Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Piątek, 23 czerwca 2017 r. godz. 07:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Szermierka: Wyniki legionistów w WOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Troje szpadzistów Legii znalazło się na podium Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Albert Mizerski był najlepszy wśród młodzików, Piotr Gidziński trzeci wśród juniorów młodszych, a Maria Wilanowska pierwsza w kategorii dzieci. Poniżej wyniki wszystkich legionistów w WOM.

Junior młodszy: 3. Piotr Gidziński, 18. Kacper Bączek
Juniorki młodsze: 15. Wiktoria Bucholc
Młodzicy: 1. Albert Mizerski, 11. Maksymilian Stocki, 14. Hubert Gidziński, 17. Ignacy Tyczyński, 19. Stanisław Pruchnik
Młodziczki: 18. Aleksandra Podwysocka
Dzieci: 5. Wojciech Krasnowski, 7. Tymon Lachowski, 9. Franciszek Mazur, 12. Maksymilian Stąpór
Dzieci (dziewczęta): 1. Maria WilanowskaKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!