Michał Kucharczyk wraca do gry po kontuzji - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia II Warszawa 8-1 Pilica Białobrzegi

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sparingu rozegranym w Rembertowie rezerwy Legii Warszawa rozgromiły Pilicę Białobrzegi 8-1. W zespole ze stolicy wystąpiło aż 7 zawodników z kadry pierwszej drużyny, którzy nie zmieścili się w kadrze meczowej na spotkanie z Górnikiem. Pierwszy mecz po kontuzji zagrał Michał Kucharczyk.

Oprócz niego na boisku pojawili się także: Jakub Szumski, Mateusz Żyro, Robert Bartczak, Michał Masłowski, Tin Matić i Vamara Sanogo. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Eryk Więdłocha, a już do przerwy po dwóch trafieniach Tina Maticia do bramki strzeżonej przez Sebastiana Przyrowskiego było 3-1. Worek z bramkami rozwiązał się na dobre po przerwie, gdy po dwa trafienia uzyskał Robert Bartczak i Mateusz Majewski, a jedno trafienie zanotował pozyskany ze Stomilu japoński rozgrywający Tsubasa Nishi.

W 62. minucie Jakub Szumski obronił rzut karny. Choć z uwagi na to, że najmłodsi gracze "dwójki" dopiero wznowią treningi, skład meczowy był stosunkowo wąski, ale bynajmniej nie "cienki". Legioniści mieli wyraźną przewagę, a goście głównie przez pierwsze pół godziny gry i na początku drugiej połowy stawili poważniejszy opór. Bardzo dobrze zaprezentowali się nowi gracze - Tsubasa Nishi, Łukasz Turzyniecki, Mateusz Majewski, Fabian Piasecki i Tomasz Wełnicki, którzy mają wnieść do poczynań drużyny większą pewność i służyć młodszym kolegom swoim doświadczeniem. W drugiej połowie pojawił się także na boisku testowany niespełna 17-letni defensywny pomocnik Daniel Widz.

Sparing: Legia II Warszawa 8-1 (3-1) Pilica Białobrzegi
1-0 - 10' Eryk Więdłocha (bez asysty)
1-1 - 14' Przemysław Śliwiński
2-1 - 29' Tin Matić (as. Tsubasa Nishi)
3-1 - 34' Tin Matić (as. Michał Kucharczyk)
4-1 - 55' Mateusz Majewski (as. Tsubasa Nishi)
5-1 - 78' Mateusz Majewski (as. Tsubasa Nishi)
6-1 - 80' Robert Bartczak (as. Fabian Piasecki)
7-1 - 83' Tsubasa Nishi
8-1 - 85' Robert Bartczak (dobitka strzału Sulleya)

Legia II: Jakub Szumski - Łukasz Turzyniecki, Tomasz Wełnicki, Mateusz Żyro, Robert Bartczak - Eryk Więdłocha, Michał Masłowski (46' Fabian Piasecki), Tsubasa Nishi, Tin Matić (46' Daniel Widz) - Michał Kucharczyk (46' Sadam Sulley), Vamara Sanogo (46' Mateusz Majewski)

Statystyki strzałów: 20 (16 celnych) - 10 (5 celnych)

Najbliższe sparingi Legii II:
sobota, 22 lipca godz. 11:00 z Motorem w Lublinie
środa, 26 lipca godz. 16:45 z Drukarzem Warszawa w Kobyłce
sobota, 29 lipca godz. 12:00 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki w Rembertowie (ul Strażacka 121)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Wolfik - 16.07.2017 / 22:40, *..dynamic.mm.pl

@Geku: Sandro Kulenović trenuje ponoć z juniorami Juventusu (tak podaje portal 90minut.pl). Historia tego gracza w Legii to jest temat na niezłe opowiadanie.

odpowiedz
(L)istek - 15.07.2017 / 23:54, *..adsl.inetia.pl

Teraz ma przyjść Kodżiro i bracia Tasziwana.Podobno Misaki też jest w zeszycie naszych skałtów:)

odpowiedz
jaro - 15.07.2017 / 22:07, *..centertel.pl

Tsubasa by załatwił gów.o w wiadrze

odpowiedz
Misaki - 15.07.2017 / 20:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tsubasa najlepiej grał ze mną w parze! Kupcie mnie!

odpowiedz
:-) - 15.07.2017 / 20:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

TSUBASA WYMIATA :-)

odpowiedz
Jony - 15.07.2017 / 19:56, *..210

Wszystko Ok wszystko spoko ale Masłowski jest za cienki nawet na nasze rezerwy.

odpowiedz
Kipkorir - 15.07.2017 / 18:33, *..dynamic.chello.pl

Teoretycznie 7 zawodników... bo tylko Kuchy z nich się nadaje do gry.

odpowiedz
Toni - 15.07.2017 / 18:27, *..0pools.vodafone-ip.de

do ggggg
Legia kupila 4 doswiadczonych zawodnikow do rezerw by pokazac mlodzierzy profesjonalne zaangazowanie i podejscie do treningu.Podniesc wartosc rezerw i zeby chlopaki mieli sie od kogo uczyc.Fajny pomysl.W ogole ze ci pilkarze sie na to zgodzili?Grali w 1 lidze i za granica a przeszli do 3 ligi.Ale jak sie sos zgadza to czlowiek sie na wszystko zgodzi.

