Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Środa, 21 czerwca 2017 r. godz. 20:10

Młodzież: Legia 04 2-3 Dolcan

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia 2004/5 uległa 2-3 (2-1) Dolcanowi w pierwszym z dwóch pojedynków o mistrzostwo Mazowsza i awans do sierpniowych mistrzostw Polski. W pierwszych minutach legioniści uwalniali się skutecznie spod opieki graczy Dolcanu, co zaowocowało trafieniami Tomka Walczaka i Wiktora Nowaka. Goście odzyskali wigor i nadzieję po golu z karnego Aleksandra Opary, a po przerwie konsekwentnie atakowali, co w efekcie przyniosła dwa kolejne trafienia, Jakuba Kodeńca i ponownie Opary. Przed piątkowym rewanżem Legia jest w trudnej sytuacji.

Legia 04 2-3 (2-1) Dolcan Ząbki 04
Gole:
1-0 9 min. Tomasz Walczak (as. Wiktor Puciłowski)
2-0 11 min. Wiktor Nowak (głową, as. Patryk Rycaj z rzutu rożnego)
2-1 18 min. Aleksander Opara (karny po faulu na nim samym)
2-2 41 min. Jakub Kodeniec
2-3 55 min. Aleksander Opara (as. Jakub Kodeniec)

Strzały (celne): Legia 6 (3) - Dolcan 16 (9)

Legia: Mielcarz (Kikolski ng) - Piotrowski [05] (23' Burakowski [05]), Włoch, M. Boczoń (16' Wojciechowski [05]) - Puciłowski [05] (16' Lachowicz [05]), Arkuszewski, Nowak, Rycaj (12' Zwoliński [05]) - Walczak [05] (25' Składowski [05])
trener: Dariusz Rolak, II trener: Mateusz Majewski, tr. przyg. fizycznego : Krzysztof Mutschmann

Dolcan: Gąsiorowski - Mazurczak, Olender, Penkala, Baranowski, Kodeniec, Kacper Kałuski, Niewiadomski, Roguski oraz: Ziarek, Andruszko, Lelito, Kowalczyk, Dąbrowski, Opara, Szczepocki, Macioch


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!