Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Bardzo zła końcówka

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Dla nas najważniejszy był gol na 1-0 i zrobiliśmy to w 80. minucie. Ale nie wygra się meczu, gdy tak doświadczona drużyna daje łapać się na kontrę. To powinno być wcześniej przerwane faulem. Nakręcaliśmy Koronę stałymi fragmentami gry. Tak nie można grać, jak my w ostatnich minutach. Niech każdy piłkarz pomyśli o ostatnich minutach tego meczu. Teraz przed nami Kazachstan.

Wiem, że nie da radę zawsze grać bezbłędnie. Arkadiusz Malarz grał dobrze, ale to jest jego zadanie. Ale my także mieliśmy swoje okazje. Nikt mi nie wmówi, że graliśmy słabo. Zabrakło nam trochę spokoju i dobrego dogrania do zdobycia gola.

Takie mecze niestety też będą. Boli jednak, że wychodzimy na prowadzenie pod koniec meczu i tracimy jeszcze gola po kontrze. O to mamy do siebie pretensje. Bo ta kontra w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Mamy w składzie nowych graczy. Potrzeba jest czasu, żeby zrozumieli się z drużyną. Dlatego do każdego muszę podchodzić indywidualnie i wprowadzać do gry w odpowiednim momencie. Ale z tego powodu nie będę narzekał. Cieszę się, że mamy nowych zawodników i to jest dla mnie ważne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (122)

+dodaj komentarz
mietek - 24.07.2017 / 19:26, *..ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Masakra. Teraz będziemy się z nim męczyć do u*ranej śmierci. Bo chyba tylko kontuzja go może ze składu wyrzucić.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.07.2017 / 18:11, *..cust.bredband2.com

@ J-23: jesli to potwierdzone info to Tragic ma u mnie od dzis totalne zero zaufania. Powiem wiecej, Lady Pank, mniej niz zero.

odpowiedz
mietek - 24.07.2017 / 16:01, *..ssp.dialog.net.pl

@L: Częściowo masz rację. Ale weź też po uwagę to, że co roku rywale nie będą nam się tak koncertowo wykładać, jak rok temu Jaga czy dwa lata temu Piast.

odpowiedz
J -23 - 24.07.2017 / 14:42, *..telgam.pl

Z Kopczyńskim dajcie sobie spokój bo to pupil Magiery w zeszłym sezonie jeden z analityków zwrócił Magikowi uwagę i potwierdził analizą meczy że Kopa to najsłabszy zawodnik . I jaki jest efekt ? analityka już nie ma w sztabie Legii w tym sezonie, a Kopa dalej gra.

odpowiedz
L - 24.07.2017 / 12:22, *..axadirect.pl

Nie srajcie już tak z tym podziałem punktów , bo w sezonach gdzie Legia zdobyła MP , w niczym podział punktów nie pomógł , bo kończyliśmy zasadniczy na 1 miejscu , bądź ze stratą 1 pkt . Trzeba sie przyzwyczaić są puchary to drużyna jeszcze do połowy sierpnia przedrepta sobie potem zacznie się Liga ;)

odpowiedz
Jacek - 24.07.2017 / 09:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do. Hugon.
W pelni zgadzam sie z Tobą. Najpierw pierwszy skład robi wynik a pozniej zmiennicy to utrzymują.

odpowiedz
123 - 24.07.2017 / 03:34, *..dynamic.chello.pl

Bramka była Czerwinskiego , złamał linę spalonego.

odpowiedz
Hugon - 23.07.2017 / 23:01, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Magic,mówiłeś ze u Ciebie będą grać najlepsi,dlaczego kłamałeś.Takie rotowanie na początku sezonu robił Berg a potem Hasi,efekt taki sam jak twoje rotacje.Najgorszy trener wie że od 1 min. powinni grać najlepsi a w 2 połowie przy dobrym wyniku można dać pograć młodzieży.Ale dla Ciebie to jest zbyt skąplikowane.

odpowiedz
L - 23.07.2017 / 21:45, *..ip.telfort.nl

Jestem zwolennikiem trenera JM i chciałbym żeby był to trener na lata ale nie rozumiem że takie mecze też będą bo w tym sezonie na 5 spotkań 3 mecz jest do du.y i nie tylko końcówka meczu była zła a całe spotkanie i najgorzej to wyglądało od początku drugiej połowy gdzie to korona przejęła inicjatywę i stwarzała sytuacje a my nic dopiero w końcówce coś się zaczęło dziać. Rozumiem roszady pod koniec rundy gdzie może być zmęczenie ale nie na początku sezonu teraz w takich meczach powinni grać najlepsi żeby się zgrywać bo kiedy później to zrobią?

odpowiedz
KONAR-ski - 23.07.2017 / 17:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oglądaliśmy inny mecz niż pan, trenerze!

odpowiedz
zaba285 - 23.07.2017 / 16:45, *..lukman.pl

krytykanci trenera, ochłońcie. Najważniejszy mecz przed nami to ten w Kazachstanie w środę i rewanż, jak się nie uda to będzie duża padaka i tyle w temacie. i pod względem finansowym i prestiżowym najważniejszy jest teraz dwumecz z Astaną

odpowiedz
mietek - 23.07.2017 / 16:23, *..ssp.dialog.net.pl

@ajg dawniej stary kibic: Selekcja? To od czego były sparingi podczas zgrupowania w Warce?

