REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w eliminacjach do Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa po raz 13. w historii zdobyła mistrzostwo Polski i, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie walczyć o awans do Ligi Mistrzów. Legioniści rozpoczną zmagania od 2. rundy eliminacyjnej. Legia ze współczynnikiem 28.450 będzie rozstawiona zarówno w 2., jak i 3. rundzie, więc może trafić na teoretycznie słabszego rywala. Znamy już prawie wszystkich potencjalnych przeciwników:

MSK Żilina (Słowacja) - 5.850
Żalgiris Wilno (Litwa) - 5.825
Dundalk FC (Irlandia) - 5.815
The New Saints (Walia) - 5.775*
FK Vardar Skopje (Macedonia) - 5.125
Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - 4.975
FK Kukesi (Albania) - 4.575
HSK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - 4.050
Linfield FC (Irlandia Północna) - 3.650*
FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra) - 3.300
Vikingur (Wyspy Owcze) - 2.950*
Honved Budapeszt (Węgry) - 2.900
Hibernians FC (Malta) - 2.800*
FC Santa Coloma (Andora) - 2.773*
IFK Mariehamn (Finlandia) - 2.030
Spartaks Jurmala (Łotwa) - 1.975
FC Samtredia (Gruzja) - 1.525

* rywal niepotwierdzony

Losowanie odbędzie się 19 czerwca, natomiast mecze 11-12 i 18-19 lipca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
grzesiek - 19.06.2017 / 08:18, *..centertel.pl

Rozstawienie w 4 rundzie jest mozliwe, ale nawet jakby sie udalo je zdobyc to w 4 rundzie nierozstawieni tez sa silni, wylosowNie takiego dundalka jak w zeszlym roku no to bylby mega fuks...
Ale jesli odzidzia nie odejdzie to kto wie. Moze celtic wylosujemy i znowu 4:1. Beresia juz nie ma to chyba nas nie zrobia na szaro

odpowiedz
md - 18.06.2017 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Dudelange !

odpowiedz
Ma(L)y - 18.06.2017 / 08:22, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

to nie Vuko przerobil ta piosenke tylko ziomeczek ktory dodawal komentarz przed meczem z pastuchami z gdanska!!

odpowiedz
Dominik - 12.06.2017 / 11:21, *..220.static.lyse.net

Do redakcji: Czy nadal obowiązuje system ze rozstawiony zespół pierwszy mecz gra na wyjezdzie?

odpowiedz
kr. - 05.06.2017 / 20:32, *..dynamic.chello.pl

Dundalk poproszę... w IV rundzie :D

odpowiedz
Kiero - 05.06.2017 / 19:52, *..amsterdam-tc.dataweb.net

Prawdziwa Liga mistrzow mamy samych pieknych rywali do przejscia. Niezgodzie powini dac szanse

odpowiedz
Kobolt - 05.06.2017 / 15:36, *..edelkey.net

Chyba najlepiej blisko i spokojne. Łotwa, Litwa, Słowacja. Nikt z grona tych ogórów nie powinien nam nawet zagrozić. Nie mniej my na początku lipca to zwykle mamy taka formę...

odpowiedz
Igła - 05.06.2017 / 14:31, *..91.static.bait.pl

czy wiadomo jakie są szanse na rozstawienie w IV rundzie?

Redakcja (LL!): Musiałyby odpaść z rozgrywek 2 wyżej notowane zespoły, ale na tę chwilę to wyłącznie spekulacje.

odpowiedz
Do Marriott - 05.06.2017 / 13:59, *..play-internet.pl

Przecież podziękowania za taki stan rzeczy należą się Łachowi,Jagielonii,Caracovii i innym polskim ekipom grającym w pucharach.Sami nie pociągniemy krajowego rankingu a przez ilość drużyn występujących z polski tylko dzielą nasze punkty do rankingu krajowego,Przecież wystarczy żeby rok do roku dwie Polskie ekipy grały w fazie grupowej LE i 15 miejsce jest w zasięgu czyli nawet dwie ekipy do LM w tym mistrz od 3 rundy z pominięciem takich ogórków,ale sami tego nie ugramy

