Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Rzeźniczak zadebiutował w Karabachu Agdam

Fumen, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Jakub Rzeźniczak, który tydzień temu opuścił Legię Warszawa zadebiutował w Karabachu Agdam. "Rzeźnik" pojawił się na murawie w 31. minucie spotkania przeciwko FC Samtredii w ramach eliminacji Ligi Mistrzów. Nowy zespół Polaka wygrał 5-0 i ma realne szanse na awans do III rundy rozgrywek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 12.07.2017 / 19:20, *..cust.bredband2.com

@ Dormibar: a taki pajac jak ty to wszystko czyta....

odpowiedz
Dormibar - 12.07.2017 / 18:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kristof to brat Krzeszcza . Obu się wydaje że piszą coś ważnego :)

odpowiedz
gazza - 12.07.2017 / 18:14, *..adsl.inetia.pl

Nawet nie zapłakałem za tym marnym obrońcą...

odpowiedz
M@c - 12.07.2017 / 16:59, *..dynamic.chello.pl

Bach, bach Karabach :)

odpowiedz
m4 - 12.07.2017 / 14:01, *..98

@Kristof mnie tam sie podoba

odpowiedz
Greg - 12.07.2017 / 12:28, *..dsl.bell.ca

Patrz tam jako, bo w następnej rundzie powrót na Ł3 z nowymi ziomalami na tęgie lanie.

odpowiedz
JANUSZ - 12.07.2017 / 12:04, *..66

KTOS WIE ILE ZARABIAŁ W LEGII ALE ILE TAM?

CZY TO PRZEBIDKA Z 40 TYS NA 120? B

odpowiedz
Raf - 12.07.2017 / 11:39, *..play-internet.pl

Srystof - genialne!!! Pozdrowionka.

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.07.2017 / 11:02, *..103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Srystof: 100/10!

odpowiedz
M_M_19_16 - 12.07.2017 / 10:43, *..static.ip.netia.com.pl

Gra Kuby tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=nmWGK96g8BA

Dobrze to wyglądało ;-)

odpowiedz
John Smith - 12.07.2017 / 10:21, *..free.aero2.net.pl

Powodzenia Kuba, teraz pierwszy skład!

odpowiedz
Marcin - 12.07.2017 / 08:34, *..adsl.inetia.pl

a ja nie rozumiem, czemu takich piłkarzy jak Rzeznik nie żegna się w jakis oficjalny sposób np przed jakimś meczem Legii

odpowiedz
Srystof - 12.07.2017 / 08:19, *..dynamic.chello.pl

Po tym wpisie na LL! o Kristofa biją się Wirtualna Polska, niezależna.pl oraz Niemiaszki z Onetu.
Kristof stwierdził, że nigdzie się nie wybiera, chociaż miałby tam szansę na całe 20 groszy (netto, do łapy!) za komentarz.
Woli zostać na LL! bo wydaje mu się, że kogoś śmieszą jego tanie żarty (nie śmieszą - przyp. autor).

odpowiedz
Rafał PrgPłn. - 12.07.2017 / 03:38, *..86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i elegancko. Powodzenia. Trzymaj się Kuba.

odpowiedz
Artur - 11.07.2017 / 23:56, *..51

Odszedl za 10 pilek i 3 bidony z mineralna...

odpowiedz
Legionista - 11.07.2017 / 23:54, *..226

" Nowy zespół Polaka wygrał 5-0 i ma realne szanse na awans do III rundy rozgrywek." Ma realne szanse, ale nie wiadomo co będzie.... Jak wystawią rzeżnika w rewanżu i mu odpali się system "Babol versja.2.0" to już mogą się żegnać z rozgrywkami...

odpowiedz
artekketra - 11.07.2017 / 23:32, *..dynamic.chello.pl

A jest szansa, (mała co prawda), że z Karabachem zagramy w 4 rundzie eliminacji... ;)

odpowiedz
Gaga(L) - 11.07.2017 / 22:49, *..centertel.pl

Dzięki mordeczko za te wszystkie lata w Legii, były momenty że Cie uwielbiałem, były że nienawidziłem, ale gdy widać było że zostawiasz na boisko serducho to złego słowa nie dałem na Ciebie powiedzieć...
I szanuje Cie że zostawiałeś napiwki gdy wpadałeś do Intercontinentalu ;)
POWODZENIA

odpowiedz
Kibic_Adam - 11.07.2017 / 22:33, *..dynamic.gprs.plus.pl

Widziałem w necie mecz, Kuba bardzo dobrze. Pewnie w obronie. Spoko też do przodu. Powodzenia!

