REKLAMA
REKLAMA

Legioniści wrócili po urlopach na Łazienkowską

Woytek, źródło: Legionisci.com, Legia.com - Wiadomość archiwalna

We wtorkowe południe drużyna Legii stawiła się na Łazienkowskiej. Na godzinę 14 sztab szkoleniowy zaplanował wspólny obiad a następnie autokarem cała ekipa uda się do Warki, gdzie będzie trenować przez najbliższe 10 dni na obiekcie hotelu Sielanka nad Pilicą. Pierwsze zajęcia zaplanowano na godzinę 18.

W kadrze drużyny znalazło się kilku graczy wracających z wypożyczeń: Michał Masłowski, Mateusz Szwoch, Konrad Michalak, Mateusz Wieteska, Robert Bartczak oraz Rafał Makowski. Do Warki nie pojechał natomiast Steeven Langil, który bierze udział w turnieju na Karaibach i raczej nie ma szans by ponownie grał w koszulce z "eLką" na piersi. W środę do ekipy dołączy Guilherme. Jak informuje oficjalny serwis klubu nieobecny jest także Vadis Odjidja-Ofoe, który czeka na narodziny dziecka.

Aktualnie aż pięciu zawodników w drużynie przechodzi rehabilitację po urazach. Miroslav Radović i Michał Kucharczyk jadą do Warki, ale będą ćwiczyli indywidualnie z fizjoterapeutami. Podobnie sytuacja wygląda z Tomaszem Jodłowcem i Vamarem Sanogo. Nie wiadomo jeszcze co będzie z Jakubem Szumskim, który miał złamany palec.


Kadra Legii na obóz w Warce

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Arkadiusz Malarz, Cezary Miszta, Jakub Szumski, Radosław Majecki (od 26.06.)

Obrońcy: Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Mateusz Hołownia, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro, Michał Pazdan (od 26.06.), Artur Jędrzejczyk (od 26.06.)

Pomocnicy: Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Rafał Makowski, Michał Masłowski, Mateusz Szwoch, Konrad Michalak, Miłosz Szczepański, Tomasz Nawotka, Robert Bartczak, Guilherme (od 21.06.), Sebastian Szymański (od 26.06.), Dominik Nagy (od 26.06.), Kasper Hamalainen (od 26.06.), Vadis Odjidja Ofoe (przyjazd do potwierdzenia)Napastnicy: Daniel Chima Chukwu, Tin Matić, Miroslav Radović, Vamara Sanogo, Jarosław Niezgoda (przyjazd do potwierdzenia)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.