Vamara Sanogo - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiuty Sanogo i Żyry w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W meczu o Superpuchar Polski pierwszy raz w barwach Legii Warszawa zagrali Vamara Sanogo i Mateusz Żyro. Francuz pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania, kiedy zmienił Kaspera Hamalainena. Sanogo trafił do stołecznego zespołu w styczniu, lecz przez długi czas leczył kontuzję i dopiero od niedawna jest zdolny do gry. Żyro wszedł w samej końcówce za Artura Jędrzejczyka.

fot. Mishka / Legionisci.comMateusz Żyro - fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

EBR - 08.07.2017 08:55:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Oby pierwszy i ostatni raz.

shsffsx - 08.07.2017 09:01:00, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jedza złamał palec?

123 - 08.07.2017 09:01:18, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Sanogo jest całkiem fajny, tylko piłka mu przeszkadza.

Zajac(L)1916 - 08.07.2017 09:04:14, *.dynamic.gprs.plus.pl

Widac.gre po znajomosciach lub za kase..takich kolkow nie widzialem nawet w okregowkach..parodia

lob - 08.07.2017 09:18:31, *.dynamic.chello.pl

na obecną chwilę to obydwaj nie nadają się do Legii.........powinni pójść na wypożyczenie..........

DD - 08.07.2017 09:20:06, *.centertel.pl

Koszmar. Wypad do III ligi.

Sir Alex Perucca - 08.07.2017 09:21:36, *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Paka na czempions lig:
Malarz Moneta Szwoch Pazdan Czerwinski- Kopyczynski, Jodlowiec, Zyro, Sonongo - Niezgoda, Chukwu i jedziemy z ogorami

Pogis 1916 - 08.07.2017 09:23:30, *.16

Mam nadzieję że to pokaz nieudaczników jakich mamy dla prezesa żeby sobie przemyślał pewne sprawy.

dani - 08.07.2017 09:24:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kilku co najmniej piłkarzy Legii wcale poziomem nie pasuje do ekstraklasy w tym kapitan Kopczyński...ja się zastanawiam gdzie mają oczy właściciel i dyrektor sportowy wielokrotny reprezentant kraju...tak jak powiedział przedmówca poziom to co najwyżej okręgówka i to pewnie na ławę...kolejna sprawa to bramkarz...90 procent piłek Malarz piąstkuje nawet gdy piłka lecąca jest lekko bita...to jest jakaś parodia...jeśli tak gra pierwszy bramkarz to ja nawet nie chce myśleć jaki poziom prezentuje drugi i trzeci bramkarz Legii..obudźcie się w końcu !!!

__ - 08.07.2017 09:31:16, *.dynamic.chello.pl

T R A G E D I A
#BL WRÓĆ

grzesiek - 08.07.2017 09:42:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

bez komentarza.

Juri - 08.07.2017 10:12:21, *.138

Vamara i Mateusz brawo.
Legia się rozwija,jest świeża krew .

ktoś - 08.07.2017 10:19:33, *.play-internet.pl

Największą tragedią Legii jest to,źe gra w niej takie drewno jak Kopczyński,w trzeciej lidze jest pełno lepszych chłopaków od tej imitacji piłkarza,ale skąd w Legii mają o tym wiedzieć,jak skauting nie istnieje,Mączyńskiego i Monete to kaźdy z nas kibiców widział na oczy i wiemy,źe coś tam grają,nie trzeba być skautem,źeby wiedzieć,że to są nieźli ma Polske gracze.Skauting leźy i kwiczy w Legii,a akademia wychowuje drewno typu Źyro czy Kopczyński.

ostet - 08.07.2017 10:57:01, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widać w Legii nie uczą się na błędach bo ledwo udało się pozbyć jednego żyro co miał mieć niby jakiś talent a odszedł powszechnie uważany jako najgorszy zawodnik w historii klubu a tu kolejny się pojawił...

(L) - 08.07.2017 11:23:26, *.dynamic.gprs.plus.pl

Droga redakcjo. Nie piszcie ze Sanogo jest Francuzem... Olisadebe tez byl Polakiem??

k. - 08.07.2017 11:36:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ostet od kiedy na Legię chodzisz skoro uważasz Żyro za najgorszego piłkarza w Legii? A fanem Żyro nie byłem i nie jestem. Kucharczyk ci przeszkadza strasznie od dawna, Żyro krytykujesz. Grałeś z nimi i ci karierę złamali czy po prostu poderwali panienkę?

