Mem z Twittera - Kot @Hispadon
REKLAMA

Problemy z transferem Odjidji-Ofoe. Pomocnik wraca do Warszawy!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Vadis Odjidja-Ofoe poleciał do Austrii, gdzie miał podpisać kontrakt FK Krasnodar, ale jak się okazuje strony nie doszły do porozumienia. O wszystkim poinformował na Twitterze Mariusz Piekarski, który brał udział przy finalizacji tego transferu.

Ostatnia aktualizacja 19:00Według pierwszych informacji Krzysztofa Stanowskiego z weszlo.com wkrótce piłkarz ma mieć bardzo dobrą ofertę z jednej z czołowych lig. "Wygląda na to, że w sprawie Krasnodaru poszło o kilka spraw, ale głównie o to, kto ma spłacić belgijskich menedżerów i w jakim stopniu" - poinformował dziennikarz. Później jednak zaczęła pojawiać się wersja, że o braku transferu zadecydowali Rosjanie i nie chodziło o pieniądze. JEżeli to byłoby prawdą, to oznaczałoby, że Vadis nie przeszedł testów medycznych w rosyjskim klubie.O 16:00 wpis na Twitterze umieścił Vadis, ale... chwilę później go usunął. W Internecie jednak nic nie ginie:

fot. Twitter

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.