2017-05-29 poduszka - fot.
REKLAMA

Legijne poduszki do kupienia w Źródełku

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Dzisiaj w godzinach 17-20 w Źródełku będzie można nabyć jeden z trzech wzorów przygotowanych przez Dobrych (L)udzi legijnych poduszek, z których cały zysk przeznaczony zostanie na dalsze odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. W Źródełku będzie można zarówno odebrać zamówione wzory, jak i prowadzona będzie otwarta sprzedaż. Cena jednej poduszki to 40 złotych.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

pop - 21.06.2017 12:31:13, *.static.ip.netia.com.pl

znowu bedzie 50sztuk które rozejdą się w 5 min?

ta - 21.06.2017 13:16:13, *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ja juz raz po poduszkie przjechałem z synem 10 miesiecznym i wyszla lipa bo ludzi duzo a poduszek góra 20 była ,dzieci płakały i wielu wyszło bez prezentu na dzien dziecka

do pop - 21.06.2017 13:17:30, *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

tych poduszek to było max 20 sztuk wtedy a zapotrzebowanie z 10 razy wieksze,wielu ludzi wyszło z niczym

Dobrzy Ludzie - 21.06.2017 13:44:23, *.dynamic.chello.pl

Jest tyle że wystarczy, 21 kartonów, zapraszamy!

pvsp - 21.06.2017 13:48:28, *.dynamic.chello.pl

Odebrać zamówione ? A gdzie to można było zamówić, ostatnio przyjechałem 18,30 to już nikt nie pamiętał o żadnych poduszkach,

Tomasz - 21.06.2017 13:52:12, *.static.ip.netia.com.pl

Szkoda, że nie ma sprzedaży internetowej... Byłoby znacznie prościej i pewniej!

Czaro - 21.06.2017 14:55:55, *.core.ynet.pl

Dajcie możliwość wysyłki.

kiki - 21.06.2017 14:59:53, *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

poduszki super,fajne
ale cała organizacja sprzedarzy do dupy bez kitu

(L) - 21.06.2017 15:12:50, *.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A czy ktos jedzie moze po poduchy z północy Warszawy (Tarcho;Białołęka) i miałby możliwość zakupu 1 dodatkowo?

do pvsp - 21.06.2017 15:19:58, *.cebit.com.pl

Na FB dobrzy ludzie prowadzili zapisy

pvsp - 21.06.2017 15:55:19, *.play-internet.pl

No nic. Zrobię dziś drugie podejście i zobaczymy :-)) ale dzieciakowi nic nie obiecuję tym razem

Toni - 21.06.2017 16:47:27, *.0pools.vodafone-ip.de

Bardzo ladne te poduchy.Puscie to normalnie w sprzedaz internetowa.Sam bym wzial kilka sztuk.Pewnie nie tylko ja.

WERTIS(L) do "Dobrzy Ludzie": - 21.06.2017 18:08:03, *.internetdsl.tpnet.pl

A w każdym kartonie pewnie jedna poduszka :D, hehe- dżołk:)

Ali - 21.06.2017 18:12:53, *.dynamic.chello.pl

Również chciałbym upolować i przyłaczam się do apelu o większą dostępność - nie każdy ma okazję zajrzeć do Źródełka :)

ee - 21.06.2017 18:48:49, *.203

Szkoda , ze o 18 nie ma info o tym.... masakra organizacja tego wszystkiego

Daniel - 21.06.2017 20:33:26, *.centertel.pl

Popieram sprzedaż wysyłkowa, sam bym kupił.

Dobrzy ( L)udzie - 21.06.2017 21:58:16, *.dynamic.chello.pl

Wszyscy co przyszli coś kupili, także dziękujemy. Będzie jeszcze jeden termij, trochę jeszcze zostało

A do Dobrzy (L)udzie - 21.06.2017 22:57:09, *.centertel.pl

Czy tylko dzis mozna bylo nabyc ta poduszke? Jestem zainteresowany a przegapilem info.

Krzyś - 22.06.2017 08:38:52, *.1

Nam zawsze nic nie pasuje.A to termin godzina pogoda. Zapisy były od 2 tygodni w necie. Ja potrafiłem przejechać ponad 350km i bez problemu odebrać. Przychodziły osoby i kupowały w wolnej sprzedaży czy tez zamówione. Poduszek było pełno. Dobrzy (L)udzie wykonują świetna robotę szacunek dla Was. A tu tylko ciągle narzekanie. Przykre.

browarman - 22.06.2017 21:43:03, *.play-internet.pl

@Krzyś...powiedz gdzie były owe zapisy!!!???? bo jesli na fb to zwykla dyskryminacja!!! nie mam tego czegos co zwą fb wiec czekalem na info na stronie Legionistów, dla mnie( i innych jak widze po komentarzach) przykre jest to ze nie dano tej info dzien wczesniej...

marekW - 24.06.2017 21:28:56, *.dynamic.chello.pl

do trzech razy sztuka..... za pierwszym razem się nie udało, za drugim się nie udało.... czy i ewentualnie kiedy mogę zrobić podejście nr 3?