Maciej Dąbrowski, obrońca sezonu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dąbrowski: Stać mnie na więcej

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- To był zwariowany sezon. Zacząłem dobrze - od gry z Zagłębiem w pucharach. Odpadliśmy w 3. rundzie, a potem było troszeczkę gorzej. Runda wiosenna w moim wykonaniu była bardzo dobra, ale wiem, że stać mnie na jeszcze więcej - ocenia sezon Maciej Dąbrowski, który został wybrany obrońcą sezonu podczas Gali Ekstraklasy.

- Jesień nie była najlepsza, ale też nie przyszedłem w najlepszym momencie, bo po maratonie pucharowym w Zagłębiu Byłem trochę podmęczony. Potem nie grałem, ale wierzyłem, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Cieszę się, że zostałem wybrany najlepszym obrońcą Ekstraklasy. Wiem, że muszę ciężko pracować, bo może w ten sposób uda się dostać powołanie do reprezentacji - dodał piłkarz Legii.

- W przerwie meczu z Lechią wiedzieliśmy, że Lech prowadzi 2-0, a 3 minuty przed końcem dowiedzieliśmy się, że jest już 2-2. Myśleliśmy, że ich mecz skończy się w tym samym czasie co nasz, a oni kończyli 10 minut później. Było trochę nerwów, ale zostaliśmy mistrzem Polski i z tego się cieszymy - zakończył obrońca.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.