Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Nie będziemy się oszczędzać

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Chcemy dobrze zagrać w meczu z Koroną i nie jest to żadnym zaskoczeniem. Nie bierzemy innej ewentualności pod uwagę. Normalnie przygotowujemy się do tego spotkania, regenerujemy po środowym meczu. Dzisiaj mamy trening, wieczorem odprawę, jutro jeszcze trening, przedmeczowa odprawa i gramy - mówi trener Legii Jacek Magiera.

- Sytuacja kadrowa nie zmieniła się od ostatniego spotkania. Miroslav Radović i Tomasz Jodłowiec wyjdą dziś na trening. Wierzę, że ich absencja dobiega końca i wkrótce będziemy mogli normalnie z nich skorzystać. Arek Malarz trenuje normalnie. Dobrze, że tak się ten wypadek skończył, bo różnie mogło być. Cały czas ubolewam, że coś takiego miało miejsce i że przeszło się nad tym do porządku dziennego. Zawodnik opuścił boisko, musiał pojechać do szpitala. Co by było, gdyby to się stało pod koniec meczu, kiedy byśmy mieli już zrobione 3 zmiany? Zostawmy to już jednak, trzeba było mówić o tym dużo wcześniej.

- Rozmawiałem z Cristianem Pasquato o tym, jak widzę jego rolę w drużynie, przekazałem założenia. Oprócz tego złożyłem mu życzenia urodzinowe, aby dobrze się tu czuł i pokazał pełnię swoich możliwości. Wczoraj odbył trening, ale był to trening w okrojonym składzie. Nie mógł więc poznać wszystkich zawodników na boisku. Pasquato musi zapracować i pokazać na treningach, że można go brać pod uwagę przy ustalaniu składu. Liczę na niego, jego doświadczenie, kreatywność, umiejętność gry kombinacyjnej. On o tym wie. Musi obronić siebie i swoje umiejętności na boisku.

- Kadra nie jest zamknięta, ale poszukujemy zawodników, którzy będą stanowić jej wzmocnienie, a nie uzupełnienie. Tylko i wyłącznie wtedy zrobimy transfer, jeśli będzie on dawał dużo jakości drużynie. Uzupełnienie w każdej chwili możemy wziąć z drugiego zespołu. Czas szybko płynie, żyjemy od meczu do meczu. Najważniejsze, aby wygrywać, podnosić umiejętności, podnosić skuteczność i poprawić organizację gry. Nad transferami trwa praca w gabinetach.

- Zawsze gramy o zwycięstwo i tak będzie też jutro. Nie wiem, w jakim zestawieniu. O tym zadecydujemy po treningu. Wiemy, że gra w europejskich pucharach jest kluczem, jeśli chodzi o całokształt Legii Warszawa i trzeba wszystko podporządkować temu, aby do niej być jak najlepiej przygotowanym. Na pewno jednak nie będziemy się oszczędzać. Ci, którzy wyjdą na boisku, dadzą gwarancję, że będziemy walczyć od 1 do 90 minuty o zwycięstwo. Skład na pewno będzie inny. Niektórzy zawodnicy, którzy grali w środę, usiądą na ławce lub trybunach, a ich miejsce na boisku zajmą inni. Spośród 21 zawodników, których dziś mam na treningu, wybierzemy najlepszych. 7 piłkarzy wysłałem do Lublina na sparing rezerw.

- Michał Kucharczyk zagrał dopiero dwa mecze, ale jest gotowy do gry. Każdy mecz jest inny i na bieżąco trzeba decydować, czy da więcej drużynie, grając od początku, czy wchodząc na zmianę. Widzę go na trzech pozycjach - 7, 9 i 11, w zależności od założeń i ustawienia.

Daniel Chima Chukwu nie został zgłoszony na mecze z Astaną. Potrzebujemy zawodników, którzy są gotowi do gry na dużej intensywności od 1 do 90 minuty. On miał takie cerowane przygotowania. Trochę trenował, potem miał kontuzję, trochę grał. Na podstawie badań widzimy, że obecnie nie ma możliwości, żeby grał przez 90 minut. Pojechał na sparing rezerw.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 21:05, *..cust.bredband2.com

sprostowanie: nie uznali 2 gola, ale i tak wygrali 1-0
I zobacz jakim mlodym skladem....

