Michał Pazdan dołączył do drużyny - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Warka: Reprezentanci w komplecie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W popołudniowym treningu wzięło udział tylko 10 zawodników. Pozostali odbyli regenerację w hotelowym basenie. Do drużyny dołączył Michał Pazdan. Nadal nie dotarł Vadis Odjidja-Ofoe, który kilka godzin wcześniej spotkał się w Warszawie z Dariuszem Mioduskim, a następnie... wrócił do Belgii. Według informacji Super Expressu prezes Legii o efektach spotkania powiedział: "powoli do przodu".

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Wcześniej zawodnicy mieli sesję zdjęciową w nowych koszulkach. O godzinie 17 na boisku stawili się: Dominik Nagy, Michał Pazdan, Kasper Hamalainen, Vamara Sanogo, Sebastian Szymański, Artur Jędrzejczyk oraz czterech bramkarzy: Arkadiusz Malarz, Jakub Szumski, Radosław Majecki i Cezary Miszta.

fot. Woytek / Legionisci.com

Po krótkiej rozgrzewce prowadzonej przez Piotra Zarębę zawodników przejął Tomasz Łuczywek i zarządzał różne ćwiczenia z piłkami. Następnie była gra w dziadka - udział w niej wziął Jacek Magiera, który jak trzeba było nie odstawiał nogi. - Zobaczcie, wślizg jak Maciek Murawski! - skomentował udane zagranie, uprzedzając "Jędzę".

fot. Woytek / Legionisci.com

W tym samym czasie bramkarze ćwiczyli m.in. dalekie wykopy piłki w punkty wyznaczone przez tyczki. Kolejnym elementem zajęć były podania strzały, a na zakończenie odbył się konkurs rzutów wolnych. Między słupkami stanął nawet trener Wojtek Kowalewski.

Na środę zaplanowane są dwie jednostki treningowe.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.