Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 12 czerwca 2017 r. godz. 07:17

Pięciobój: Bieniecka druga w PP U-17

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend w Warszawie odbyła się 5. edycja Pucharu Polski w pięcioboju nowoczesnym, w kategoriach wiekowych do 15 i 17 lat. W grupie U-17 drugie miejsce zajęła Natalia Bieniecka, tracąc do zwyciężczyni - Julii Dąbrowskiej z MKP Myślibórz 7 punktów. Trzeci w kategorii U-15 był Tymoteusz Bigos.
Kolejne miejsca zajęli: 8. Marcin Kalenik, 32. Milosz Pagas, 35. Adam Bogdanowicz, 37. Grzegorz Nowik, 39. Michał Bobryjanowicz, 40. Łukasz Nowik, 41. Antoni Chęciński.

Wśród dziewcząt w kat. U-15, legionistki zajęły następujące lokaty: 32. Iga Romanow, 34. Olga Gawlikowska, 36. Hanna Bogdanowicz, 37. Katarzyna Dębska, 38. Izabela Kwietniewska, 40. Zofia Kulbicka.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!