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 19:47, *..cust.bredband2.com

@ mietek: A Craxa Probierza juz 2-0 na wyjezdzie w Gdansku...
Nadal twierdze ze Probierz bylby lepsza opcja trenerska....

odpowiedz
Wilk - 22.07.2017 / 18:34, *..play-internet.pl

Na zakończenie pobocznego wątku czeskiego napiszę Wam prawdziwą ciekawostkę. Jakiś czas temu jeden z czołowych piłkarzy czeskich, grający w Viktorii Pilzno powiedział w jednym z wywiadów: "Jak nie wypiję przed meczem jednego małego piwka, to nie wychodzę na murawę..." Były to okolice sezonu gdzie Viktoria Pilzno ograła w dwóch meczach Ruch Chorzów... 9:1! Wszystko w temacie. Polecam naprawdę czeskie ligi, gdzie nawet na 7,8 czy 10 lidze leją piwko i podają kiełbaski. Sportowa turystyka 100%! Jak byłem w listopadzie w Czechach i oglądałem mecz 2 ligi na Viktorii Zizkov postanowiłem, że na jeden dzień życia zostanę piłkarzem i postaram się zgłosić drużynę do prawdziwego Pucharu Polski. Zobaczcie efekty: www.ssorzelbydgoszcz.npx.pl :-) Pozdrawiam!

odpowiedz
mietek - 22.07.2017 / 18:15, *..ssp.dialog.net.pl

@Kipkorir: Mimo wszystko, lepiej Szwocha niż Masłowskiego. Szwoch czasami zagra dobrą piłkę, nawet u nas :)

@Krzeszczu: Jak najbardziej. Myśli taki, że ma dyplom, to już najmądrzejszy na świecie.

A co do polskiej myśli szkoleniowej... Widziałem, jak się to odbywa na poziomie trampkarzy. Tych chłopaków powinno się uczyć przyjęcia piłki, prowadzenia, podań, strzałów - czyli podstaw rzemiosła, które wtedy najłatwiej nauczyć. Ale nie, im się ładuje do głów taktykę (!!!). Dziesięciolatkom taktykę !!! Po co? Przecież oni i tak 95% z tego całego bełkotu zapomną, a do tego część z nich się zniechęci do piłki, bo "w telewizji to wyglądało fajniej". Nie lepiej dać im radość z grania, uczyć kanonów, a dopiero potem wkładać do głów taktykę, jak wszystko inne będą mieli mniej lub bardziej opanowane?

A wiesz, czemu siatkonoga? To tak jak z lekcjami WF-u w czasach PRL, gdy nauczyciel rzucał piłkę i mówił: idźcie grać i dajcie mi spokój :) Sounds familiar? :)

odpowiedz
Kipkorir - 22.07.2017 / 17:44, *..dynamic.chello.pl

"Pasquato musi zapracować" - no tak, czyli dziś znów zobaczymy (w składzie, bo na boisku pewno nawet go nie będzie widać) Szwocha?

odpowiedz
mietek - 22.07.2017 / 17:40, *..ssp.dialog.net.pl

@krys008: Zabierz dzieciom tablety, komórki, laptopy, to przynajmniej część z nich zacznie się interesować sportem i będzie z kogo wybierać. A potem szkolić.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 17:31, *..cust.tele2.se

@ krys008: zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Czy polscy trenerzy jezeza na jakiekolwiek miedzynarodowe szkolenia?
Czy przeczytawszy podrecznik AWF pozjadali wszystkie rozumy?
I byc moze stad siatkonoga....

odpowiedz
krys008 - 22.07.2017 / 17:20, *..serv-net.pl

Mietek, Wolfik, Wilk, Kszeszczu dużo prawdy w tym co piszecie i smutne, że tak duży kraj tak słabo szkoli młodzież.
Moim zdaniem nasza liga jest zbyt liczna. Uważam, ze mniej klubów, ale mocniejszych! Przejrzystość finansowa, szkolenie młodzieży, a sami wiemy co się dzieje.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 15:41, *..cust.bredband2.com

@ mietek: nie zapominajmy tez o mysli szkoleniowej. Czescy pilkarze generalnie sa swietnie wyszkoleni technicznie i taktycznie.
Potrafia przyjac, podac, rozegrac i strzelic.

Polscy pilkarze generalnie potrafia biegac (a i to nie zawsze) no i grac w siatkonoge.