odpowiedz
Adi - 05.06.2017 / 13:28, *..opera-mini.net

Oby nie Żilina i Honved.reszta na luzie

odpowiedz
Do marriott - 05.06.2017 / 12:14, *..web.vodafone.de

Ale w piłce nożnej chodzi o to żeby na boisku rządzić a nie na trybunach

odpowiedz
Marriott - 05.06.2017 / 12:07, *..speed.planet.nl

Krzeszczu nie rób sobie jaj my z Wielkiej POLSKI stolica klub z tradycjami musimy sie mierzyc z jakaś Albania Gruzja Łotwa Wyspy owcze to az wstyd.A co do wielkich marek klubowych typu real barca arsenal to moze i pilkarsko postępujemy ale na trybunach rządzimy

odpowiedz
Grajcie na Rzeźniczaka - 05.06.2017 / 11:50, *..dynamic.chello.pl

A może historia zatoczy koło i... Kukesi?

odpowiedz
Ben2.0 - 05.06.2017 / 10:58, *..play-internet.pl

Kto by nie był zostanie pokonany ! Legia potęga !!!!

odpowiedz
md - 05.06.2017 / 10:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA W. - Honved B. !

odpowiedz
Piotr - 05.06.2017 / 09:54, *..186.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawy kierunek Malta, szczególnie jeżeli ktoś chciałby połączyć mecz z wypoczynkiem.

odpowiedz
Matt - 05.06.2017 / 09:48, *..229

Dobrze, że zaczynamy od 2 rundy, bo to jest przetarcie. Jak byśmy trafili od razu na kogoś mocniejszego to byłoby kiepsko. Wystarczy sobie przypomnieć większość naszych wejść w rundę, zwłaszcza Superpuchary.

odpowiedz
Rotterdam - 05.06.2017 / 08:57, *..direct-adsl.nl

Dawać Luxemburg!

odpowiedz
elo - 05.06.2017 / 08:38, *..dynamic.chello.pl

dawać Wyspy Owcze, wreszcie ciekawy wyjazd by był, i bez patologii!

odpowiedz
ADe - 05.06.2017 / 08:36, *..dip0.t-ipconnect.de

Bez prawdziwego napastnika nie mamy się tam co pchać...

odpowiedz
do @maroott - 05.06.2017 / 08:09, *..play-internet.pl

z Dundalk będzie łatwo bo Magiera to nie Hasi

odpowiedz
@maroott - 05.06.2017 / 07:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Juz nie raz te biraki ograły nie jedz n polski klub. Noe jestesmy duzo wyzwj od nich taka jest prawda.trafimy Dundalk i Obaczysz czy bedzie tak latwoznowu

odpowiedz
ranking - 05.06.2017 / 07:42, *..internetdsl.tpnet.pl

Witam,
a jaki aktualnie ranking ma Legia? Jak to będzie wygladać w III rundzie ?

Redakcja (LL!): 28.450 i również będzie rozstawiona

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2017 / 07:02, *..138

@ Marriott: "szlak mnie trafia grac z jakimis burakamI", ciekawe spostrzezenie bo to samo mysla o nas takie bayerny, borussie, barcelony i inne manchestery.
Troche pokory, to nie szkodzi.

odpowiedz
rob bandit - 05.06.2017 / 06:55, *..satfilm.com.pl

oby nie jakieś pastuchy...LEGIA MP 2017 Gratulacje i podziękowania...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Marriott - 05.06.2017 / 02:41, *..speed.planet.nl

Jest to troche chore ze juz od 2rundy misimy wakczyc szlak mnie trafia grac z jakimis burakami 3runda co najmniej pozdro z NL i gratulacje dla wszystkich szczegolnie kiboli jak zwykle na najwyszym poziomie

odpowiedz
New saints walia - 05.06.2017 / 02:08, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Bedzie walia

odpowiedz
andy - 05.06.2017 / 01:09, *..62

sami znajomi ;)

odpowiedz
nieznany - 05.06.2017 / 01:07, *..siedlce.domtel.com.pl

Węgry to ziomkowie poloni ale Polak Węgier dwa bratanki

odpowiedz
Stefciu - 05.06.2017 / 00:59, *..centertel.pl

Czuje Węgry !!!

odpowiedz
zsh - 05.06.2017 / 00:56, *..148

LM nasza

odpowiedz
przeczucie - 05.06.2017 / 00:54, *..dynamic.chello.pl

Będzie Gruzja.

odpowiedz
Bolo - 05.06.2017 / 00:51, *..com

Jak to mawiał Franz Smuda - ch.. grają, op... ich! :-)))

odpowiedz