odpowiedz
Kojiro Hyuga - 15.07.2017 / 17:33, *..play-internet.pl

Tsubasa to ogór, tylko js jestem kozakiem!

odpowiedz
Das - 15.07.2017 / 17:16, *..206

Tsubasa za vadisa

odpowiedz
Pan - 15.07.2017 / 16:50, *..dynamic.mm.pl

Tsubasa dobre

odpowiedz
geku - 15.07.2017 / 16:47, *..mtm-info.pl

a co z wielka nadzieja Sandro Kulenoviciem?

odpowiedz
ggggggg - 15.07.2017 / 16:08, *..centertel.pl

Jaki jest sens sciagac do rezerw 27 letniego japonczyka ktory nie przebił sie w lechii, widzewie i stomilu. To jakas inwestycja? Licza ze zostanie gwiazda i sprzedadza go do realu? Czy moze ma czegos nauczyc naszych mlodych zdolnych wychowanków.

odpowiedz
urban - 15.07.2017 / 15:44, *..7-1.cable.virginm.net

O qrwa jest Tsubasa??? Brac go do pierwszej, obserwuje chlopaka od ponad 20 lat.

odpowiedz
Gravesen - 15.07.2017 / 15:43, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

O kurka!! Mamy Tsubasę w zespole!!??

odpowiedz
pomy - 15.07.2017 / 15:32, *..18

Tsubasa! Idol z dzieciństwa :D

odpowiedz
Balde - 15.07.2017 / 15:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

Z nowymi, ciut starszymi nabytkami mają szansę na awans.

odpowiedz
zduneq - 15.07.2017 / 15:10, *..8

Kapitan Tsubasa rządzi!Oł je!

odpowiedz
jaro - 15.07.2017 / 14:56, *..centertel.pl

to u nas gra Tsubasa?:D

odpowiedz
addddddddd - 15.07.2017 / 14:47, *..206

Kuchy i Sanogo bez goli - słabo

odpowiedz
Alik K. - 15.07.2017 / 14:47, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

co się dzieje z Kulenoviciem ?

odpowiedz
Tomasz - 15.07.2017 / 14:39, *..centertel.pl

Tsubasa i wszystko jasne!

odpowiedz
robochłop - 15.07.2017 / 14:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

na razie mieszanka doświadczenia i młodości się sprawdziła...oby tak pozostało i obyśmy awansowali szczebel wyżej...

odpowiedz
(L)istek - 15.07.2017 / 14:33, *..adsl.inetia.pl

Jak u nas gra Tsubasa to mistrz pewny:)

odpowiedz
Znawca - 15.07.2017 / 14:32, *..5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia ma Tsubase? Za mlodu był dobry Hehe,oglądałem każdy mecz

odpowiedz
kodziro - 15.07.2017 / 14:31, *..play-internet.pl

Vivat nankatsu!

odpowiedz
Seba - 15.07.2017 / 14:31, *..adsl.inetia.pl

Tsubasa !!

odpowiedz
FC - 15.07.2017 / 14:28, *..dynamic.chello.pl

Tsubasa......not bad :D hehhehehehe

odpowiedz
Grzesiek - 15.07.2017 / 14:22, *..centertel.pl

Tsubasa? dokupić na bramkę Wakabayashi i LM nasza :D

odpowiedz
x - 15.07.2017 / 14:12, *..19-1.cable.virginm.net

a to nie byl czasem Tsubasa Ozora? Bo na bramce widzialem wakabajaszi genzo :)

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.07.2017 / 14:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kapitan Tsubasa do pierwszej na rozegranie, będzie wzmocnienie :)

odpowiedz
Juri - 15.07.2017 / 14:09, *..centertel.pl

Tsubasa dobry mecz.

odpowiedz
Michał - 15.07.2017 / 14:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Drogra redakcjo i osoby posiadajace WIEDZE a nie domysly , Tsubasa Nishi i Mateusz Majewski mogą teoretcznie przy dobrych występach wejść do składu pierwszego zespołu ? czy to dopiero trzeba ich zgłosić na następna rundę , pytam też bo czytałem że klub ich zakontraktowal jako grających/wspierających modych graczy itd... A tu się okaże że Mateusz lepszy od Chukwu a Tsubasa od hamalainena czy Szymańskiego . i skad Oni sie wzieli czemu nie ma wzmianki zs takie osoby sie pojawily ten Mateusz to wczesniej na nizszych poziomach bramki ladowal a Tsubasa nawet cos myske ze lepszy od Berto :) dzięki za odpowiedź

odpowiedz
Seba - 15.07.2017 / 14:04, *..centertel.pl

Tsubasa Ozora jak w bajce :)

odpowiedz
Kami(L)a - 15.07.2017 / 13:54, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

OMG!! Legenda japońskiej piłki Tsubasa gra w Legii?!?!?!?!?!?

odpowiedz
Rex - 15.07.2017 / 13:43, *..42

Szkoda że kuchy king nie zagra z górnikiem

odpowiedz
Toni - 15.07.2017 / 13:25, *..0pools.vodafone-ip.de

Po za Kucharczykiem to pozostali zawodnicy jeszcze dlugo nie zmieszcza sie w kadrze meczowej pierwszej druzyny.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2017 / 13:22, *..cust.bredband2.com

Ile strzelil Kuchy King?

odpowiedz