W ten sposób Armando Sadiku zdobył pierwszego gola w barwach Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gol w debiucie Sadiku

Wiśnia, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W meczu z Górnikiem Zabrze w barwach Legii Warszawa zadebiutował Armando Sadiku. Albańczyk pojawił się na boisku w przerwie spotkania, kiedy zmienił Michała Kopczyńskiego. Napastnik był aktywny w ofensywnie i kilkukrotnie popisał się dobrymi zagraniami. W 80. minucie wykończył świetne dogranie od Dominika Nagy'a i mocnym strzałem zdobył pierwszego gola dla swojego klubu.

fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Tomi - 17.07.2017 / 15:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobry ruch z jego transferem do Legii. Pierwszy mecz i bramka. Widać że jest w gazie! W ekstraklasie spokojnie zdobędzie ponad 20 bramek w sezonie. I kilka dołoży w LM

odpowiedz
ser - 17.07.2017 / 11:06, *..230

wszedł walnął mocno i konkretnie pod poprzeczkę bez kalkulacji ! Brawo. ale technicznie jest drewniany . Piłka go szuka i strzela to plus

odpowiedz
mietek - 17.07.2017 / 10:35, *..emea.ibm.com

@Wolfik: Naprawdę myślisz, że Hamalainen na jego miejscu by to strzelił? Nie zamierzam latać pod sufit z radości - celowo przywołałem Hubnika, który w debiucie strzelił Cracovii, a potem było drewno - ale też po trzech dniach pobytu w Legii nie spodziewałbym się nie wiadomo jakich cudów. Ale zgadzamy się co do tego, że gościowi się chciało i to bardzo. Widać to było po sposobie, w jaki się poruszał na boisku. Nie to co Chukwu, który się chowa przed podaniami.

Nie graliśmy wtedy z przewagą jednego zawodnika :) Na boisku był Hamalainen, więc to tak, jakbyśmy grali w dziesięciu :)

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2017 / 08:28, *..dynamic.mm.pl

@Mietek: Sorry Kolego, ale z czym sobie poradził??? Że strzelił gola honorowego przy stanie 1:3 gdy graliśmy z przewaga jednego zawodnika? To była końcówka meczu, łebki z Zabrza były już mocno zmęczone a gola strzeliliśmy po naprawdę ładnej akcji.

Co nie zmienia faktu, że w mojej ocenie jemu się naprawdę chciało. I zapewne następny mecz ligowy rozpocznie w pierwszej 11-stce. Wówczas ocenimy jego zdolności.

odpowiedz
mietek - 17.07.2017 / 08:16, *..emea.ibm.com

@Wolfik: No, Sadiku jakoś sobie poradził. Od napastnika oczekuje się strzelania bramek i on to zrobił. Z każdą kolejną minutą widać było, że czuje się coraz lepiej na boisku i zaczyna rozumieć się z niektórymi zawodnikami. Czego chciałeś więcej? Żeby w debiucie 5 goli rypnął? Nikolić nie trafiał w pierwszych trzech meczach dla Legii, a jak było potem, to wszyscy wiemy.

Oczywiście pamiętam casus Hubnika, więc nie będę się zbytnio podpalał, ale... jeżeli mam znowu oglądać snującego się po boisku, wiecznie zblazowanego Hamalainena, to wolę już tego Albańczyka.

No i Vako... Jemu to by nawet 5 lat nie pomogło na aklimatyzację - boiskowy egoista i tyle.

Oboje? Dobre :)))

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2017 / 21:19, *..dynamic.mm.pl

@Mietek. Tak, poradziłby sobie gdyby nazywał się Ozil albo André Schürrle. Już Hasi miał genialny pomysł i wystawił Vako w meczu z Dortmundem kiedy ten ledwo z samolotu wysiadł. Jak się to skończyło, oboje wiemy.

odpowiedz
mietek - 16.07.2017 / 18:14, *..ssp.dialog.net.pl

@olew: No bo nie mamy. Każdy nowy zawodnik w kadrze u niego zaczyna od ławki, bo "się musi wkomponować w drużynę". Bzdura. Jak ktoś jest dobry, to sobie od początku będzie radził.

