Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Treningi w Szkole Bramkarzy Legii prowadzone są w małych grupach. Od września w trzech lokalizacjach - fot. Bodziach
Treningi w Szkole Bramkarzy Legii prowadzone są w małych grupach. Od września w trzech lokalizacjach - fot. Bodziach
Niedziela, 2 lipca 2017 r. godz. 13:00

LSS: Nowy ośrodek Szkoły Bramkarzy na Ursynowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Soccer Schools otwiera nową lokalizację Szkoły Bramkarzy Legii. Do tej pory legioniści mieli możliwość treningów bramkarskich w ośrodkach przy Łazienkowskiej 3 oraz przy ulicy Zbaraskiej na Pradze. We wrześniu rozpoczną się zajęcia przy ulicy Koncertowej 4 na Ursynowie i te odbywać się będą w środy od godziny 19 lub 20. Zapisy na treningi w Szkole Bramkarzy Legii możliwe są przez tutaj.

Zajęcia w Szkole Bramkarzy skierowane są do dzieci w wieku 8-14 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w niedużych grupach (do 8 osób) i trwają 60 minut. Wpisowe wynosi 169 złotych - w tej cenie zawodnicy otrzymują bluzę bramkarską oraz bezpłatny bilet na mecz Legii. Koszt miesięcznych zajęć wynosi 169 złotych. Dla zawodników innych projektów LSS przewidziano zniżki. Nadzór merytoryczny nad projektem Szkoły Bramkarzy Legii ma Krzysztof Dowhań.

Powstała także nowa lokalizacja zajęć Szkoły Techniki - na Targówku (zajęcia na Annopolu). Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 6-14 odbywają się raz w tygodniu (60 minut) w następujących lokalizacjach: Łazienkowska 3, Białołęka ul. Podróżnicza 11, Bemowo ul. Andriollego 1, Praga ul. Zbaraska 3, Ursynów ul. Koncertowa 4 oraz Targówek ul. Annopol 24b. Koszt miesięcznych zajęć wynosi 119 złotych, trenujący w LSS mają zagwarantowane zniżki. Wpisowe - 99 zł.
Komentarze: (2)

Balde, 02.07.2017 13:24:55 - *.9

Oby więcej takich placówek

y., 03.07.2017 14:39:35 - *.tvn.pl

Zbaraska jest na Grochowie/Kamionku ale na pewno nie na Pradze!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!