@Krzeszczu: Odpuść, szkoda nerwów :) Pocieszające może być to, że przyjdzie jesień, to ilość komentarzy spadnie, bo się szkoła zacznie :)

odpowiedz
- 23.07.2017 / 15:45, *..16-1.cable.virginm.net

Kopczynski, jak na niego zagral bardzo dobry mecz. Ale panie Jacku, przyjechala Korona a nie Real powinien od poczatku grac w srodku ktos z 2 Maka, Hama obok Mulina

odpowiedz
mietek - 23.07.2017 / 15:17, *..ssp.dialog.net.pl

@1337: Gościu, co robią? Zgrywają się? Po czym? Po trzytygodniowej przerwie już zapomnieli, jak się gra ze sobą? Wczoraj na boisko w podstawie wyszedł tylko JEDEN nowy zawodnik, reszta jest w klubie od co najmniej roku. Potem go zluzował Mąka, więc i tak liczba nowych się nie zwiększyła. Więc kto się miał zgrywać? Albo może inaczej - ile im na to czasu potrzeba, skoro rok to za mało?

odpowiedz
ajg dawniej stary kibic - 23.07.2017 / 14:56, *..157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie-bez histerii!to dopiero początek sezonu!trener daje szanse zawodnikom,to jest selekcja.ale --moim zdaniem--najwyższy czas zacząć grać pierwszym składem!

odpowiedz
Do wwl - 23.07.2017 / 14:33, *..centertel.pl

Trzeba b

odpowiedz
Krzeszczu - 23.07.2017 / 14:24, *..cust.bredband2.com

@ powislak: a skad ty jestes taki pewny ze ja w döpie bylem i göwno widzialem?
Im wiecej gadasz tym wiecej sie blaznisz. Przemysl to chwilke. Potrafisz?

odpowiedz
Dickson Chotowski - 23.07.2017 / 14:09, *..range86-171.btcentralplus.com

Panie Trenerze, Zeby wygrac trzeb grac w jedenastu a wystawiajac Kopczynskiego i Brozia to gramy w 9....i tu kwi problem.

odpowiedz
dolacz do sztabu! - 23.07.2017 / 13:11, *..centertel.pl

Krzeszczu za Magica!!!

odpowiedz
Jogurt - 23.07.2017 / 13:05, *..dynamic.chello.pl

Gratuluję. Legia weszła na wyższy poziom. Gra swoje i nie ogląda się na grę rywala

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2017 / 12:42, *..centertel.pl

Popieram jaaaa.
Berg i hasi przyszli sie gu uczyc i rozdupczyli to co polscy trenerzy nauczyli tych pilkarzy. Za urbana grali moim zdaniem najlepiej . A pozniej rowna pochyla w dol. Nawet za czercxesowa nas ttermalica lała.

odpowiedz
mietek - 23.07.2017 / 12:33, *..ssp.dialog.net.pl

Czerwiński nie gra ani minuty przez około 9 miesięcy i nagle wychodzi w pierwszym składzie, a JM bredzi w przedmeczowym wywiadzie, że to najsilniejszy skład. WTF??? Brakuje na boisku kreatywnych zawodników, to kogo wpuścimy? Oczywiście Guilherme, może znowu doda meczowi dramaturgii jakąś durną stratą. I tak faktycznie było - sytuacja, w której Malarz wybronił dwie setki jedna po drugiej wzięła się właśnie z kretyńskiej straty Gui. A można było zagrać z pierwszej piłki do urywającego się Sadiku to nie - on musiał przyjmować piłkę na pie*dyliard razy.

Jesienią ubiegłego roku to jeszcze jakoś wyglądało, bo zespół był przygotowany przez Staszka (jak ktoś myśli, że w 3 tygodnie letniej przerwy da się zbudować kondycję na cały rok, to gratuluję poczucia humoru). Teraz wszystko wychodzi, jak zostaliśmy "świetnie" przygotowani zimą. Gramy do bólu schematycznie, wolno, bez zagrań z pierwszej piłki. Dziennikarze z Anal+ będą znowu piać, jak to Legia wytrzymuje kondycyjnie całe spotkania - a jak niby ma nie wytrzymywać, skoro przez 90 minut biegają truchtem? Jedyni zawodnicy, którzy starają się podkręcać tempo to Nagy i Hlousek. Reszta tylko człapie.

@miron: Taa, jasne. Tylko, że najgroźniejsi rywale w lidze albo już mają z głowy puchary, albo za chwilę będą mieć. A Tragic będzie dalej rotował składem. A niby tak obiecywał przed sezonem, że rotowania nie będzie. I co?

odpowiedz
Pół - 23.07.2017 / 12:25, *..play-internet.pl

Nieudaczniku wypier...aj póki czas. Magic Hasi

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2017 / 12:09, *..dynamic.mm.pl

@WWL: Kolego, ja sądzę że Mioduski o tej łatwiejszej drabince wie. Tyle, że jak się nie ma miedzi.... Powtarzam do znudzenia: nasi włodarze (trzech, nie jeden) przesrali w pół roku ponad 20 mln euro. Przesrali kasę, która w opinii wszystkich miała wznieść Legię na poziom nieosiągalny dla innych. I jestem w stanie się założyć, że jeśli uda się powtórzyć ten awans w tym roku - z kasą może być podobnie.

