REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek o godzinie 12:00 w Nyonie odbędzie się losowanie par 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Na tym etapie do rozgrywek dołączą Olympiakos Pireus, Slavia Praga i Viitorul Constanta. Legia będzie rozstawiona, więc może trafić na potencjalnie słabszego przeciwnika. Mecze odbędą się 25-26 lipca i 1-2 sierpnia.

Przed losowaniem zespoły zostaną jeszcze podzielone na grupy.

Potencjalni rywale Legii:

Malmo FF / Vardar Skopje (1-1)
FK Astana / Spartaks Jurmala (1-0)
FK Buducnost Podgorica / Partizan Belgrad (0-2)
The New Saints FC / HNK Rijeka (0-2)
Rosenborg Trondheim / Dundalk FC (1-1)
Sheriff Tiraspol / FK Kukesi (1-0)
Hapoel Beer Szewa / Honved Budapeszt (2-1)
Slavia Praga (Czechy)
FH Hafnarfjoerdur / Vikingur (1-1)
Viitorul Constanta (Rumunia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
MKTW - 14.07.2017 / 05:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Będzie transmisja z losowania?

odpowiedz
Marriott - 13.07.2017 / 22:47, *..kpn.net

Partizan!!!dwie czołowe ekipy ultras zrobiły by prawdziwe piekło gorąco na i poza stadionem

odpowiedz
lol - 13.07.2017 / 22:21, *..adsl.inetia.pl

wsystko jedno kto Legia pociśnie ogórów

odpowiedz
ja do Kidzior - 13.07.2017 / 18:58, *..dynamic.chello.pl

Ta - a w obowiązującej tabeli w tym sezonie Arka jest przed Legią. To może Arka niech zagra w el. LM?

Pomyśl zanim coś napiszesz.

odpowiedz
Adam - 13.07.2017 / 18:39, *..81

Nie ma slapszych druzyn na tym etapie trzeba grac swoje I awansowac do Ligi Mistrzow {L}

odpowiedz
Hiszpan - 13.07.2017 / 17:54, *..ipcom.comunitel.net

Marzy mi sie Olympiakos w 4 rundzie i tysiace srebrnikow na murawie i caly stadion skanduje Vadis Judasz a e ja e ja o.

odpowiedz
babel123 - 13.07.2017 / 17:29, *..tel.net.ba

Nie ważne na kogo trafi Legia i tak bedzie walka na całego!!!

odpowiedz
Hector - 13.07.2017 / 17:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się myśli poważnie o LM to nie ma co patrzeć na ogórków...dawać Partizan ;-) marketingowo najlepszy rywal i dalej ogień!

odpowiedz
pikuś - 13.07.2017 / 16:48, *..play-internet.pl

Czyli Olimpiakos Pireus z Vadisem i trenerem albasńczykiem - następna runda ? :)

odpowiedz
lukasz2634 - 13.07.2017 / 16:22, *..play-internet.pl

Do kidzior
W obowiązującym rankingu w tym sezonie w eliminacjach ligi mistrzów (drabinka mistrzowska) celtik jest 2 Legia 7

odpowiedz
piotro83 - 13.07.2017 / 15:28, *..play-internet.pl

Jak chcemy grac w LM to musimy sobie radzic z każdym z tych zespołów. Napewno kibicowsko najlepiej trafic Partizan

odpowiedz
md - 13.07.2017 / 14:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Slavia P.!

odpowiedz
md - 13.07.2017 / 14:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Honved B.!

odpowiedz
Kidzior - 13.07.2017 / 13:56, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W rankingu klubowym UEFA, Legia jest o jedno oczko wyżej od Cweltic Glasgow :)

odpowiedz
Legionista - 13.07.2017 / 13:38, *..226

@aro Ja zawsze gdy myślę o Malmo FF to jakoś kojarzę z silnym zespołem... Nie wiem dlaczego, ale jakoś tak mam :I

odpowiedz
(L) - 13.07.2017 / 12:55, *..231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zawsze lepiej gramy z lepszymi .
Z punktu kibicowskiego Partizan
Albo slavia bp blisko to i nawet samochodem można się wybrać

odpowiedz
Tomasz - 13.07.2017 / 12:55, *..dynamic.mm.pl

najlepiej Dundlak który ogra Rosenborg rewanż piękny a po awansie CELTIC i rewanż !!!

odpowiedz
yattaman - 13.07.2017 / 12:34, *..dynamic.chello.pl

Oby para FH Hafnarfjörður / Víkingur Norðragøta. Po remisie na Islandii myślę nawet że Víkingur jest bliżej awansu, zaprwnić sobie fazę grupową LE na Wyspach Owczych to byłoby coś :-)

odpowiedz
matus007 - 13.07.2017 / 11:06, *..play-internet.pl

Slavia tez ogóry same oldboje...

odpowiedz
Abc - 13.07.2017 / 10:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Hafnarfjordur jak kiedyś :D

odpowiedz
Kek - 13.07.2017 / 10:24, *..dynamic.chello.pl

Zwykle ogorki xD slavia praga wartosc 30mln, Legia 26, co trzeba miec w glowie zeby takie cos pisac

odpowiedz
Byg - 13.07.2017 / 10:05, *..73

Zastanawia mnie skąd ten pesymizm. Widzę, że nawet Rijeka jest potencjalnym killerem Legii. Idziemy do LM! Więc trzeba wygrac z każdym z tych drużyn.

odpowiedz
Neon - 13.07.2017 / 09:40, *..centertel.pl

Przestańcie pieprzy.. że to trudno rywale trudni to by było gdyby to był Real Madryt albo Borussia Dortmund a to zwykle ogórki

odpowiedz
ja - 13.07.2017 / 09:25, *..dynamic.chello.pl

To dzielenie na grupy to jest niezła ściema.
Jakby nie można było rozlosować tego jak jest.
A tak znowu będziemy jechać do jakiegoś Kazachstanu.