Zapytam tez Was ktorzy sledzicie pilke czeska, jak tam wygladaja te "fenomenalne rotacje"?
Bo, rotowac to kazden by chcial tylko umic nima komu.... :-))

odpowiedz
kibic - 22.07.2017 / 15:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@PRG. Kolego głupoty to wypisujesz ty . Po pierwsze za zasługi to można dostać medal a nie miejsce w składzie . Radowicza podałem jako przykład krętactw Magiery bo osobiście darze go dużym szacunkiem chociaż robienie z niego ikony Legii do duża przesada . Piłkarz ten miał więcej upadków w Legii niż wzlotów i wiele razy był na wylocie bo po prostu słabo grał miał też oczywiście i te lepsze momenty ale robienie z niego geniusza jest nieporozumieniem . Piszesz że jakby Radowicz grał to byłby awans z Ajaksem a to jest kompletną bzdurą . Piłkarz ten zawsze jak pamiętam długo dochodził do formy po kontuzji a o ile pamiętam w pierwszym meczu Ligowym przed pucharem chyba to był ŚLĄSK BYŁ NAJSŁABSZYM ZAWODNIKIEM NA BOISKU I TO ON MIAŁ DECYDOWAĆ O AWANSIE !!!!!! Cała runda wiosenna w jego wykonaniu to dramat pokaż mi jeden jego dobry mecz ,jeden nie więcej . Jkoną Legii to był DEYNA ,PISZ ,itp a nie jak to ty sugerujesz Radowicz najemny piłkarz jakich w Legii wielu Jak zauważyłem tobie zamiast konstruktywnej dyskusji najlepiej wychodzi bezsensowna polemika z kim się da .

odpowiedz
mietek - 22.07.2017 / 14:52, *..ssp.dialog.net.pl

Miało być, "Czechy są ludnościowo około cztery razy mniejsze od Polski", a nie siedem :))

odpowiedz
mietek - 22.07.2017 / 14:51, *..ssp.dialog.net.pl

@Wolfik: Fakt, nie wiem, skąd ta pomyłka :)) Ale przynajmniej weselej się zrobiło :)

@Wilk: Wydaje mi się, że klucz leży w tym, ile Czesi dostają pieniędzy z praw do transmisji swojej ligi. Kiedyś był na ten temat reportaż i wyszło, że nasze kluby dostają sporo więcej. Czyli - Czesi muszą pieniędzmi gospodarować rozumniej, a to się też przekłada na mądrzejsze szkolenie, transfery, sieć skautingową, inwestycje w infrastrukturę itp.

U nas kluby dostają praktycznie "za darmo" pieniądze z C+, a skoro są one "za darmo", to są po prostu roz*ieprzane bez żadnego logicznego planu. I dlatego nie mamy startu do Czechów, którzy są krajem (ludnościowo) około siedem razy mniejszym od nas.

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2017 / 13:10, *..dynamic.mm.pl

@Wilk: Na Wielkim Strahovie byłem za czasów techników czyli ze dwadzieścia lat temu. Stadion rzeczywiście ogromny, choć nie bardzo nadający się do oglądania meczów piłkarskich - w każdym razie ja bym chyba nawet nie widział, gdzie jest piłka :). Wybudowany na wzór "człowiek radziecki potrafi".

odpowiedz
Wilk - 22.07.2017 / 12:16, *..play-internet.pl

Nie, mam na myśli Spartę, aczkolwiek faktycznie ostatnio Slavia się mocno podnosi i odbudowuje. A tak na marginesie- czy wiecie, że największy stadion świata jest w Pradze? To stary Strachov, gdzie wchodzi około 200 tysięcy ludzi! Wielkość około sześciu boisk piłkarskich. Byłem, widziałem. Tam teraz jest baza treningowa Sparty Praga i rezerwy Sparty grały tam swoje mecze. Bilet kolorowy za 20 koron + piwo + klobasa, a na meczu około 150 widzów. To są konkretne mecze ;-) Albo 4 liga i Meteor Praga. Jeden z najstarszych zegarów na stadionach i cała drewniana trybuna. Jak zegarowy w przerwie poszedł na piwo, to wszedłem po drabinie na zegar i zmieniłem wynik na 9:0. Jak Meteor strzelił gola na 2:1 to Czesi na trybunie krzyczeli "jeszcze siedem!" Jak ktoś by chciał ze mną jechać na przełomie września i października, to piszcie...

