Jakub Szumski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Warka: Mokro Legia

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Do drużyny przebywającej siódmy dzień na zgrupowaniu dołączyło pięciu reprezentantów. Do Warki dotarli Artur Jędrzejczyk, Kasper Hamalainen, Sebastian Szymański, Dominik Nagy i Radosław Majecki. We wtorek spodziewany jest przyjazd Michała Pazdana. Nadal nieobecny jest Vadis Odjidja-Ofoe. Poniedziałkowe zajęcia legionistów rozpoczęły się od półgodzinnych ćwiczeń siłowych pod namiotem. Następnie przyszła pora na długi trening z piłkami.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com

Na całej szerokości i długości boiska został przygotował tor, po którym rozstawieni zawodnicy podawali sobie piłkę po skrzydle i przebiegali na kolejne pozycje ze znacznikami. Po serii podań akcje były kończone strzałami na jedną z trzech bramek. Przez dobrych kilkanaście minut zawodnicy cały czas musieli być w ruchu. Trenerzy zwracali uwagę na koncentrację i dokładne podawanie piłki kolegom.

fot. Woytek / Legionisci.com

Kolejną część zajęć stanowiły gierki na skróconym boisku. Piłkarze zostali podzielni na trzy drużyny i rozgrywali po 2 mecze każdy z każdym. W trakcie zajęć nastąpiła nagła zmiana pogody - zerwał się porywisty wiatr i przeszła spora ulewa, która na pewno dała trochę wytchnienia piłkarzom. Trening był bowiem bardzo wyczerpujący i trwał ponad 2 godziny. Zajęcia zakończyły się ponowną wizytą w namiocie, gdzie odbyło się rozciąganie mięśni.

Na wtorek zaplanowane zostały dwie jednostki treningowe (10:00 i 17:00).

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.