Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa meczu z Lechią Gdańsk - fot. Mishka / Legionisci.com
Oprawa meczu z Lechią Gdańsk - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 18 lipca 2017 r. godz. 15:19

Zbiórka na oprawy przed meczem z Mariehamn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed środowym meczem z IFK Mariehamn Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy meczów w rozpoczętym sezonie. W przerwie spotkania pod gniazdem prowadzona będzie sprzedaż nowych kominiarek (20 złotych). "Przed nami nowy sezon, cele te same co od lat, tyle że po minionym sezonie wydają się bardziej realne niż wcześniej. My skupiamy się na podboju Europy i tym co daje nam tyle radości, czyli godnym reprezentowaniu Legii Warszawa.
Przed środowym meczem z Marienhamaninem będziemy prowadzić zbiórkę na oprawy w rozpoczynającym się sezonie (Liga Mistrzów itp.). W związku z tym tradycyjnie zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie ruchu ultras" - informują NS-i.
Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!