fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na 3. rundę eliminacyjną Ligi Mistrzów

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zgłosiła kadrę na 3. rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Na liście, która zawiera 29 nazwisk zabrakło zgłoszonych na 2. rundę Daniela Chukwu i Vamary Sanogo oraz dochodzącego do formy Hildeberto. Są natomiast niedawno pozyskani Armando Sadiku i Cristian Pasquato. Pierwszy mecz z FK Astana zostanie rozegrany w Kazachstanie w środę 26 lipca o godzinie 16, a rewanż tydzień później - w środę 2 sierpnia o godzinie 20:45.

Bramkarze:
1. Arkadiusz Malarz, 29. Jakub Szumski, 33. Radosław Cierzniak, 91. Konrad Jałocha

Obrońcy:
2. Michał Pazdan, 4. Jakub Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 13. Łukasz Moneta, 14. Adam Hlousek, 23. Mateusz Żyro*, 28. Łukasz Broź, 55. Artur Jędrzejczyk

Pomocnicy:
3. Tomasz Jodłowiec, 6. Guilherme, 8. Cristian Pasquato, 15. Michał Kopczyński, 17. Konrad Michalak*, 18. Michał Kucharczyk, 19. Rafał Makowski*, 20. Mateusz Szwoch, 21. Dominik Nagy, 22. Kasper Hamalainen, 24. Robert Bartczak*, 31. Krzysztof Mączyński, 32. Miroslav Radović, 53. Sebastian Szymański, 70. Miłosz Szczepański*, 75. Thibault Moulin

Napastnicy:
11. Jarosław Niezgoda, 99. Armando Sadiku


* - piłkarze zgłoszeni z listy B. Legia może jeszcze zgłaszać do rundy 3. dowolną liczbę zawodników na listę B, ale nie później niż do końca dnia poprzedzającego mecz. Na liście B mogą znaleźć się piłkarze urodzeni nie wcześniej niż 1 stycznia 1996 r. i jednocześnie będący piłkarzami danego klubu nieprzerwanie przez 2 lata po swoich 15. urodzinach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
JJ - 21.07.2017 / 18:21, *..dynamic.chello.pl

Widać brak obrońców... jeszcze jak pazdan odejdzie to masakra

odpowiedz
Luk - 21.07.2017 / 10:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dobry mamy skład nie ma co płakać...nie rozumiem skąd ten pesymizm???

odpowiedz
mG - 21.07.2017 / 10:26, *..2

Jak już może grać , to chyba Chukwu lepiej zgłosić było niż 4-go bramkarza, jeśli nie to trudno, może jeszcze kiedyś koleś zagra w jakimś meczu ;)

Astana- Legia 1:2 :)

odpowiedz
Mietek - 21.07.2017 / 10:20, *..isp.bjm.pl

Po co Szwoch.....młody ale najsłabsze ogniwo, Szymański gryzie trawę, walczy jest lepszym zawodnikiem !

odpowiedz
68 - 21.07.2017 / 10:13, *..ncbj.gov.pl

Chukwu, Sanogo, Langil, Masłowski, Kopczyński, Szwoch, Hamalajnen, Żyro - tym parówom już dziękujemy!

odpowiedz
tekken (L) - 21.07.2017 / 09:46, *..92

To może trzeba jeszcze Sheridana spróbować łyknąć.

odpowiedz
(L)odz - 21.07.2017 / 09:30, *..toya.net.pl

Rok temu Chukwu był w tym samym miejscu co teraz.to jest jakas kpina z transferu tego zawodnika.

odpowiedz
Tutti Frutti do Cch - 21.07.2017 / 08:33, *..68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hame to zostaw w spokoju, świetny joker z niego. I nikt tak nie upokarza Lecha jak on. Chukwu miejmy nadzieję, że nie powiedział ostatniego słowa. Resztę wystawić na allegro, tu się zgodzę.

odpowiedz
Afro - 21.07.2017 / 08:18, *..static.nsti.pl

Czemu jeden napastnik? Pasquato lubi grać cofniętego niech gra za Czukwu i Sadiku. Taki trójkąt i pozamiatamy wszystkich.

