Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Młodzi judocy Legii w Bochni - fot. judo.legia.com
Młodzi judocy Legii w Bochni - fot. judo.legia.com
Niedziela, 2 lipca 2017 r. godz. 06:14

Judo: 10 medali legionistów w Bochni

Bodziach, źródło: Legionisci.com

10 medali wywalczyli młodzi judocy Legii na XX międzynarodowym turnieju judo w Kopalni Soli w Bochni. Drużynowo legioniści uplasowali się na 7. miejscu (w składzie Stanisław Okurowski, Jacek Zieliński, Michał Wąsikowski, Jacek Czajewski, Oskar Rogalski), co wobec walk w wyższych kategoriach wagowych i wiekowych należy uznać za sukces. Tym bardziej, że w zawodach startowało ponad 500 zawodników z 62 klubów, w tym 22. zagranicznych.

Wśród młodzików Jacek Zieliński był piąty, a Michał Wąsikowski siódmy. Wśród dzieci 1. miejsce zajęły Maja Bielska i Roksana Czerwińska-Kowar. Drugie miejsce zajęli Zofia Piłat, Barbara Twardowska, Aleksandra Jaromin, Karina Czerwińska-Kowar i Krzysztof Koszela. Brązowe medale wywalczyli Natalia Raczyńska, Radosław Rychlewski i Bruno Michalski-Stępowski. Na piątym miejscu zawody ukończyli Olga Gołębiewska i Jerzy Kucharczyk, a na miejscu siódmym - Julia Kępska, Maciej Ośko i Ryszard Ginter.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (1)

Alcantara, 02.07.2017 09:27:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bochnia to zdecydowanie największe FC Wisły Kraków, ale mimo to jest tez kilku zapalnonych sympatyków naszej Legii :) w kopalni na zawodach byłem i dopingowałem młodych judoków Legii :) obiektywnie patrząc to są to jedne z najlepszych i najciekawszych zawodów judo dla młodych w całej Polsce.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!