Zgadzam się w zupełności, że nie liczy się ilość a jakość. Jeden siedzi w klubie od stycznia i nie gra, drugi wraca z Gdyni chociaż wiadomo że to nie ten poziom, trzeci sprowadzony z Chorzowa jako alternatywa, tylko nie wiem dla kogo... Dla mnie to zupełnie bez sensu. Kadra niby wielka, a grać tak naprawdę nie ma kim. Wg mnie powinniśmy mieć 18-20 graczy pewnych, konkurujących ze sobą plus uzupełnienie naszymi juniorami (którzy od trzech lat biją rówieśników na głowę). A my trzymamy Chukwów, Szwochów, czy innych Broziów chociaż wiadomo, że oni jakości nie dadzą.

odpowiedz
Sebo(L) - 23.07.2017 / 11:51, *..play-internet.pl

A ja się pytam czy rzeczywiście nie można na takie mecze wystawiać najmocniejszego składu jaki na dany moment można wystawić? Jak Ci piłkarze niby mają się później ze sobą rozumieć na boisku i być zgrani jak co spotkanie gra inny skład? Czy od pierwszej minuty na rozegraniu nie mógł zagrać Mączyński? Czy od pierwszej minuty nie mógł zagrać Dąbrowski i Guilherme? Czy w ataku nie mógł zagrać Sadiku z Kucharczykiem? Kto wie czy siła ognie nie byłaby znacznie większa. Czy nie można było zaryzykować i wpuścić na te 10-15 minut Pasquato? Pytań można mnożyć ale czas się obudzić żeby nie powtórzyła się sytuacja z roku ubiegłego. Topowe kluby nie odstawiają jaj i nie grają co mecz innym składem. Nie ma takiego powodu. Każdy wie,że grając częściej tym samym sprawdzonym składem drużyna się rozumie bez słów i na boisku wychodzi im wszystko. Wtedy łatwo przychodzą zwycięstwa. Oszczędzanie piłkarzy i rotacja składem co mecz jest bezsensowna. Teoria Berga nigdy się u nas nie sprawdziła i czas zakończyć ją powielać! Grać JEDNYM NAJSILNIEJSZYM składem! Zmiany tylko kosmetyczne wynikające z kontuzji i urazów lub absencji za kartki.

odpowiedz
Jaaa - 23.07.2017 / 11:36, *..play-internet.pl

W Legii nigdy nie będzie dobrze dopóki będą na stanowisku trenera zatrudniać miernoty pokroju berga hasiego i teraz magiery klub z aspiracjami nie powinien byc szkółką dla niedoświadczonych trenerów a niestety tak jest w Legii nirstrtu2 z takim przygotowaniem to w tym sezonie ani grupy lm czy le nie będzie tak samo jak o grupę mistrzowska będzie ciężko i to bardzo

odpowiedz
miron - 23.07.2017 / 11:22, *..play-internet.pl

ogarnijcie się tak to zachwyt po wygranej a teraz fala hejtu to dopiero 2 mecz POCZĄTEK sezonu kibice sukcesu co niedawno pisali TYLKO FRAJERY NIE LUBIĄ JACKA MAGIERY ogarnijcie się teraz liczy się awans do LM nikt głośno o tym nie mówi a czołówkę dogonimy nawet bez podziału punktów.

odpowiedz
1337 - 23.07.2017 / 11:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sezon na ból dupy w komentarzach uważam za rozpoczęty.

Na początku sezonu jak co roku, piłkarze się zgrywają, budują formę i idzie im słabiej. Wszyscy w komentarzach płacz i lament. Następnie zaczyna iść im lepiej, to kibice pieją z zachwytu.

Wstrzymajcie się z ocenami. Mecze z Astana dadzą nam obraz tego co robi Magic. Moim zdaniem LM jest naszym celem, niestety na początku sezonu kosztem ligi. Nasz zespół gra niezłą piłkę. Brakuje zgrania i pełnej formy, ale w końcu to odpali.

Więc zamiast płakać, przyłóżcie się lepiej do dopingu na meczu, bo tak realnie możecie pomóc.

odpowiedz
WWL - 23.07.2017 / 11:10, *..play-internet.pl

Przeczytałem większość komentarzy i z większością się zgadzam.
Dawno temu pisałem że trzeba grać porządnie od początku bo nie ma podziału punktów. Tak samo jak po ruchach transferowych i odejściu Vadisa można twierdzić że będzie bitwa o ósemkę.
Dlaczego tak się wogóle dzieje?