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.07.2017 / 15:32, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@r: mimo wakacji MOŻESZ poćwiczyć (choć trochę) ortografię...

odpowiedz
pnk - 16.07.2017 / 15:23, *..dynamic.chello.pl

Widzę że w tym roku kozłem ofiarnym jest Kopczyński... ogarnijcie się. A co do wyniku to... Legia z beniaminkiem w pierwszym meczu sezonu... Łatwy zakład ze sporą stawką.

odpowiedz
grzesiek - 16.07.2017 / 15:13, *..centertel.pl

Ja tych pajacow pilkarzy juz mam wywalone. Zagranicznych to jeszcze rozumiem ze biora wysokie kontrakty i dreptaja zamiast biegac. Ale niestety w Legii jest paradoks. Bo bardziej po zagranincznycb widac ze sie staraja a polacy? Polacy w lidze odpuszczaja. A spinaja sie na puchary zeby jakis skaut ich dostrzegl i zeby wyjechali za granice i brali kapuche za siedzenie na lawce. Na szczescie nie wszyscy Polacy sa tacy sami. Przyklad Lewandowskiego pokazuje ze jak sie chce to mozna i to nawet wtedy gdy Legia go nie chce bo ma aruhbarene..

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2017 / 12:12, *..dynamic.mm.pl

Trochę to smutne, że jemu jednemu się chciało mimo że jest w klubie od kilku dni. Wymowna scena z końcówki meczu - Sadiku goni rywali po nieudanej akcji zespołu podczas gdy 4-ech naszych spokojnie drepce w kierunku środka pola. To lekko niepoważne...

odpowiedz
oLaf - 16.07.2017 / 12:07, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

jedyny plus meczu...

odpowiedz
r - 16.07.2017 / 10:36, *..dynamic.mm.pl

czy sadiku morze grac z Kazachstanem?

odpowiedz
dsad - 16.07.2017 / 10:25, *..206

To po co były te lecje z Realem i Borussią? Górrniki z nimi nie grał a u mnie lepiej grac pressingiem niz my.

odpowiedz
jdjshd - 16.07.2017 / 08:39, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Magiera w tygodniu mówi że gość nie ma zaległości i że może grać a ten go nie daje od początku to jakis żart tym bardziej że w środę zagrać nie może.

odpowiedz
Rrr - 16.07.2017 / 08:32, *..centertel.pl

W następnym meczu koniecznie Kopczyński musi być kapitanem. Poza tym na następny mecz oprócz Kopczyńskiego, Brozia, Szwocha, trzeba dołączyć do składu Maslowskiego, Mateusza Zyro i innych mlodych wilków. Oni na pewno się zgraja i wejdą do Ligi Mistrzów oraz bez problemów zdobędą kolejne Mistrzostwo Polski. Panie Jacku liczę na Pana. Dzięki też za Zabrze. Nabralismy więcej doświadczenia oraz zebraliśmy lekcję, którą wykorzystamy w przyszłości.:-)

odpowiedz
@terry - 16.07.2017 / 06:14, *..dynamic.chello.pl

Za Arka też by się ktoś przydał

odpowiedz
O P T Y K - 16.07.2017 / 02:14, *..play-internet.pl

Był bym skłonny zasponsorować J.M. OKULARY ALE to raczej nic nie da bo JA widzę że PROMOCJA I PSEUDO REKLAMA swojego pupilka ,KOPY' TRWA I RACZEJ BĘDZIE !!! NASZ KLUB Z TAKIM NAAAJWIĘKSZYM BUD ŻETEM POWINIEN ROBIĆ 2-3 WZMOCNIENIA,DOBRE ,PRZEMYŚLANE!!! I STARCZY ! I WALEC JEDZIE DALEJ !!! A MY GRAMY PANEM DREWNALDHO-KOPĄ ,

odpowiedz
jarfer - 16.07.2017 / 02:08, *..play-internet.pl

Panowie, nie ma sie co denerwowac. Przegrana taka jak ta tylko wychodzi na dobre. Myslicze, ze Miodek nie wezmie trenera na dywanik? Czy to nie kibice po ogloszeniu skladu pytali co robi tam Kopczynski I Swoch, H ama? Trener juz nie powtorzy tego bledu. Cieszy mnie fakt, ze z dobrej strony pokazal sie nowy nabytek. Poza tym, transfery sa dobre. Bedziemy mieli 3 nowych zawodnikow w pierszym skladzie. Fakt, ze stracilismy Vadisa, Radovica (raczej juz nie wroci do formy). Ale bedzie dobrze.