Co do kwestii sportowej to najtrudniejszym rywalem będzie bez wątpienia Slavia Praga.
Niewygodna też Astana.

Lepiej jednak trafić kogoś ogórkowatego i z łatwością zapewnić sobie pewną LE i powalczyć w 4 rundzie o LM.

odpowiedz
Bob - 13.07.2017 / 08:51, *..91

Oglądałem wczoraj mecz Dundalk z Rosenborgiem - obydwa zespoły dramatycznie słabe i miękko do ogolenia.

odpowiedz
Zajmon - 13.07.2017 / 08:47, *..230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widzę tu dwie druzny ciut lepsze od nas czyli Slawie i Rijeke i dwie z których jedna bym sobie życzył Kukesi/Hafnarfjordur. Reszta drużyn na podobnym poziomie do nas i tez nie będą płakać jak na nas trafia.

odpowiedz
kk - 13.07.2017 / 08:41, *..play-internet.pl

Legia : Rosenbörg
ale chciałbym z Buducnost

odpowiedz
Nostradamus - 13.07.2017 / 08:14, *..dynamic.chello.pl

Trafimy na Partizan Belgrad :)

odpowiedz
mG - 13.07.2017 / 07:52, *..25

Islandia

odpowiedz
K - 13.07.2017 / 07:44, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Placzki wypier... stad! Nic wam nie pasuje!

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2017 / 07:35, *..centertel.pl

Pragne zauwazyc iz ludogorec przegral swoj mecz natomiast bate borysow zr3misowal z druzyna ktorej nazwy wymowic nie umiem.. biorac pod uwage ze nawet jak awansuja to jeszcze czeka ich 3 runda kwalifikacji to na prawde zal ze miodek pozbyl sie vadisa lekka reka.

odpowiedz
xx - 13.07.2017 / 06:54, *..netservis.com.pl

Legia - Sheriff

odpowiedz
Paranoja - 13.07.2017 / 06:01, *..centertel.pl

Oby nie slavia Praga gdzie zostało wpompowane od cholery kasy tam ...

odpowiedz
Reinmar - 13.07.2017 / 03:53, *..dynamic.chello.pl

Najzabawniej będzie jak Dundalk ogra Rosenborg i trafi na Legię w III rundzie. Cóż to byłby za rewanż.

odpowiedz
eee - 13.07.2017 / 01:17, *..dynamic.chello.pl

Oby para FH / Víkingur bo inaczej to cięko to widzę...

odpowiedz
aro - 13.07.2017 / 01:14, *..play-internet.pl

Do legionista-oglądałem mecz malme to tak naprawde to oni grają padake.Ledwo zremisowali z Verdere Skopije.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 13.07.2017 / 01:12, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Chciałbym trafić Rosenborg, a trafimy Viitorul.

odpowiedz
ojjj - 13.07.2017 / 01:11, *..centertel.pl

Hmm..jacyś ciężcy ci rywale w tym roku do wylosowania w III rundzie :-/ Rok temu był Trencin a tu widze po za jedna parą samych dosyć mocnych. Mega farta będzie miał ten kto trafi pare FH Hafnarfjoerdur / Vikingur Gota... Oby Legia! :-)

odpowiedz
only(L) - 13.07.2017 / 01:06, *..dynamic.chello.pl

Wcale nie są to łatwi rywale. Tylko FH / VIKINGUR to byłoby świetne losowanie i mega egzotyczny wyjazd na Islandię lub Wyspy Owcze

odpowiedz
Redi - 13.07.2017 / 01:03, *..dynamic.chello.pl

Najtrudniejszym rywalem jak dla mnie jest Astana. Daleko, a i zespol grac potrafi.

odpowiedz
Kacper - 13.07.2017 / 00:27, *..dynamic.chello.pl

Bedzie HNK Rijeka bo dawno nie bylo Chorwackiej druzyny :D

odpowiedz
Rado - 13.07.2017 / 00:11, *..50-151.wind.it

Wszyscy do ogolenia :-)

odpowiedz
Legionista - 13.07.2017 / 00:08, *..226

Najtrudniej będzie z Malmo FF (jeżeli awansuje, a wydaje mi się że będą mieli trudno) oraz Slavia Praga, a także Partizan Belgrad... Najlepiej żeby wylosować: Sheriff Tiraspol oraz FH Hafnarfjoerdur / Vikingu

odpowiedz
obserwator - 13.07.2017 / 00:01, *..static.ip.netia.com.pl

dawać kogoś z trójki Rosenborg/FH/Sheriff i będzie super

odpowiedz
Kamil - 13.07.2017 / 00:00, *..play-internet.pl

FH Hafnarfjoerdur / Vikingur

ktos z tej dwójki i będzie do przodku :)

odpowiedz