No cóż krótka moja analiza :
odchodzi Leśny, do którego mam żal, że niby Legia w sercu a po 19mln zgarneli z Wandzlem.
Leśny mimo wszystko miał tę żyłkę hazardu mógłby zaryzykować-kupić nawet dwóch piłkarzy za 1.5- 2mln euro z wizją zarobku po wejściu do LM i slawieniu marki Legia Warszawa.
Oczywiście to ryzyko mogłoby się nie opłacić i później trzeba by kilku zawodników sprzedać żeby przetrwać-ale to ostatni rok łatwiejszej drabinki do LM i może powinno się zaryzykować.
-prezesem Mioduski
To taki poukladany facet z czupryną.
Niestety myśli tylko jak zbilansować budżet-czytaj zarobić. Myślę że jako szef nakazuje trenerowi wprowadzać młodych piłkarzy żeby na nich zarobić.
Magic zamiast zgrywac zespół promuje nieudaczników.
Nie zrozumie że Kopczyńskiego Szwocha już nikt nie kupi. Zamiast grać przeciętnym Czerwińskim Broziem lepiej kupić w ich miejsce kogoś ogranego.
Ktoś napisał że do czwartej ligi. Gdzie tam., w czwartej powinni grać zawodnicy z przyszłością-czyli wracający po kontuzji do formy,zawodnicy nie mieszczący się chwilowo w 18-ce oraz młodzi perspektywistyczni.Po co blokowac przyszlemu np.Piszowi Lewandowskiemu czy Deynie miejsce jakimś zlomem.
Jako że Magic nie ma jaj żeby zaprotestować to może wystosowac jakąś petycję do Miodka?
Kopczyński
Broź
Moneta
Szwoch
Chima-za udawanie piłkarza
Czerwiński
Langil
Jeszcze coś można dopisać.
To piłkarze bez charyzmy mistrza.Slabi lub przecietni. Wypierd.lić w trybie przyspieszonym.
Jeszcze na koniec :uważam że to paranoja że piłkarz zarabia w rok tyle co ja być może nie zarobię przez całe życie i nie powinno się dawać tak zarabiac piłkarzom poza oczywiście mega gwiazdom typu Vadis,ale trudno się dziwić Gui że chce 400k jak niepiłkarz Chima ma 550k.
P.S
Jak dla mnie Hama jest mega zaskoczeniem. Już myślałem że nic z niego nie będzie bo napastnik który strzela tylko Lechowi,a tu okazało się że świetnie dogrywa ostatnie piłki i Włoch nieoczekiwanie ma konkurenta do składu! :-)

odpowiedz
Bubba - 23.07.2017 / 10:51, *..centertel.pl

Prowadzić wykłady i sypać mądrościami to jedno a prowadzic zespół wg tych mądrości i przygotować drużynę to drugie. Magia fergusonem Legii.no chyba nie do końca.

odpowiedz
Dede - 23.07.2017 / 10:47, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nigdy nie byłem zwolennikiem JM. Powiem tylko tyle. My mamy przereklamowany sklad. Jest tu z 10 gosci z przypadku to nie sa piłkarze a lalusie. Co do kopy oni chyba chcą na sile tego lamusa wypromowac ale za chwile nawet za darmo nikt go nie zechce a do tego jeszcze zostaje kapitanem. Chyj mnie strzela jak widze typa w skladzie. Trener jest tak cienki ze nie potrafi sam zespołu przygotowac. Jechal w LM na przygotowaniu albana na wiosne pokazal co potrafi. I teraz tez daje popis. Mysle ze VOO uciekl bo sie val metod pseudo trenera.

odpowiedz
Finansowe Wiersze - 23.07.2017 / 10:39, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Magiera ile jeszcze bedziesz pupilka Kope do skladu pierwszego wkladac? Mowiles ze zawsze bedzie najmocniejsza jedenastka a tu widac olewanie ligii a rzecz pucharow.

odpowiedz
kot pali - 23.07.2017 / 10:18, *..dynamic.chello.pl

weźcie się ludzie ogarnijcie, 2 mecze i już piejecie.
rotuje w składzie, bo ma kim. najlepiej zajedźmy pierwszą jedenastkę i nie dawajmy się zmiennikom ograć.
ten chaos jeszcze zaskoczy, bo ja tam widzę ćwiczone akcje, które jeszcze muszą się dopracować.
jak dla mnie Magic trener na lata, tylko wszystko musi zaskoczyć.
Sir Alex Ferguson odpalił też po jakiś 3 latach.
w naszej lidze już wystarczająco wiele klubów zmienia trenera jak coś nie wyjdzie.

odpowiedz
DawidL - 23.07.2017 / 10:06, *..dynamic.mm.pl

Co wy tu ludzie wypisujecie to nie wierze normalnie.Z wami wszystko w porządku na pewno ? Pozdro dla prawdziwych i normalnych legionistów (L)

odpowiedz
d2b90 - 23.07.2017 / 09:57, *..dynamic.chello.pl

Dlaczego nie wyszedł najmocniejszym składem? Dlaczego nie mógł zrobić sprawdzianu przed Kazachstanem?
Otóż śpieszę już z wyjaśnieniami. Zarówno Górnik jak i Korona to nie są najwyższej klasy drużyny i absolutnie nie ma takiej potrzeby aby wychodzić najmocniejszym składem bo można przecież zagrać byle jak i kimkolwiek aby tylko przeżyć półtorej godziny na murawie.. Weź się Pan ogarnij i pomyśl nad dwoma rzeczami. Czy może zrobić jakąś zmianę w swoim toku rozumowania podczas wybierania pierwszego składu (bo nie wiem co Tragic robi w czasie meczu ale chyba nie obserwuje tego jak grają Ci kopacze bo Kopczynskiego to na kopach wyrzucić stamtąd!!!); ewentualnie zastanów się Tragic nad zmianą pracy? What u think?

