fot. Woytek / Legionisci.com

Nabór do kobiecej drużyny rugby

Woytek, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

RC Legia Warszawa Women czyli aktualne wicemistrzynie Polski w olimpijskiej dyscyplinie rugby 7 poszukują wysportowanych dziewczyn, które zechcą zmierzyć się z tym pięknym sportem i rozpocząć rugbową przygodę, a tym samym wzmocnić drużynę.

Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna to koniecznie przyjdź i się sprawdź! Zależy nam na osobach chcących się zaangażować i gotowych na ciężkie treningi. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, butelkę wody i zapał do pracy… więcej nie jest potrzebne :-)

Jeśli nie umiesz żyć bez sportu i adrenaliny, szukasz nowych wyzwań, masz waleczne serce oraz czas by się poświecić treningom to zapraszamy Cię na nabór do RC Legia Warszawa Women, który odbędzie się w sobotę 15 lipca o godzinie 12 na stadionie rugby Skry Warszawa przy ul. Wawelskiej 5. Jeżeli akurat nie możesz być z nami w tym terminie to nic straconego… zapraszamy na otwarty trening w czwartek 13 lipca o godzinie 19:00 w tym samym miejscu.

Limit wiekowy to minimum 16 lat.

Rugby 7 to siedmioosobowa odmiana rugby. Charakteryzuje się szybkością, dynamiką, jak również w porównaniu do klasycznej wersji rugby, mniejszą ilością gry w tzw. „kontakcie”. Wszystko to sprawia, że Rugby 7 jest coraz bardziej popularne i uprawiane na całym świecie przez coraz większą ilość mężczyzn i kobiet. Popularność tej stosunkowo młodej dyscypliny doprowadziła do włączenia jej w poczet dyscyplin olimpijskich. Pierwsze medale zostały rozdane na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku Rio.

Do zobaczenia! Powodzenia!


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (4)

- 09.07.2017 14:26:58, *.62

Vadis za 3mln euro + 20% transferu do Olympiakosu.

Tulipan - 10.07.2017 00:02:35, *.centertel.pl

Ja pierdykam taka baba w domu to prawdziwy terminator :))

kiboLek - 10.07.2017 14:09:05, *.centertel.pl

jeśli będą grały topless i w stringach to na pewno zainteresuję się tą nową formuła sportu

eL - 11.07.2017 06:54:30, *.ipin.edu.pl

żenada panowie (a raczej chłopcy). Dziewczyny wracają z podium z każdych zawodów, część jest kadrze krajowej a wy o stringach i cyckach. widać, że nic ze sportem nie macie wspólnego.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.