopczyński... Rozumiem, że zawodnicy z tej pozycji nieźle nam schodzą na targu (Borysiuk x2, Bielik, Furman, Łukasik) ale promowanie Kopy zaczyna śmierdzieć. W tej chwili tylko rumiany polik z poznania jest bardziej promowany i przereklamowany. Dlaczego po w miarę dobrych występach Jodła znowu nie grał? Nie mam nic do Kopy może to fajny chłopak, ale piłkarz z niego jest średni łamane na słaby, przynajmniej jeżeli chodzi o Legię. Na zachodzie (czy w Turcji) też raczej się na niego nie napalą i nie odkupią go za miliony euro. A dawanie mu opaski kapitana jest naprawdę bardzo dziwne.

odpowiedz
adi - 30.05.2017 / 09:01, *..centertel.pl

kopczynski nic nie wnosi do gry Legii. Nie rozumiem czemu nie grał Jodłowiec?

odpowiedz
urban - 30.05.2017 / 08:56, *..cluster-j.forcepoint.net

Radovic 3.2? Przeciez wg redakcji byl bardzo dobry?

odpowiedz