odpowiedz
xyz - 23.07.2017 / 09:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie, nie rozumiem jednego! Kilka sezonów temu wszyscy trenerzy z czołowych klubów naszej ligi narzekali na to, że Polska liga zaczyna za późno, że nie ma czasu na zgranie zespołu, że nie ma w tym czasie meczów o stawkę, itd, że w eliminacjach do pucharów zawsze będzie nam ciężko...liga zaczęła grać wcześniej, a nasi trenerzy zamiast grać jednym składem, zgrywać zespół po transferach, to nadal rotują i rotują... Czy zawodnicy z ekstraklasy nie mają na początku sezonu siły, żeby grać co 3 czy 4 dni? Katastrofa!!!

odpowiedz
jaca - 23.07.2017 / 09:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

Troche cierpliwości bym dal trenerwi znawcy futbolu

odpowiedz
md - 23.07.2017 / 09:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na koncowke sezonu nie ma co liczyc ! LEGIA !!!

odpowiedz
k. - 23.07.2017 / 09:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja też jestem wkurzony ale co poniektórzy przesadzają. Krytyka trenera jak najbardziej ale wyzwiska (za które kiedyś od ogarniętych ludzi był porządny oklep)? Ogarnijcie się. Owszem słabo to wygląda ale pocieszam się tym, że Legia od kiedy pamiętam miała problemy z dojechaniem z wakacji. Do dziś pamiętam porażkę z Odrą Wodzisław po bramce Stańka (tego drugiego). Taki klimat, że Legia późno zaczyna. Liczy się efekt końcowy. PS Raz fartem po latach zagraliśmy w LM i wy
myślicie, że będziemy tam grali co roku? Przecież zarząd otwarcie mówi, że w tym roku LE. Kuchy King! (Nigdy nie krytykowałem tego chłopaka, mam satysfakcję).0

odpowiedz
ja - 23.07.2017 / 09:18, *..dynamic.chello.pl

Jak można tak bredzić?
Grali fatalnie.

Tego meczu sie nie dało oglądać.
Nawet posiadanie piłki to w zasadzie pół na pół, a w drugiej połowie to dłużej byliśmy chyba na własnej połowie.
Brak ostatniego podania, bo i brak Vadisa. Hamie się udało, bo widać było na jak żenująco niskim poziomie jest Korona.

Mecz na remis, aczkolwiek my jako Legia nie możemy wypuścić zwycięstwa grając u siebie z jakąś Koroną.
Kolejny fatalny błąd obrony w szczególności Pazdana.

odpowiedz
Rio - 23.07.2017 / 09:15, *..dynamic.mm.pl

Trenerze jeśli masz odrobinę honoru, to sam odejdź

odpowiedz
ja - 23.07.2017 / 09:14, *..dynamic.gprs.plus.pl

tylko wam wpie...ic to się obudzicie k....a m...c

odpowiedz
Marcin - 23.07.2017 / 09:09, *..18

Winni piłkarze, którzy grają padakę na zwolnionych obrotach. Ale ewidentna wina lezy po strnie trenera - dopiero 3 mecze zagrane, a on już musi rotować składem, by mogli odpocząć? Czyli wie, że nie są wystarczająco przygotowani fizycznie.... Naprawdę tak się zajechali po meczu z mistrzem Finlandii??? Gdzie te czasy Stanisława Cz., gdzie biegali za przeciwnikiem jak psy gończe... A Szymański i Czerwiński to jakiś sabotaż (ten drugi to chyba dotąd nie łapał się nawet do 18-stki meczowej, a tu proszę, pierwszy skad). No i Nagy, któremu plątały się nogi... Ogólna żenada.... Wstyd, żeby tak grał mistrz Polskii!!!
P.S. Nie chcę być złym prorokiem... niemniej w zeszłym roku udało się (tak, udało się) zdobyć mistrza dzięki VOO - ciągnął grę i paru szczęśliwym wygranym (np. w Poznaniu czy Gdańsku). Poza tym w tym roku nie już podziału punktów (to jedynie stwierdzenie faktu, gdyż od początku uważałem tę zasadę to niesprawiedliwą).

odpowiedz
piwo zimne piwo - 23.07.2017 / 08:57, *..7

Problemy z wykończeniem akcji. Taka prawda.