Piotr - 08.07.2017 12:20:07, *.131.ipv4.supernova.orange.pl

Po cichu liczyłem że Sanogo coś będzie grał, ale myliłem się.
Tak samo Niezgoda.
Niezgoda ma 22 lata i w tym wieku już powinien coś konkretnego grać, ale jak widać w Polsce większość piłkarzy to niespełnione młode talenty.

ostet - 08.07.2017 12:21:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jestem kibicem Legii od lat 90tych i takiego drewna jak Michał Żyro to w Legii nie było a było wielu kiepskich graczy dłużej czy krócej w Legii , Michał zasłynął tym że ma dwie gorsze nogi i często przy próbie zwodu potykał się na piłce lubo swoją drugą nogę i przewracał a wtedy po jego stracie szła kontra i bramka dla przeciwników a ten w tym czasie nawet nie zdążył się podnieść DRAMAT, całe szczęście że tego drewniaka już nie ma w Legii...

Pseudoznawca - 08.07.2017 12:42:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przypomnę wszystkim, że w ubiegłym roku Legia też przegrała mecz o superpuchar, a potem zagrała w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, a później została mistrzem Polski. Nie można na podstawie jednego meczu wieszczyć klęski i nieomalże upadłości klubu. Gołym okiem widać, że potrzebne są wzmocnienia praktycznie na każdej pozycji. Potrzebą chwili jest rozwiązanie kwestii przyszłości Vadisa, potem wykonanie zaplanowanych transferów (nie wierzę aby pion odpowiedzialny za transfery nie wyselekcjonował odpowiednich kandydatów). Proszę jednak pamiętać, że Ekstraklasa nie jest pierwszym wyborem dla zawodników grających w klubach w Europie Zachodniej. Trzeba czekać prawdopodobnie do końca okienka transferowego aby dostać kogoś sensownego. Moim zdaniem potrzebni są dwaj boczni obrońcy i dwaj napastnicy. Sezon jest długi. Legia rozegrała w ubiegłym sezonie potężną ilość meczów, porównywalną z klubami Premier League. Musi mieć duża kadrę, a to są koszty, ogromne koszty.

k. - 08.07.2017 13:06:04, *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ostet był Mudoh, Oreszczuk, ten Chińczyk z Manchesteru, Eddie Stanford. Żyro przy nich to wirtuoz ;-)

k. - 08.07.2017 13:08:06, *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ostet był Mudoh, Oreszczuk, ten Chińczyk z Manchesteru, Eddie Stanford. Żyro przy nich to wirtuoz ;-)

Zygs - 08.07.2017 14:00:45, *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kiedy zacznie wymiatac w ataku Sadam Sulley? Ktos wie? Natomiast wierze z sukces duetu M&M w srodku pola.

Adamo - 08.07.2017 14:24:17, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Sponsor zarobil, dobry kurs byl na Arke...

grzesiek - 08.07.2017 14:41:03, *.centertel.pl

Mowilem ze jesli miodek postawi na akademie i wyda kupe szmalu to on sie zwroci byc moze w gigantycznej ilosci. Ale poki w akademii beda szkolic polacy no to sorry ale daleko nie zajedziemy nawet z finansowym zapleczem miodka. Niestety ale zal patrzec jest w polskiej lidze pilkarze kopia sie w glowy. Kiedys wysmiano jak magiera obejmujac stery w Legii kazal zakladac im szarfy na gorsze nogi i grac gorszymi nogami. A prawda jest taka ze na kazdym treningu powinni grac z tymi szarfami. Moulin wczoraj jak strzelil gola powinien uderzac lewa noga a strzelil prawa z falsza. Oczywiscie padla bramka super ekstra ale na pozostale 10 prob pilka wyladuje wysoko za bramka. Po drugie selekcja pilkarzy jest chyba jakas dziwna bo nawet w ekstraklapie graja pilkarze ktorzy nie umieja prosto pilki kopnac. Nie trzeba daleko szukac , wystarczylo obejrzef jedenastki wczoraj.