MOJA ŻONA ZAPYTAŁA: "A GDZIE SĄ CI NOWI ZAWODNICY", MÓWIĘ: "JESZCZE NIE SĄ ZGRANI Z DRUŻYNĄ", ODPOWIEDZIAŁA: "A GDZIE SIĘ MAJĄ ZGRAĆ? W SZATNI?".

odpowiedz
Cch - 21.07.2017 / 01:29, *..dynamic.mm.pl

Tak sobie mysle ze naprawde jestesmy bogaci. Chukwu, Hamalainen,Szwoch,Jalocha,Szumski,Maslowski,Langil, po co placic im pensje?

odpowiedz
Inowroc(L)aw - 21.07.2017 / 01:23, *..play-internet.pl

Same płaczki!!! Kur.....a wy jestescie kibicami? Wiara!! Tylko Legia Moooocno!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 21.07.2017 / 00:40, *..play-internet.pl

W środę Magiera mógł sobie poeksperymentować w składzie,sprawdzić młodych pod kątem przydatności. Jedni się sprawdzili bardziej inni trochę mniej ale pewnie w poważnych meczach już raczej nie pograją. Kadra się klaruje. Jeśli do zdrowia wróci Rado,Chukwu to mamy na prawdę nadmiar bogactwa,nawet gdyby miał odejść Gui i Pazdan,choć ten coś mi się wydaje nigdzie z Warszawy się nie ruszy. Do zespołu trzeba wkomponować Berto i Pasquato i jedenastka przynajmniej na papierze wygląda już b.dobrze. Malarz-Pazdan,Dąbrowski,Hlousek,Berto-Moulin,Pasquato,Nagy,Radović-Sadiku,Kucharczyk (Chukwu)

odpowiedz
Luk - 20.07.2017 / 23:37, *..dynamic.chello.pl

Mamy dość dobry skład nie ma co panikować.

odpowiedz
tommm - 20.07.2017 / 23:34, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Malarz
Jędza Dabrowski Pazdan Hlousek
Maczynski Moulin
Guilherme Radovic Nagy
Sadiku

tak to widzę :)

odpowiedz
3er - 20.07.2017 / 23:14, *..dynamic.chello.pl

Chukwu musi być niezłym agentem :) pograł trochę w sparingach, a teraz znowu wolne jak w poprzedniej rundzie, a kaska leci :)

odpowiedz
@mietek - 20.07.2017 / 22:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mietek taki z ciebie znafffca w kwestii kontuzji i ich leczenia jak z jagielloni pucharowy tygrys... tobie się wydaje, że będzie jak w fifa13 zaraz po urazie pstrykasz i gość zamiata... to tak nie działa, to jest żywy człowiek. Wyluzuj troszkę.

odpowiedz
do Kibic L - 20.07.2017 / 22:17, *..play-internet.pl

Drewniak to ty jestes pisuarze

odpowiedz
Do kibic L - 20.07.2017 / 22:05, *..dynamic.chello.pl

I znowu ten malarz! Przeciez Radovic jest 7 klas lepszy od niego!

Wiesz ty chlopie na czym polega taktyka w pilce? I dlaczego drobny szymanski na jakby nie bylo kawal chlopa kopczynskiego to nie jest wymiana 1 do 1?

odpowiedz
Kibic L - 20.07.2017 / 21:48, *..71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I znowu ten drewniak Kopczyński. Tragedia. Szymański jest o trzy klasy lepszy od niego. Powinien więcej się ogrywać.

odpowiedz
i - 20.07.2017 / 21:34, *..centertel.pl

I.Astiz w Pogoni Szczecin.

odpowiedz
NL - 20.07.2017 / 21:32, *..play-internet.pl

Jak dla mnie to Chukwu powinien byc w tej kazde zamiast np. Drewnianego i bez ambicji dzwocha!

odpowiedz
Krzeszczu - 20.07.2017 / 21:25, *..cust.bredband2.com

@ mietek: No wlasnie w tvn sobie tylko troche pogada i dostaje kapuche, a w Legii?
A w Legii wedle tezy Ferdka Kiepskiego: Kazden by chcial zarobic ale sie nie narobic :-))

odpowiedz
Matwij - 20.07.2017 / 21:08, *..dynamic.chello.pl

(L) gdybyś Nagy wstawił za Rado to powiedziałbym że jest OK. Tyle tylko że nie wiadomo co obecnie gra Pasquato, ale na papierze jest git.

odpowiedz
mietek - 20.07.2017 / 21:03, *..ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Zombie Brothers :)))

Warto wspominać o kompromitacji jednego z nich podczas wczorajszego meczu? Notabene, znowu komentował mecz, zamiast wyszukiwać zawodników, za co ma płacone.