odpowiedz
Jacek - 23.07.2017 / 08:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze szanuje Pana przede wszystkim za przywiazanie do naszych barw. Mialem nadzieje, ze jest Pan tym trenerem, ktory wprowadzi Legie na wyzszy poziom. Teraz jednak mam powazne obawy czy jest Pan w stanie tego dokonac. Ja wiem, ze to początek rundy i nie ma co wyciągac zbyt pochopnych wniosków ale cześć juz mozna. Przede wszystkim taki, ze ktos taki jak Kopczynski. Broż, Czerwinski, Szwoch do Legii nie pasują. Posprzedawaliśmy bądż oddalismy na wypozyczenie naszą mlodziez a teraz nie ma komu grac. Gdzie jest Wieteska? Czy ten chlopak nie mogł by wczoraj zagrać zamiast Brozia? Nawet gdyby popełnił błąd odebralibysmy inaczej niz kolejny wielkibłąd gwiazdy Brozia. Gdzie wczoraj był Michalak, ktory b.dobrze zaprezentowal sie z finami, gdzie był Makowski, ktory miał przyzwoitą 2 połowę z finami grając z Dąbrowskim w parze. Skoro chciał Pan oszczedzic gwiazdy przed Astaną nie mogło znalezc sie miejsce na placu dla nich zamiast np. Kopy i Czerwinskiego.Umieszczaniem w skladzie w/w zawodnikow robi Pan im krzywde. Oni są wysmiewani przez kibicow, ktorzy ządają zwysięstw. Z nimi w składzie niestety nie jestesmy w stanie wygrac. My kibice Legii mamy juz dosć gonienia reszty drużyn od startu rozgrywek bo może się okazać, że kiedys nie dogonimy a wtedy nikt Panu tego nie wybaczy. Niech Pan trenerze szanuje kibicow, ktorzy czesto z odległych rejonów Polski przyjeżdżają na Legie żeby podziwiać jej grę i zwysięstwa. Zamiast tego funduje nam Pan byle jakość z Kopczynskim, Broziem i Czerwinskim w składzie.

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2017 / 08:51, *..centertel.pl

Generalnie to forma powinna byc optymalnie przygotowana na 4 runde el LM. No chyba ze nam bardziej zalezy na lidze.
W tamtym sezonie Legia pokazala ze na 4 runde el LM formy nie bylo bo remis 1:1 u siebie z dundalk to chyba nie forma. W lidze tez maniana i hasi polecial. To samo najprawdpodobniej czeka Magiera. I nic tutaj nie pomoze gruby podrecznik gry w pilke nozna pisany przez samego trenera.

odpowiedz
powiślak do Krzeszczu - 23.07.2017 / 08:24, *..52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wytłumacz jak nazwać kogoś kto w doopie był i goowno widział a uważa się za takiego co na trenerce zjadł zęby?!

odpowiedz
Stary zgred - 23.07.2017 / 08:07, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Ja mam takie przemyślenia. Jak to jest że w ostatnich latach zawsze mamy słaby start?wciąż słyszymy że forma będzie na sierpień, wiadomo 4 runda... Czy w naszych realiach naprawdę ciężko jest wygrać SP a później kilka spotkań z przeciętniakami? Rozumiem że po przygotowaniach brakuje świeżości. Rozumiem że obawa kontuzji. Rozumiem też że dla Nas ten najważniejszy mecz będzie w 4 rundzie a dla innych jest z Nami. Czy naprawdę przy ODPOWIEDNIEJ rotacji/motywacji/zaangażowaniu nie można ugrać więcej??? Chyba można. W ostatnich latach taki start sezonu jest normą i dla wielu niema w tym nic dziwnego, ale po co? Po co się wkurzać? Po co gonić? Po co presja? Mam nadzieję że JM wie co robi, ja cały czas w Niego wierzę.
Pozdro dla Normalnych.
Pomału wygaszają gimnazja to może i gimbazę?

odpowiedz
kibic - 23.07.2017 / 08:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I znów to samo jak od początku roku .Jestem zły ,rozgoryczony a przede wszystkim bardzo zaniepokojony bo moja Legia staje się dostarczycielem punktów dla wszystkich i zbierają się ciemne chmury i to już bardzo ciężkie !!!!!Legia ma największy budżet ,najlepszych teoretycznie zawodników ,najlepszych kibiców i trenera który wmówił sobie że jest wyśmienitym trenerem i strategiem a co najgorsze przekonał do tego prezesa . Mam tylko nadzieje że Mioduski szybko przejrzy na oczy.Chodzę na legie ponad 40lat bo to moje drugie życie ale takiej bezradności nie widziałem chyba nigdy . To może być najtrudniejszy okres dla klubu od lat, czym szybciej odejdzie ten pseudo trener tym większa szansa na uratowania sezonu .Czytam praktycznie wszystkie komentarze na tej stronie i współczuje tym którzy czytają brednie Magiery . Ja od jutra nie czytam bo inaczej to wariatkowo.

odpowiedz
Hiszpan - 23.07.2017 / 07:55, *..178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Quiz: czy pamiętacie choć jeden mecz na wiosnę gdzie Legia dominowała od początku do końca?

odpowiedz
Hiszpan - 23.07.2017 / 07:48, *..178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakby wylapali frekwencję 2-3 tyś na Sandecji to może Jacek dostałby po uszach za fuszerke a tak 15 tyś przyjdzie jak zawsze i kasa się zgodzi.