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2017 / 11:54, *..dynamic.mm.pl

@PGR: Chłopie, wiesz że w języku polskim są znaki interpunkcyjne? Może i chciałeś coś niegłupiego napisać, ale czytać w takiej formie się tego nie da...

Matko boska, pokolenie smatfonowców...

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2017 / 11:50, *..dynamic.mm.pl

@mietek: Kolega Wilk to nie Wolfik (czyli ja), to tak na wstępie. Chociaż pewnie z podobnego miotu :).

Wilku ma jednak sporo racji, Czesi choć liczebnie i terytorialnie o wiele mniejsi od nas biją nas na głowę przede wszystkim organizacyjnie. Swojego czasu jeździłem (rzadko ale jednak) na mecze do Ostrawy by wyrobić sobie porównanie poziomów lig. Po euro zostały nam ładniejsze stadiony, ale reszta jest daleka od oczekiwań i możliwości. U nas zawsze wychodzi "bazarowa" mentalność wynikająca po prostu z gołodupstwa. A potem są rozczarowania że Azerowie ogrywają Jagę w pucharach. Ja tam ciemno stawiałem na ich awans, podobnie jak pewny jestem końca Arki z Duńczykami. I zostaje jedynie Legia i Lech (może) jak co roku. Gdzie tu progres?

odpowiedz
PRG do kibic - 22.07.2017 / 11:17, *..centertel.pl

kibic baranek w sciane moze ci naprawi w glowie i przestaniesz pisac glupoty
DCC ma byc 2 razy lepszy od pilkarzy z naszego kraju by dostac miejsce w skladzie jezeli ma prezentowac ten sam poziom to lepiej promowac naszych grajkow dawac szanse mlodym chcesz go promowac to jedz do afryki nie bedzie blokowal miejsca innym zagranicznym nabytkom naszego klubu trener jasno przekazywal ta informacje
RADO jest zywa legenda klubu nawet kontuziowany powinien miec miejsce w skladzie liga europejska liga mistrzow wszystko zawdzieczamy miedzy innymi wystepom i bramkom RADO on w nie jednej sytuacji przesadzal o wygranej meczu nie tylko w pucharach ale i w lidze on glownie budowal nam ranking jaki mamy i dzieki czemu z rozstawionej pozycji startujemy SZACUNEK DO KAPITANA o swojej jakosci nie musi nikogo przekonywac to nie RADO rownal forma i wystepami do VOO to nie RADO uczyl sie od VOO pewnosci siebie na boisku bo jakosc i umiejetnosci kazdy znal RADO musial tylko przypomniec je tym ktorzy chrzanili ze za stary to nie RADO bez VOO nie potrafil wygrac meczu a wrecz wszystko odwrotnie Obejrzyjcie mecze bez RADO i z RADO mysle ze jak by RADO wystapil przeciw ajaksom to bysmy przeszli dalej wiec prosze nie piszcie glupot na temat RADO bo kompromitujecie sie WOLE ogladac mlodego Szymanskiego Michalaka niz PROMOWAC starego DCC ktory moze cos strzeli jezeli bedzie prezentowal odpowiedni poziom napewno trener JM to zauwazy i da mu szanse
TRANSFER DCC byl uzupelnieniem po sprzedanym ataku by kibice nie narzekali i nadzieja ze sie odbuduje i bedzie dobrym zawodnikiem tyle by dostac sie do skladu musi prezentowac rewelacyjny poziom a nie taki jak Pilkarze ktorzy sa w L i maja ten klub w sercu itd itd mozna pisac i pisac POZDRAWIAM normalnych LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
krys008 - 22.07.2017 / 10:31, *..serv-net.pl

Czekam na występ Albana, coś mi mówi, że to będzie dobry napadzior. Nie jestem przekonany, czy go polubię, ale myślę, że będzie efektywny, a za to rozliczamy napastników.

odpowiedz
mietek - 22.07.2017 / 10:24, *..ssp.dialog.net.pl

@Wolfik i Sebo(L): Jesteście pewni, że nie mówicie o Slavii Praga? To tam ostatnio Chińczycy wrzucili sporą kasę.

