Kadeci Legii na finałach mistrzostw Polski w Łodzi

Rugby: Kadeci Legii 5. w finałach MP

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Kadeci legijnej sekcji rugby wzięli udział w finałach mistrzostw Polski rugby 15-osobowego. Legioniści po dwóch porażkach, kolejno z Budowlanymi Łódź 19-22 (decydujące punkty w ostatniej minucie) oraz Juvenią Kraków 8-26, stracili szanse na walkę o medale. W trzecim meczu fazy grupowej Legia zwyciężyła Lechię Gdańsk 26-0 i w sobotę zmierzyli się w meczu o 5. miejsce z BBRC Łódź, zwyciężając 29-0.

przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

Krzysztof - 08.07.2017 19:04:44, *.play-internet.pl

Brawo! Za rok będzie lepiej. Walczyć, trenować!

Markowiak - 10.07.2017 08:04:27, *.jmdi.pl

Gratulacje !!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.