Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 12 czerwca 2017 r. godz. 07:09

Nabory do sekcji gimnastycznej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja gimnastyczna Legii, we współpracy ze szkołą podstawową nr48, prowadzi zapisy dla 6-7-letnich chłopców do I klasy szkoły podstawowej o profilu gimnastycznym na rok szkolny 2017/2018. Zapraszamy na test gimnastyczny, który odbędzie się 22 czerwca w godzinach 16-17 w Zespole Szkół nr60 przy ul. Sempołowskiej 4. Kontakt z trenerem prowadzącym rekrutację do klasy sportowej pod numerem 607-370-338.

Komentarze: (1)

Legionista80, 13.06.2017 03:02:00 - *.play-internet.pl

Do Sekcji Gimnastycznej 7 letni chlopcy....swiat stanal na glowie:)))

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!