REKLAMA

Koszulki Pamiętamy i legijne poduszki do kupienia w Źródełku

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Kibice Legii jak co roku przygotowali koszulki z okazji kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego. Koszulki "PamiętaMY" (wzory nr 1 i 2) będzie można kupić w piątek od godziny 17:30 w Źródełku, a cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele związane z upamiętnieniem patriotycznych rocznic. Cena 44 zł.

Wzór nr 1:
fot.

Wzór nr 2:


Dzień później w Źródełku w godzinach 16-18 Dobrzy Ludzie przeprowadzą sprzedaż poduszek z legijnymi motywami. Ta grupa kibiców od kilku miesięcy odnawia kolejne sale i korytarze warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Aby wesprzeć legionistów w pozyskiwaniu środków na farby, zachęcamy do zakupu jednego z czterech modeli poduszek. Cena 40 zł.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Stefaniooo - 07.07.2017 / 08:09, *..centertel.pl

No tak po co jednego dnia jak mozna skasować dwa bilety ...

odpowiedz
do UKRS - 07.07.2017 / 07:22, *..31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale poduszki będą sprzedawane w sobotę, a nie w piątek.

odpowiedz
UKRS - 06.07.2017 / 23:17, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

jutro jest dzień meczowy......:)

odpowiedz
komar - 06.07.2017 / 22:58, *..centertel.pl

czy bedzie jeszcze inny termin kupna koszulek?
lub czy jest miżliwość wysyłki?
proszę o odpowiedz?

odpowiedz
Tomasz - 06.07.2017 / 18:06, *..centertel.pl

DL zróbcie sprzedaż w dniu Meczu.

odpowiedz
arek - 06.07.2017 / 16:51, *..centertel.pl

Poduszki sa dwustronne z pingwinem i Julianem to jedna i ta sama.

odpowiedz
bambus - 06.07.2017 / 15:05, *..106

Czyli poduszka ze zdjęcia z pingwinem nie jest dostępna?

odpowiedz
mchr - 06.07.2017 / 14:43, *..adsl.inetia.pl

Czemu poduszek nie można dostać w dniu meczu? Nie wszyscy mieszkają w Warszawie i mogą sobie wpaść po poduszkę.

odpowiedz
zawierciok - 06.07.2017 / 14:05, *..itcomp.pl

Czy jest możliwość WYSYŁKI?

odpowiedz
vito - 06.07.2017 / 13:56, *..play-internet.pl

Większych nie będzie?

odpowiedz
ja - 06.07.2017 / 13:45, *..189

Witam. Jestem z Elbląga i mam pytanie czy znalazłby się ktoś kto zakupiłby mi jedną taką poduszkę (chodzi o wzór z minionkami)i wysłałby mi. Oczywiście pieniądze zwracam na konto. Jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc to podaje mail do kontaktu: l.e.g.i.a@wp.pl

odpowiedz
Mati - 06.07.2017 / 07:03, *..236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Takie młode chłopaki powinny dostać szansę w L to jest przyszłość, a co się dzieje z Ryczkowskim

odpowiedz