Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 10 lipca 2017 r. godz. 06:00

Pływanie: Wyniki legionistek na MP U-14

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Olsztynie zakończyły się mistrzostwa Polski do lat 14 w pływaniu, w których startowały dwie legionistki. Wyniki Agaty Dziadak oraz Nataszy Obuchowicz dały im miejsca najwyżej w trzeciej i czwartej dziesiątce. Najlepszym rezultatem była 24. pozycja Obuchowicz na 50 metrów stylem grzbietowym. Poniżej wyniki naszych pływaczek.

Wyniki legionistek na MP U-14:
50m stylem klasycznym: 53. Agata Dziadak 39,22s
200m stylem dowolnym: 54. Agata Dziadak 2:23.79 min.
200m stylem grzbietowym: 32. Natasza Obuchowicz 2:41.44 min.
50m stylem grzbietowym: 24. Natasza Obuchowicz 33.71s
200m stylem klasycznym: 33. Agata Dziadak 2:59.05 min.
200m stylem zmiennym: Natasza Obuchowicz - dyskwalifikacja (ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami danego stylu)Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!