Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 6 czerwca 2017 r. godz. 07:23

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Strzelectwo: Wyniki legionistów w III rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Zielonej Górze odbyły się zawody trzeciej rundy Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, w których wzięło udział kilkunastu zawodników Legii. Najwyżej sklasyfikowani w swoich konkurencjach zostali Julia Grzybowska, Maciej Morawski, Konrad Białek oraz Marta Barszczak. Poniżej wyniki legionistów, którzy dotarli do fazy finałowej.

Pistolet sportowy 30+30 (juniorki): 7. Magdalena Pietrucha
Pistolet sportowy 30+30: 3. Marta Barszczak, 6. Paulina Morawska
Karabin sportowy 3x20 (juniorki): 2. Julia Grzybowska
Pistolet pneumatyczny 40 (juniorki): 6. Magdalena Pietrucha
Pistolet pneumatyczny 40: 2. Barta Barszczak, 7. Paulina Morawska, 8. Karolina Ochal
Pistolet pneumatyczny 60 (juniorzy): 2. Maciej Morawski
Pistolet szybkostrzelny 2x30: 2. Konrad Białek
Pistolet szybkostrzelny 2x30 (juniorzy): 4. Maciej Morawski
Karabin pneumatyczny 40 (juniorki): 4. Julia Grzybowska


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!