REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Znamy już komplet potencjalnych rywali Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia została przydzielona do grupy 3. Jej potencjalni rywale to: Dundalk, Vardar Skopje, Zrinjski Mostar, IFK Mariehamn z Finlandii oraz dwóch zwycięzców meczów z 1. rundy. Losowanie rozpocznie się o godzinie 12:00.
RELACJA LIVE Z LOSOWANIA

Grupa 3:

Zespoły rozstawione:
Celtic
Legia Warszawa
Maribor
Malmö
Rosenborg
FH Hafnarfjördur

Zespoły nierozstawione:
Dundalk FC (Irlandia)
Vardar Skopje (Macedonia)
Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)
Zwycięzca meczu 1. rundy
Zwycięzca meczu 1. rundy
IFK Mariehamn (Finlandia)


Drużyny w 1. rundzie:
Rozstawione:
The New Saints (Walia)
Linfield FC (Irlandia Północna)
Vikingur (Wyspy Owcze)
Hibernians FC (Malta)
FC Santa Coloma (Andora)

Nierozstawione:
Alaszkert Erywań (Armenia)
La Fiorita (San Marino)
College Europa (Gibraltar)
FC Tallin (Estonia)
Trepca Mitrovice (Kosowo)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
(L)odz - 19.06.2017 / 12:34, *..toya.net.pl

Nie jest żle ,finowie do przejścia...jak kązdy z tamtej grupy..

odpowiedz
do xxx - 19.06.2017 / 11:23, *..dynamic.mm.pl

na pewno na uefa.com jest stream

odpowiedz
bie(L)sko - 19.06.2017 / 11:00, *..bielskobiala.vectranet.pl

Za parę dni mam imieniny, a już dzisiaj otrzymałem prezent KSIĘGĘ STULECIA. Jest super. Trochę wygląda jak ,,mszał"
Co do losowania to chyba finowie. LEGIA MISTRZ HEJ

odpowiedz
jubix - 19.06.2017 / 10:26, *..dynamic.chello.pl

Najlepiej trafic zeyciezce I rundy. Tam są zespoły z San Marino, Wysp Owczych, Malty, Gibraltaru ... to dopiero egzotyka.

odpowiedz
xxx - 19.06.2017 / 10:18, *..12

jest gdzies losowanie w TV ?

odpowiedz
Marcelino8 - 19.06.2017 / 10:15, *..play-internet.pl

Finowie już byli chyba w 97 roku_ nawet oreszczuk coś strzelił

odpowiedz
Sebo(L) - 19.06.2017 / 10:08, *..play-internet.pl

Z Dundalk i z Zrinjski graliśmy rok temu i mecze nie należały do najłatwiejszych więc lepiej byłoby trafic chyba na mistrza Finlandii lub Vardar Skopje,którego kiedyś rozgromiliśmy.

odpowiedz
B - 19.06.2017 / 10:02, *..16-1.cable.virginm.net

Finowie, trafiliby pierwszy raz na L3, Skopje juz bylo choc dosc dawno.

odpowiedz
wyrzo - 19.06.2017 / 09:58, *..play-internet.pl

@mlk: IFK M jest obecnym mistrzem

odpowiedz
AGEON - 19.06.2017 / 09:54, *..static.ip.netia.com.pl

Gdzie są transfery?!!!

odpowiedz
do mlk - 19.06.2017 / 09:49, *..86

Jest obecnym mistrzem Finlandii. Nie wiem skąd masz inne informacje.

odpowiedz
do mlk - 19.06.2017 / 09:46, *..131

IFK Mariehamn gra w LM, bo w 2016r. zostało mistrzem Finlandii. Oni grają systemem WIOSNA-JESIEŃ, i to dlatego.

odpowiedz
www - 19.06.2017 / 09:44, *..dynamic.chello.pl

A ja wolę zwycięzcę meczu 1 rundy:)

odpowiedz
Hools internetimowy - 19.06.2017 / 09:39, *..254

Dawac ten Vardar!!

odpowiedz
wojti - 19.06.2017 / 09:36, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Dundalk FC

odpowiedz
mlk - 19.06.2017 / 09:29, *..150

IFK Mariehamn nie jest mistrzem Finlandii, dlaczego graja w el.LM?

odpowiedz