odpowiedz
kibic - 22.07.2017 / 08:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprawa Chukwu ma drugie dno i to nie podlega dyskusji a Magiera zaczyna kłamać .Jaki jest problem na na pewno wie trener i może prezes .Nasza dyskusja to tylko domysły jedne prawdopodobne drugie mniej . Oglądałem Chukwu na sparingu w Radomiu na mnie i moich znajomych zrobił bardzo dobre wrażenie.Skoro będzie grał w sparingu to znaczy że jest gotów do gry a np. Radowicz na pewno nie a jest w kadrze na 3 rundę i to są fakty . Zaczyna się mydlenie oczu a to źle wróży dla tego zawodnika . Tylko kto podpisywał z nim 4 letni kontrakt na sumę podobno 500 tysięcy euro rocznie ( tak donosiły niektóre media i ten portal ).Oj ! jak kiedyś wyjdą kulisy niektórych transferów to okaże się jaka amatorka panowała za czasów Leśnego i jakie olbrzymie straty poniósł nasz klub .

odpowiedz
Tym - 22.07.2017 / 08:04, *..1.maxnet.net.pl

Dla mnie w bramce powinien stać Ciezniak dzisiaj

odpowiedz
stary kibic - 22.07.2017 / 07:12, *..157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wiem dlaczego ktoś sobie przywłaszczył mój nick!!! Informuje,że to już nie ja!!!!!!!

odpowiedz
Wilk - 22.07.2017 / 01:39, *..play-internet.pl

do Sebo(L)a: Masz 100% racji. Otóż jeżdżę na czeskie ligi regularnie, ze względu na lepszą piłkę i klimat ogólny z dobrym piwem włącznie. Za dwa miesiące jadę po raz... 19 :-) Na meczach Sparty Praga byłem już z 10 razy, także na wyjazdach. I powiedzenie odnośnie transferów: "Z czym do ludu?" jest idealne.

Po pierwsze:Zobaczmy ostatnie 10 lat- Sparta Praga, Viktoria Pilzno czy Liberec grają regularnie w pucharach i to często dobrze.

Po drugie: 70-80% meczów towarzyskich drużyn czeskich z polskimi, kończy się zwycięstwami Czechów.

Po trzecie: w takiej Sparcie Praga nie ma sytuacji, że ktoś zaciekle targuje się o jakieś 50-100 tysięcy euraków...

I niech wreszcie wszystkie tłuki zrozumieją, że najlepsze drużyny czeskie (w sensie zawodników i nie tylko...) jak Sparta Praga, Viktoria Pilzno czy obecnie Slavia Praga są lepsze niż Legia Warszawa, Lech Poznań czy Jagiellonia Białystok... Niestety.

Z czym do ludu...?

odpowiedz
Do Sebol - 22.07.2017 / 00:25, *..play-internet.pl

Nie Spartą tylko Slavia

odpowiedz
Zajmon - 21.07.2017 / 23:58, *..214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sadiku niby 750 tys kosztował a piszecie że 1,5. nie kumam? a ten Włoch ile? nigdzie nie ma info. Koronę powieziemy 4-0

odpowiedz
mietek - 21.07.2017 / 23:48, *..ssp.dialog.net.pl

Czyli Pasquato jutro ławka. Skoro "musi na treningach zapracować na miejsce w składzie". Eh... Po co my robimy te transfery, skoro potem i tak nowi zawodnicy muszą odstać swoje w kolejce, zanim ich łaskawie JM wpuści do składu.

odpowiedz
AAA - 21.07.2017 / 23:16, *..dynamic.chello.pl

Kopczyński i Szwoch....Jacek obudź się....

odpowiedz
Rado - 21.07.2017 / 23:14, *..play-internet.pl

Pasquato musi zapracować itd... jak tak słucham naszych trenerów to mam wrażenie, że Ronaldo i Messi też by musieli zapracować...
A za chwilę trener dodaje - chcę transferów, które będą realnym wzmocnieniem... no to ja tu czegoś nie rozumiem... ktoś kto ma być wzmocnieniem chyba wskakuje z automatu do 11, a nie pracuje na to pół roku... tak??

odpowiedz
besnik Magiera - 21.07.2017 / 21:45, *..play-internet.pl

A po meczu będzie pitolił, że Korona pokazała im jak należy podchodzić do meczów.
Póki grają w pucharach ligę odpuszczą.

