Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Niedziela, 25 czerwca 2017 r. godz. 16:23

Inter Cars sponsorem kolarskiej Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Firma Inter Cars rozpoczęła sponsoring kolarskiej Legii. Dzięki temu wsparciu, młodzi legioniści korzystają z profesjonalnego sprzętu, strojów oraz uczestniczą w zawodach. Do zespołu Legia Inter Cars należą dzieci i młodzież w wieku 8-19 lat. Grupa liczy obecnie 20 osób i trenuje pod okiem Dariusza Cejnera.

Chłopcy trenują od stycznia 2017 roku. Na swoim koncie mają już liczne starty w zawodach, przede wszystkim uczestnicząc w wyścigach MTB. Starsza grupa przygotowuje się jednak również do jazdy w wyścigach szosowych. Drużyna regularnie wyjeżdża na obozy treningowe, podczas których szlifuje formę i rozwija swoje umiejętności.

"Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Moim głównym założeniem jest to, by z tych chłopców zrobić zawodników, którzy będą uczestniczyć w sporcie kwalifikowanym. Chciałbym przygotować ich do imprez rangi międzynarodowej. Mam nadzieję, że niektórzy z nich wezmą kiedyś udział w igrzyskach olimpijskich lub zostaną członkami kadry narodowej" – zapowiada trener Dariusz Cejner.

"Od dawna staramy się wspierać inicjatywy sportowe, ze szczególnym uwzględnieniem tych, związanych z rozwojem młodzieży. Bardzo fajnie, że trenerowi Dariuszowi, z którym znamy się od paru lat, udało się zebrać tak ciekawą grupę. Chłopcy mogą trenować dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji. Cieszę się, że i my możemy dołożyć swoją 'cegiełkę' do ich sportowego rozwoju" – mówi Robert Kierzek, wiceprezes Zarządu Inter Cars.

Młodzież (w szczególności w wieku 13-16 lat) chętna do dołączenia do grupy szkoleniowej może się kontaktować w tej sprawie z trenerem pod nr telefonu 503-063-287 i pod adresem mailowym rondo@airbike.pl i legia.cycling@interia.pl, jak również w salonie Airbike przy ulicy Bitwy Warszawskiej 23.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (5)

Jodi, 25.06.2017 16:58:01 - *.241

Szkoda, że nam Urban podebrał Robaka, ale jeszcze jest do wychaczenia Paxiiau. Także trzeba ruszczć z transferami.

nomad, 25.06.2017 18:26:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

super tylko dlaczego koszulki w barwach śląska wrocław?

tymon, 25.06.2017 18:39:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legio do boju

Ojciec Dalton, 25.06.2017 18:47:23 - *.centertel.pl

Obok Daltonow brakuje tylko Lucky Lucka :)

cezary_1958, 26.06.2017 09:25:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnie wyglądają na ulicy.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!