Legionista - 08.07.2017 14:50:45, *.226

Sanogo będzie dobrym piłkarzem bo ma umiejetności i to było widać w czasie meczu - miał dribling itp - Przypominam sanogo nie grał od jesieni i pokazał coś... żyro trudno ocenić ponieważ wszedł na pare minut - Jędza ma kontuzje?

ostet - 08.07.2017 15:05:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@k. on był na ich poziomie albo gorszy tylko z tą różnicą że jemu kazali grać chociaż się nie nadawał do pierwszego składu i przez to stał się tylko pośmiewiskiem o drewnianych nogach...

m4pierwszy - 08.07.2017 15:10:56, *.eaw.com.pl

Młody Żyro porusza się tak samo drewnianie jak stary - masakra było to oglądać. Sanogo bardzo ciekawy, troche mu piłka przeszkadza ale szumu narobił, podoba mi się.

tomiacab - 08.07.2017 16:34:42, *.242

Kopa jest słaby, Sanogo dałbym czas. Ale zastanawiają mnie komentarze typu "w trzeciej lidze chłopski grają lepiej". A widzieliście tych dwóch chłopaków kiedykolwiek na tyle przeciwników z wyjazdem niż urzędów liga. Ja widziałem w lidze okręgowej chłopaka który w lidze okręgowej minął ośmiu przeciwników.

Zoi - 08.07.2017 16:37:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znacue się jak nic Sanogo ustawiał się na boisku dobrze ale nie dostawał podań bo nje miał kto dobrze rozgrywać jak Vadis z czego miał strzelić?

Rafal - 08.07.2017 16:37:38, *.net-bis.eu

Panie Mioduski Szwoch,Niezgoda,Moneta,Songo tymi pilkarzami chce pan walczyc o mistrzostwo o pucharach nie wspominając?Tanim kosztem sie nie da gdzie następcy Prjovicia i Nikolicia?Chcemy byc taką Benfiką czy Ajaksem a jestesmy golodupcami o cyrku z Vadisem nie wspomnąc.Tu nie chodzi o porazkę z Arką a o podejście.Amatorszczyzna

Toni - 08.07.2017 16:51:07, *.0pools.vodafone-ip.de

do k.
Dong Fangzuo jak dobrze pamietam.Dla mnie drewnem to byl Marian Antolovic i Feliks Okbuke.

Do (L) - 08.07.2017 17:35:54, *.bb.sky.com

Zabroń im

Legionista - 08.07.2017 19:35:10, *.226

Starszy Żyro był talentem i miał pewne umiejętności, ale niestety ma jeden problem.... Kontuzje.... Gdy grał dobrze to od razu musiał dostać kontuzje.... Młodego Żyre nie oceniam bo jeszcze go nie widziałem w grze - Dostał kilka minut w superpucharze, mam nadzieje że dostanie kilka minut w ekstraklasie i wtedy można będzie oceniać...

Do ostet, wcześniej ostet - 08.07.2017 20:05:03, *.centertel.pl

Następnego grajka po Kuchym znalazłeś żeby z nim jechać? A od Kuchego to w pape powinneses zarobić!!!!

b - 08.07.2017 22:30:34, *.16-1.cable.virginm.net

U Sanogo widac, ze mial przerwe w grze ale to material na dobra 9.

FOREVER LEGIA - 09.07.2017 12:14:18, *.play-internet.pl

"Talentow"w Legii bylo sporo.Ja pamietam np Wojciecha Jagode,Artura Salamona,czy np Julka Kruszankina,ze o tzw "lodzkim zaciagu" F.Smudy nie wspomne.Ale nawet te padliny pilkarskie od czasu do czasu potrafili cos zagrac.A ci "wirtuozi futbolu"nigdy nie powinni grac w pilke na poziomie wyzszym niz amatorsko i tylko dla wlasnej przyjemnosci,bo nie oszukujmy sie-nie maja podstawowych umiejetnosci tzn-brak dryblingu w grze jeden na jeden,podania tylko do najblizej ustawionego partnera,brak strzalu na bramke z odleglosci dalszej niz 20 metrow,rzuty rozne wykonywane ponizej krytyki-wszystko na 5 metr i w bramkarza.Wszystkim polecam obejrzenie meczu Legii pod katem kibica pilki noznej,a wtedy zobaczycie,ze to drewna sa.

Kipkorir - 09.07.2017 15:07:11, *.dynamic.chello.pl

Żyro to sobie nie daje rady w III lidze! Jak można było na rzuty karne zdjąć doświadczonych zawodników a wprowadzić takich nieograniętych młokosów? Plus jeszcze ten "Kapitan Porażka".