Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 3 czerwca 2017 r. godz. 06:56

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Jeździectwo: Wyniki legionistek w Michałowicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Gabriela Jaworska-Mazur z sekcji jeździeckiej Legii zajęła 1. miejsce w konkursach CS-1 i CS-2, w ogólnopolskich zawodach w ujeżdżeniu, które odbyły się w Michałowicach. Jaworska-Mazur była ponadto 1. i 2. w konkursie dla koni 4-letnich, będących eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodych Koni, a także druga w konkursie L3.
Inna legionistka, Oliwia Laferi-Sapiej zajęła 1. miejsce w konkursie N-4 oraz drugie w konkursach N-5 oraz N-6.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!