Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharski szefem skautingu Legii

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

W lutym z Legią pożegnał się Radosław Kucharski, który pełnił funkcję dyrektora ds. skautingu. Po 10 latach pracy w Warszawie trafił do Manchesteru United, gdzie zajmował się wyszukiwaniem utalentowanych piłkarzy dla angielskiego klubu. Ta praca nie potrwała jednak długo, bo Legia ogłosiła właśnie, że Kucharski wraca na Łazienkowską i ponownie będzie szefem skautingu.

Będzie koordynował proces wyszukiwania zawodników, nadzorując pracę działu seniorskiego i juniorskiego. Działem skautingu seniorskiego nadal będzie kierował Marcin Żewłakow, a w najbliższym czasie klub planuje obsadzić stanowisko szefa skautingu młodzieżowego.

Powrót osoby, która wyszukała takich piłkarzy jak Ondrej Duda, Krystian Bielik czy Adam Hlousek, to spore wzmocnienie klubu, co zapowiadał Dariusz Mioduski po przejęciu stu procent udziałów Legii.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.