REKLAMA

Bukmacherzy: Niski kurs na mistrzostwo Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tuż przed startem fazy finałowej Ekstraklasy głównym faworytem do tytułu według bukmacherów Fortuny była stołeczna Legia. Wówczas kurs na końcowy triumf podopiecznych Jacka Magiery wynosił 1,7. Teraz, kolejkę przed końcem, spadł do poziomu 1,35. Druga w wyścigu o miano najlepszej drużyny w kraju jest Jagiellonia - kurs 6,5. Zdecydowanie mniejsze szanse mają Lech i Lechia.

Kursy na mistrzostwo Polski

Legia - Lechia, Jagiellonia - Lech

Dwa mecze zadecydują o tym, kto będzie cieszył się z mistrzostwa, a kto nie załapie się na podium i miejsce w europejskich pucharach. Faworytem meczu w Warszawie jest Legia, na którą kurs wynosi 1,75. Zdecydowanie trudniej przewidzieć rozstrzygnięcie spotkania Jagiellonia - Lech. Zwycięstwo każdej z drużyn szacowane na tym samym poziomie - kursy 2,60.

fot. Fortuna

Kto dołączy do Ruchu?
Potwierdziły się przewidywania analityków w kwestii drużyn, które opuszczą szeregi Ekstraklasy. Najmniejsze szanse na utrzymanie dawano Ruchowi Chorzów i Górnikowi Łęczna. Aktualnie kurs na spadek łęcznian to 1,45, a spadek Arki Gdynia 2,45.

I liga:
Na zapleczu Ekstraklasy trwała emocjonująca walka. Już kilkanaście dni temu awans - zgodnie przewidywaniami - zapewniła sobie Sandecja Nowy Sącz. Niespodziewanie najbliższy awansu z 2. miejsca jest Górnik Zabrze, któremu wystarczy wygrać ostatnie spotkanie wyjazdowe z Wisłą Puławy (kurs 1,75).

fot. Fortuna

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.