odpowiedz
benii - 11.07.2017 / 22:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kuba nie daj się ruskom - 3maj się - pozdrowienia z Legionowa

odpowiedz
- 11.07.2017 / 21:56, *..centertel.pl

Kristof jestes kocur

odpowiedz
r - 11.07.2017 / 21:56, *..dynamic.mm.pl

dla Karabachu gola strzelil min Wilde-Donald Guerrier

odpowiedz
1916Legia!!! - 11.07.2017 / 21:43, *..dynamic.chello.pl

tutaj macie, ze odszedł bez odstępnego:

htt ps://www.transfermarkt.pl/jakub-rzezniczak/profil/spieler/24576

odpowiedz
mietek - 11.07.2017 / 21:41, *..ssp.dialog.net.pl

@Maciej (L) i xx: W mediach przewijały się kwoty 350-500 tysięcy euro. Stawiałbym na tę niższą. Ale i tak prawie w całości sfinansował nam zakup Mąki :)

A z klubu nikt go na siłę nie wypychał. Dostał ofertę - bardzo korzystną finansowo dla siebie - to skorzystał. I tyle.

odpowiedz
Cyc - 11.07.2017 / 21:31, *..centertel.pl

Ciekawe czy zna już imiona kolegów

odpowiedz
wrocLawianin - 11.07.2017 / 21:30, *..internetia.net.pl

Co jak co :) Lubie Jakuba, za serducho co zostawił w Legii... Ale kurde stary już jestem... Widzweiak jeden ;-)

mimo to... all the best to U Jakubie !!! :)))))))

odpowiedz
xx - 11.07.2017 / 21:29, *..90

nie wiem, ale do tej pory nigdzie nie widziałem kwoty za jaka tam poszedł... ktoś ją zna?

odpowiedz
Czarek32 - 11.07.2017 / 21:21, *..236.ipv4.supernova.orange.pl

Szkoda że odszedł :(

odpowiedz
Maciej (L) - 11.07.2017 / 21:21, *..hsi08.unitymediagroup.de

Za ile Kuba poszedł do Karabachu ?. I czy zawodnik tam chciał isc czy klub juz nie widział dla niego miejsca?. 2 wazne pytania.

odpowiedz
Kristof - 11.07.2017 / 21:19, *..cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Po tym meczu o Kube bije sie Barcelona,Real i Atletico Madryt.Kuba stwierdzil,ze sie do Hiszpani nie wybiera chociaz mialby tam przygotowana pensje w wysokosci 25 mln euro za sezon.Woli zostac w Azerbejdżanie,bo tam sa tanie papierosy.

odpowiedz
Allez allez - 11.07.2017 / 21:17, *..dynamic.dsl.as9105.com

I tak sie powinno goLLic slabsze zespoly. Zobaczymy jutro na czym stoimy i z czym do ludzi

odpowiedz
Super*Samiec - 11.07.2017 / 21:16, *..internetia.net.pl

brawo

odpowiedz
Michal - 11.07.2017 / 21:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pojawił się w 31 minucie? Ni to pierwszy sklad ni to rezerwowy. Jakaś kontuzja obrońcy? Oglądał ktoś ten mecz?

odpowiedz
Balde - 11.07.2017 / 21:07, *..9

I nie oddawać miejsca do końca sezonu:) Powdzenia Rzeźnik

odpowiedz
r - 11.07.2017 / 21:06, *..dynamic.mm.pl

jeszcze nas wydymają...

odpowiedz
Lsopier - 11.07.2017 / 21:05, *..167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"I ma realne szanse na awans...,,
Tego stwierdzenia używa się jak jest coś mniej prawdopodobnego niż to że odpadną . Redakcjo ...

odpowiedz