REKLAMA

Bukmacherzy: Niski kurs na mistrzostwo Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tuż przed startem fazy finałowej Ekstraklasy głównym faworytem do tytułu według bukmacherów Fortuny była stołeczna Legia. Wówczas kurs na końcowy triumf podopiecznych Jacka Magiery wynosił 1,7. Teraz, kolejkę przed końcem, spadł do poziomu 1,35. Druga w wyścigu o miano najlepszej drużyny w kraju jest Jagiellonia - kurs 6,5. Zdecydowanie mniejsze szanse mają Lech i Lechia.

Kursy na mistrzostwo Polski

Legia - Lechia, Jagiellonia - Lech

Dwa mecze zadecydują o tym, kto będzie cieszył się z mistrzostwa, a kto nie załapie się na podium i miejsce w europejskich pucharach. Faworytem meczu w Warszawie jest Legia, na którą kurs wynosi 1,75. Zdecydowanie trudniej przewidzieć rozstrzygnięcie spotkania Jagiellonia - Lech. Zwycięstwo każdej z drużyn szacowane na tym samym poziomie - kursy 2,60.

fot. Fortuna

Kto dołączy do Ruchu?
Potwierdziły się przewidywania analityków w kwestii drużyn, które opuszczą szeregi Ekstraklasy. Najmniejsze szanse na utrzymanie dawano Ruchowi Chorzów i Górnikowi Łęczna. Aktualnie kurs na spadek łęcznian to 1,45, a spadek Arki Gdynia 2,45.

I liga:
Na zapleczu Ekstraklasy trwała emocjonująca walka. Już kilkanaście dni temu awans - zgodnie przewidywaniami - zapewniła sobie Sandecja Nowy Sącz. Niespodziewanie najbliższy awansu z 2. miejsca jest Górnik Zabrze, któremu wystarczy wygrać ostatnie spotkanie wyjazdowe z Wisłą Puławy (kurs 1,75).

fot. Fortuna

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
co ty wiesz o graniu...Leszczitkacy - 02.06.2017 / 00:33, *..noc.fibertech.net.pl

To chyba sobie dom piętrowy postawisz za tą ,,serię''... cztery miesiące 50 zł wygrane na parę pustaków będzie...

odpowiedz
Piłkarski Poker - 01.06.2017 / 23:36, *..opera-mini.net

Legia, Arka, Łęczna, Wisła, Górnik same win w fortunie kurs 15.47 x 50zł = 680 !! polecam :)

odpowiedz
Witkacy - 01.06.2017 / 20:34, *..centertel.pl

Zawsze stawiam na Legię. A jakie kursy to nieistotne: ) za serię zwycięstw wyjazdowych mocno do przodu. A przed startem sezonu 17/18 kurs za mistrza pewnie znów aż 2.00-2.20

odpowiedz
ja do Witkacy - 01.06.2017 / 15:36, *..dynamic.chello.pl

No fajnie, ale czym ty się chwalisz jak teraz jest praktycznie taki sam kurs jak ty grałeś.

odpowiedz
Witkacy do Groch - 01.06.2017 / 14:10, *..static.ip.netia.com.pl

Taki zakład na jedno zdarzenie. Dla mnie to hobby- wygram fajnie, przegram szkoda. Mógłbym wkleić wszystkie wygrane i przegrane zakłady z tego roku, ale za dużo tego :) A poza tym na bwin (póki nie zablokowali) podatku nie płacisz od wygranych.

odpowiedz
Groch - 01.06.2017 / 13:28, *..play-internet.pl

Zagłębie z Arka już dogadają
Kurs na Zagłębie 3.55 , na Arkę 1.75 i spada

Do Witkacy to odejmujac podatek z 50zł zarobisz, prawdziwy z Ciebie biznesmen

odpowiedz
Witkacy - 01.06.2017 / 12:25, *..rev.snt.net.pl

A ja w lutym postawiłem tak:
10.02.2017 06:26 Zakład pojedynczy
Ekstraklasa 2016/2017 (Zwycięzca ligi (włącznie z playoffs)) Legia Warszawa ? 200,00 1.42

odpowiedz