odpowiedz
KrzychuL - 23.07.2017 / 06:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie spokojnie.Znowu się zaczęło :narzekanie i krytyka.W tamtym sezonie było to samo.To dopiero dwa mecze.Popieram Magiere w 100%.Na dobre i na złe.Znam takich.Chodzą na mecze jak Legia gra ostatnie mecze w rundzie mistrzowskiej.A tak tylko narzekanie.Żałosne.Tak jak swego czasu był pojazd na Kucharczyka.Człowieka najbardziej związanego z Legią.Pozdr.

odpowiedz
Kiwi - 23.07.2017 / 06:24, *..static.ip.netia.com.pl

Wywalić Brozia na zbity pysk

odpowiedz
Piotr - 23.07.2017 / 06:21, *..CNet.Gawex.PL

Panie Magiera na chu. wpuszczasz tego nieudacznika Kopę?!?! Chcecie ten "megatalent" sprzedać ?? Dostaniecie za niego jedynie piłkę i sześciopak wody. Kopa, Broź, Szwoch, Masłowski OUT!!!!!!! A Chukwu kur.a nie gra nic a zarabia 550000 €. A na Gui żałujecie 90 tys podwyżki. Gdzie tu kur.a logika?!?!?!

odpowiedz
mariano - 23.07.2017 / 05:20, *..209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Początek sezonu jak zawsze Legia ma kiepski. I traci głupio punkty. Teraz też grą nie powala na kolana. Ale wydaje mi się że Magiera chciał wygrać to najmniejszym nakładem sił. Tak żeby znów przypadkowo nie było żadnej kontuzji. Bo w środę mecz w Kazachstanie i tyle. Spokojnie bym poczekał z osadami jego warsztatu trenerskiego i całej reszty. Rozumiem pretesje bo z takim budżetem powinniśmy wygrywać wszystkie mecze. Ale pieniądze nie grają a ludzie. A niestety każdy ma raz lepszy a raz gorszy dzień. Nawet takie marki jak Barcelona,Real,Bayern, Juventus. Które budżetem biją Legia na głowę przegrywają swoje mecze z ogórkami. To jest tylko sport trochę zdrowego podejścia do tego.

odpowiedz
Kamil - 23.07.2017 / 03:24, *..centertel.pl

Weźcie się ogarnijcie. To dopiero 2 kolejka!!!!

odpowiedz
bart - 23.07.2017 / 02:19, *..bb.sky.com

Magiera jest takim samym trenerem jakim byl pilkarzem. Zawsze sie zastanawialem jak ktos tak drewniany mogl przetrwac w Legii tak dlugo i to nawet pomimo owczesnych problemow finansowych. Jednak co innego upchac slabego kopacza w kadrze, a co innego trzymac slabego trenera na lawce...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 23.07.2017 / 02:02, *..73

Spokojnie tu bez pokazywania jak nasi politycy pokazujá,jak dzieci ,może ustawke zrobić trzeba? Ot my Polacy zawsze do siebie wilkiem...tu trzeba razem Solidarnie80

odpowiedz
bolo - 23.07.2017 / 01:29, *..ssp.dialog.net.pl

Zęby bolą jak się patrzy na grę Legii.Po co kupować jakichkolwiek piłkarzy jak grają ulubieńcy prawie-trenera.Masakra .Duet M-M plus bracia Ż to mieszanka która rozwali Legię.

odpowiedz
Daszka' - 23.07.2017 / 01:04, *..dynamic.chello.pl

@ Luka - komentarz, czapki z głów;
@ Krzeszczu - po raz kolejny radzę - odpuść! Co z tego, że masz rację? Liczy się bendzwalska większość. Takie czasy, taka większość...

odpowiedz
Do Krzeszczu - 23.07.2017 / 00:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Powiślak ma trochę racji. Nawet Real (czy jak tam wolisz Tesco) nie wygrywa wszystkiego w sezonie. Na końcu liczą się trofea a na ich brak nie możemy narzekać w ostatnich latach. Dziś najważniejsza jest LM albo przynajmniej LE, a w lidze damy sobie radę mimo słabego startu (jak co roku zresztą) Trochę spokoju i zaufania.

odpowiedz
Do zorientowanych - 23.07.2017 / 00:50, *..251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak będą oceny meczowe proponuję także wpisać zarobki naszych piłkarzy.

odpowiedz
robL - 23.07.2017 / 00:49, *..centertel.pl

moja żona mówi o nim krecik, ja na Legii od 82 ad. i takiej padaki niewidzalem od meczu z motorem w 87(1:1)jeszcze gorsze jest to że była rodzina z niemiec amen

odpowiedz
Aras - 23.07.2017 / 00:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Stek bzdur !!! Nikt ci nie wmówi ze graliście słabo? Może nikt poza paroma milionami kibiców (nie tylko Legii) w całej Polsce. Spory tupet ale umiejetnosci trenerskie żenujące. Widac teraz dokładnie kto wygrał mistrzostwo w zeszłym sezonie. Bez Vadisa i rundy jesiennej Nikolicia jest pan panie trenerze na poziomie 2 ligi. Niestety taka jest bolesna prawda. Proszę dalej wystawiać wirtuoza Kopczynskiego, będzie to miało swój plus. Szybciej razem wylecicie z tego klubu.

