Młoda Legia - magazyn dla kibiców
REKLAMA
REKLAMA

Specjalne wydanie magazynu Młoda Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa w zeszłym roku dokonała pozornie niemożliwego – jako pierwszy polski zespół od prawie 20 lat dostała się do fazy rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. A to był zaledwie początek „cudów", niesamowitych emocji, a przede wszystkim porządnej piłki nożnej. Kilka dni temu pojawiło się specjalne wydanie magazynu „Młoda Legia" poświęcone niesamowitym ubiegłorocznym dokonaniom ekipy z ulicy Łazienkowskiej w Warszawie.

Wspomnienia, ciekawostki, zestawienia, plakaty a także niesamowity prezent – torba, do której można nie tylko wrzucić potrzebne rzeczy, lecz przede wszystkim zamanifestować swoje przywiązanie do barw.

Wydanie specjalne magazynu Młoda Legia jest do kupienia w kioskach, empikach, sklepach SMYK na terenie województwa mazowieckiego, w pozostałych empikach na terenie całego kraju oraz w Fan Store Legia Warszawa w cenie tylko 21,99 zł. Magazyn jest także dostępny w sklepie internetowym: www.hitsalonik.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.