odpowiedz
eLka - 16.07.2017 / 02:01, *..play-internet.pl

Oby więcej, Gratulacje!

odpowiedz
- 16.07.2017 / 01:31, *..0pools.vodafone-ip.de

Jak ktos jest dobry to wchodzi i strzela.A jak jest ogor jak Chukwu to sie czeka pol roku by oddal jeden celny strzal na bramke.

odpowiedz
@ coulibaly - 16.07.2017 / 01:25, *..centertel.pl

Ale z ciebie gamoń. Znawca biznesu zza kompa na raty od mamy

odpowiedz
antyk do coulibaly - 16.07.2017 / 01:21, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

no to jest dziwne że takie kluby nawet z końca serbskiej czy chorwackiej tabeli potrafią swoich grajków po 10mln euro sprzedawać a my takiego odide oddajemy prawie za darmo albo mamy ch.jowych promotorów i negocjatorów albo jesteśmy debilami po prostu

odpowiedz
123 - 16.07.2017 / 01:12, *..dynamic.chello.pl

Górnik spuchł w 80 minucie

odpowiedz
x - 16.07.2017 / 00:51, *..play-internet.pl

Kopczyński, kiedy rok szkolny się zaczyna ? dawaj za kownackim bo czas nagli, menago musi zarobić !!

odpowiedz
antyk - 16.07.2017 / 00:41, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

jedyny mały plusik tego żenującego spektaklu

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.07.2017 / 00:40, *..244

✨⚽️✨Bravo!Napadzior!

odpowiedz
olew - 16.07.2017 / 00:28, *..79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podoba mi się , dziwne dlaczego nie grał od początku. chyba nie mamy trenera.

odpowiedz
coulibaly - 16.07.2017 / 00:19, *..centertel.pl

Z Nagyego bedzie pociecha oczywiscie tylko przez rok bo po koncu sezonu zakomunikuje naszemu bezjajecznemu prezesikowi ze odchodzi do Grecji za 20 piłek albo 10 kilo kielbasy. Nawet jakby byl wart 10 mln euro to bezjajeczny odda go za grosze.

odpowiedz
Legia i tylko legia - 16.07.2017 / 00:17, *..123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niby Ok, niby nie. Legia na tle innych w lidze powinna brylować. Od 3 lat tego nie widać. . Podstawa, to nie schodzić poniżej pewnego poziomu.
Chcę żeby moja ukochana Legia, nie dawała satysfakcji innym tak często jak ostatnio. Jestem na każdym meczu, czy to ekstra, czy puchar. Legia ma kreować i strzelać.

odpowiedz
Arek - 16.07.2017 / 00:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre wejście. Będą z niego ludzie. Tylko żeby jeszcze miał mu kto dogrywać, bo je...cie ma. Wydaje się, że mamy napastnika. Oby tak dalej!

odpowiedz
robochłop - 15.07.2017 / 23:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

piękna bramka...widać że ma to coś...nie kombinuje tylko jak ma szansę to strzela...oddał też grozny strzał z ok 20 metrów i widać że kopyto ma...tylko trzeba mu dogrywać dobre piłki , a obecnie tylko Nagy to robi...będzie z niego pociecha...następny mecz powinien zacząć w podstawie...ciekawe jak potoczyłby się dzisiejszy mecz gdyby zagrał od początku , i to on dostał te dwie piłki a nie Hama...

odpowiedz
Terry - 15.07.2017 / 23:47, *..centertel.pl

@d2b90
A może za Arka Malarza??? Wpadłeś tu na chwilę z forum "Plotek"???

odpowiedz
d2b90 - 15.07.2017 / 23:17, *..dynamic.chello.pl

Pierwszy mecz i już wg. mnie wywalczył sobie pozycję zamiast Kopczyńskiego

odpowiedz
@rek - 15.07.2017 / 23:15, *..dynamic.chello.pl

Mówiłem, iż będą z niego ludzie... Ale co z tego, jeśli po kilku tygodniach okaże się, iż nie ma z kim poklepać piłki... Tak czy siak: brawo Armando i tak 3-maj... Pozdro (L)

odpowiedz