Korona Kielce - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: 72% na zwycięstwo Legii z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich sezonach Legia przyzwyczaiła nas do wakacyjnej sinusoidy. Czy po dobrych spotkaniach z IFK Mariehamn i przed ważnym meczem w Kazachstanie znów musimy drżeć o wynik meczu ligowego? Nie, przynajmniej zdaniem bukmacherów Fortuny, którzy dają Legii 72% szans na zwycięstwo. Kurs na "Wojskowych" to 1,32.

Z Finami Jacek Magiera wystawił jednak mocno eksperymentalny skład i to wystarczyło do wysokiego zwycięstwa. W sobotę na placu gry powinniśmy zobaczyć Armando Sadiku, który już zdążył strzelić pierwszego gola w Ekstraklasie. Do składu z przytupem wrócił Michał Kucharczyk, a linię obrony wzmocnił Michał Pazdan.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

W środę sugerowaliśmy grę na wysokie zwycięstwo legionistów z Finami, teraz proponujemy opcję: wygrana Legii + mniej niż 3,5 gola po kursie 2,04.

fot. Fortuna

Aż 98,5% wszystkich typów (1x2) na ten mecz wskazuje na zwycięstwo Legii. Jedynie na 0,8% upatruje szanse na remis, a 0,7% stawia swoje pieniądze na wygraną "Koroniarzy". Popularnym typem dla tych, którzy wybierają zakład "handicap 0-1" jest mimo wszystko typ na Legię. Aż 92% decydujących się na ten zakład twierdzi, że Legia wygra więcej niż jedną bramką. Statystyki dotyczące innego interesującego zakładu - "poniżej/powyżej 2,5 gola", pokazują, że Klienci Fortuny spodziewają się co najmniej 3, jak nie więcej bramek w meczu. 94% decydujących się na ten typ wybiera opcję "powyżej 2,5 gola".

Najpopularniejsze dokładne wyniki to: 2-1, 3-0 i 2-0.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.