@Wojtas i 1982: Jego prawdziwe nazwisko to... UWAGA! Kucharczyk. A teraz CTRL+F i poszukać sobie, czy jest w kadrze.

do @pave(L): To nie realia lat 90. i zagrzybionych klubów. Teraz medycyna pozwala stanąć na nogi po naciągnięciu "dwójki" w przeciągu nawet dwóch tygodni. Bo nie słyszałem, żeby Chukwu coś sobie zerwał.

odpowiedz
pudel - 20.07.2017 / 20:49, *..dynamic.chello.pl

Żaden nie pauzuje za mecze z zamierzchłych sezonów?

odpowiedz
1982 - 20.07.2017 / 20:37, *..dynamic.mm.pl

Gdzie jest kuchy king!?

odpowiedz
@pave(L) - 20.07.2017 / 20:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiesz z czym jest problem ??? Nie z Danielem ale z tobą... KUR#@ przecież gość jest w trakcie treningów po kontuzji mięśnia dwugłowego. Rusz trochę łbem chłopie.

odpowiedz
do Wojtas - 20.07.2017 / 20:08, *..play-internet.pl

Przeczytaj wszystkich pomocników,moźe znajdziesz

odpowiedz
pave(L) - 20.07.2017 / 20:04, *..dip0.t-ipconnect.de

Właśnie, chukwu strzelał w sparingach, podobno na treningach też prezentował się dobrze więc w czym problem... Myślałem że dostanie szansę i coś pokaze

odpowiedz
K - 20.07.2017 / 19:55, *..play-internet.pl

Zwolnic kontrakty Pana Szwocha,Maslowskiego,Jalochy.Mamy mlodych chlopakow Szymanski,Michalak,ciagle perspektywiczny Szumski.

odpowiedz
Gdzie Chima?! - 20.07.2017 / 19:50, *..220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chima Chukwu byl w sparingach jednym z najlepszych zasługuje na szansę!

odpowiedz
Wojtas - 20.07.2017 / 19:48, *..dynamic.chello.pl

A gdzie Kuchy ?

odpowiedz
nikos - 20.07.2017 / 19:44, *..adsl.inetia.pl

!(L)! dobrze ze to Magiera jest trenerem a nie Ty. Najlepszy obecnie Nagy i go pomijać nieładnie ;)

odpowiedz
Slu - 20.07.2017 / 19:44, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

I po co ten Szwoch w normalnej kadrze. Lepiej by bylo Michalaka normalnie zglosic. Jak dla mnie to dla Szwocha Maslowskiego Langila trzeba jak najszybciej nowych pracodawcow znalezc bo za duzo mamy ludzi w kadrze. Oni juz sie nie sprawdza a lepiej w razie czego dac szanse mlodym

odpowiedz
Do finansowe wiersze - 20.07.2017 / 19:42, *..centertel.pl

A czytałeś chociaż artykuł???!!! To przeczytaj jeszcze raz , tylko ze zrozumieniem...

odpowiedz
Krzeszczu - 20.07.2017 / 19:41, *..cust.bredband2.com

Czyli Chukwu i Sango pojechali na ryby.
A mieli byc tacy kozacy.
Chukwu tak wychwalany przez Zombie Brothers, a Sango osobiscie sciagniety przez JM.
Kasa co miesiac za frajer. Buty male, majtki obcisle, ale konto sie zgadza.
Gitara.

odpowiedz
!(L)! - 20.07.2017 / 19:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Jędrzejczyk Pazdan Dąbrowski Hlousek
Mączyński Moulin
Radović Pasquato Guilherme
Sadiku
FAJNIE CZY nie?

odpowiedz
Finansowe Wiersze - 20.07.2017 / 19:32, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

a gdzie jest Berto?

odpowiedz