odpowiedz
okioki - 21.07.2017 / 21:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dobrze, że Szwoch i Kopa są gotowi na 90min bycia niewidocznym i bezproduktywnym

odpowiedz
Taras - 21.07.2017 / 21:24, *..static.ip.netia.com.pl

@stary kibic. Stary a nie wie, że w Warszawie kupuje się mieszkania pod wynajem. Piłkarze mają sporo pieniędzy i gdzieś muszą inwestować. Ja nie wiem, czy on kiedykolwiek zobaczy to mieszkanie

odpowiedz
Mania - 21.07.2017 / 20:23, *..dynamic.chello.pl

Nie będziemy się oszczędzać - oby nie tak jak w Zabrzu...

odpowiedz
kuka - 21.07.2017 / 20:20, *..static.ip.netia.com.pl

Tak troche z innej beczki. Mozeby tak na stopera tego W. Golle sprowadzic. Byl podobno blisko Craxy to my bez problemu powinnismy go wziasc. A nie jakiegos Milanovicia ktory ostatnio gral tylko na playstation.

odpowiedz
Piotr - 21.07.2017 / 19:44, *..dynamic.chello.pl

@grzesiek
Trener woli innych. Inni też nie są gotowi na 90 min, a trener im daje szanse... :)

odpowiedz
Sebo(L) - 21.07.2017 / 19:41, *..play-internet.pl

Dzisiaj wyczytałem,że Sparta Praga wydała w tym okienku transferowym na nowych zawodników...10 milionów euro. Z czym my do ludu?

odpowiedz
Stary Kibic - 21.07.2017 / 19:31, *..adsl.inetia.pl

Błaszczykowski kupił mieszkanie w stolicy. Brać go będzie taniej. Jeszcze by sobie pograł. Może nawet w LM.

odpowiedz
4444 - 21.07.2017 / 18:56, *..static.ip.netia.com.pl

Ale bajki

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2017 / 18:21, *..centertel.pl

To jest smiechu warte z tym chima chukwu a przypominam ze on jest drogi w utrzymaniu o ile mnie pamiec nie myli

odpowiedz
sylwiusz11 - 21.07.2017 / 18:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no tak , czyli znowu łomot

oni o nas wiedza wszystko a my o nich podobnie jak o Górniku nie wiemy nic

odpowiedz
Bidon - 21.07.2017 / 18:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze dac szanse Cierzniakowi !!! zasluzyl na to, co do wygranej to oby ona byla bo w przeciwnym razie czeka nas powtorka z poczatku poprzedniego sezonu w lidze a przy braku podzialow pkt ciezko bedzie...

odpowiedz
pietruszka65 - 21.07.2017 / 17:55, *..mgk.pl

koszt sprowadzenia Sadiku 1,5 mln euro

odpowiedz
Do ciekawy - 21.07.2017 / 17:50, *..51

chyba z choinki sie urwales, przeciez takie transfery zostaly juz zrobione. Jakbys nie wiedzial to alban kosztowal 1,5. Wiec nie pisz januszu glupot tu.

odpowiedz
@rek - 21.07.2017 / 17:46, *..dynamic.chello.pl

Magicu, święte słowa... Zero oszczędzania się... Koniec eksperymentów w I składzie... Gramy jutro na maksa... Bo w tym sezonie nie ma już podziału punktów... Jutro do boju marsz po 3 pkt... Pozdro (L)

odpowiedz
go ( L ) den - 21.07.2017 / 17:38, *..play-internet.pl

Coraz mniejsza mam nadzieje na to,ze DCC bedzie tym kim mial byc czyli naszym wzmocnieniem w ataku...ile sie mozna leczyc i miec z byle powodu kontuzje??!!?? Masakra..a tylko blokuje miejsce w kadrze dla innych..ehh

odpowiedz
md - 21.07.2017 / 17:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 4 - 0 Korona ! LEGIA !!!

odpowiedz
Ciekawy ? - 21.07.2017 / 17:01, *..internetia.net.pl

Trenerze - Prezes zapowiadał , że Legię stać na transfery po Milion Yeuro - weź się przejdź i podpytaj czy zatem takie można by zrobić jeszcze przed IV Rundą Eliminacji do LM ?

odpowiedz
krys008 - 21.07.2017 / 17:00, *..48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten Chukwu jest jakiś pechowy. Człowiek uraz, jak nie kontuzja, to za ciasne majtki. Tragedia jakaś.

odpowiedz
APGAP - 21.07.2017 / 16:56, *..centertel.pl

Panie Jacku po co ten Chukwu jeszcze jest w Legii. Siedzi w Legii od roku i mial jeden blysk w sparingu no litości !!!

odpowiedz