Grupa kibiców z ostrołęki na meczu Legii - fot. SKLW
REKLAMA

Dzieci i młodzież z Ostrołęki na meczu z Arką

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzięki Waszym zakupom w sklepie Żyleta kolejny raz wsparcie otrzymali najmłodsi kibice. Tym razem za środki pozyskane ze sprzedaży Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zorganizowało przejazd i bilety na mecz o Superpuchar dla dzieci z Ostrołęki.

W sklepie stacjonarnym trwa wyprzedaż. W specjalnym koszu znajdziecie koszulki dziecięce, damskie i męskie - wszystkie w cenie 50 zł. Ponadto na facebooku sklep Żyleta organizuje regularnie konkursy, w których do wygrania są koszulki z nowej kolekcji.

fot. Sklep Żyleta

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.