odpowiedz
Krzeszczu - 23.07.2017 / 00:24, *..cust.bredband2.com

@ powieslak: tylko ze ja, w przeciwienstwie do ciebie, nie zaklinam zeczywistosci, i nie zyje sama tylko historia.
To bylo wtedy, dawno temu, teraz jest teraz.
A wyzywania mnie od "dzieciaku", naprawde nie stac cie na cos, hmmm, bardziej urozmaiconego? Myslisz ze akurat tym mnie uruchomisz?
Pomysl troszeczke, nie boli.
No chyba ze masz kominiarke przybita, to wtedy fakt, boli....

odpowiedz
Krzyszrof - 23.07.2017 / 00:24, *..106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trochę szkoda czasu na czytanie Waszych komentarzy. Po pierwsze ochloncie. Nikomu nie jest w smak taki wynik. Wystarczy spojrzeć jaka minę miał Michał Pazdan po ostatnim gwizdku. Ciekawy jestem czy jeden z drugim nie popełniacie błędów w pracy czy w szkole bo pewnie tam Wam bliżej. A słowa trenera świadczą o tym, ze jest zły, a generalnie wygląda na spokojnego człowieka, więc to o czymś świadczy. Hasi był słaby i tylko wycieral sobie mordę piłkarzami. Zacznacz grać. Potrafią

odpowiedz
Aras - 23.07.2017 / 00:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

MAgiera już dałes pograc Kopczynskiemu opaske kapitana tez dostał a teraz niech wraca tam gdzie jego miejsce czyli do IV ligi. Ja w ogóle nie rozumiem jak taki lepeta może nosic opaskę kapitańską? Czy to jest za jakies zasługi pozasportowe? Pomógł trenerowi w przeprowadzce, zaprosił na pizze o co tu do uja chodzi? Ja jak i wszyscy kibice nie rozumieją tego ruchu wiec bardzo proszę trenera o uzasadnienie swej decyzji na forum publicznym. Az boje się pomyslec kto jest rezerwowym kapitanem? Masłowski? Broz? A może nasz defensywny napastnik Saganowski? To nic ze już zakończył karierę, tak samo nic nie będzie wnosił jak pan Kopczynski.

odpowiedz
Maciek(L) - 23.07.2017 / 00:15, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jest słabo ale stabilnie

odpowiedz
Juri - 23.07.2017 / 00:09, *..8.89.0

Powiślak piąteczka,żyleta dziękuję za walkę piłkarzom ,a tu na necie hejtery,tylko potrafią ubliżać,poniżać ludzi pracujących w Legii.
To raczej nie kibice Legii ,na dobre i złe.

odpowiedz
powiślak do Krzeszczu - 23.07.2017 / 00:09, *..centertel.pl

Przypomnij sobie jaki byłeś podiecony po tym meczu i przeczytaj co tu teraz wypisujesz a potem pogodz się z tym że w sporcie jest jak w życiu wyłącz komputer i idź spać dzieciaku.

odpowiedz
Filopat - 23.07.2017 / 00:08, *..hsd1.md.comcast.net

Dobrze Jacusiu, a teraz ładnie podziękuj wielkim gwiazdom z Korony za lekcje i idź uczyć wuefu gdzie indziej.
Nie zapomnij przy okazji zabrać ze sobą Kopę, bo jeszcze twój następca także zacznie przez pomyłkę ustalanie składu od niego.

odpowiedz
Tk - 23.07.2017 / 00:02, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

To magiera jest odpowiedzialny za ten wynik jego eksperymenty to jakaś chora głowa kopczynski masakra biega jak koń pociągowy czerwiński facet bez niczego każdy kontak to faul sam robi niebezpieczeństwo Szymański to może pograć jak mamy wynik. Dzieciak przewraca się przy każdym kontakcie Broz niestety to już tylko przeciętność Malarz to ma wznowienie rewelacja czeka aż wszystkich pokryją i kopie ale i tak uratował przed porażka ja tak myśle ze kupowanie piłkarzy nie ma sensu i tak sadza się ich na ławkę a grają kopczynskie i spółka Panie Magiera ogarnij się bo mam wrażenie ze za dużo myślisz

odpowiedz
gosc - 23.07.2017 / 00:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Powiem jedno od dawna przyglądam się naszej najwiekszej gwieżdzie Broziowi i staram się odpowiedzieć na pytanie co on tu k......wa robi znowu jego sztuka

odpowiedz
hak77 - 22.07.2017 / 23:57, *..play-internet.pl

panie jacku -gdzie ta charyzma ,gdzie walka-jak pan przyszedł do naszej wielkiej Legi to przecierałem oczy ze zdumienia ze możnna zrobić coś z niczego - a teraz co - wielkie gówno

odpowiedz
Luka - 22.07.2017 / 23:53, *..dynamic.chello.pl

Trenerze gada pan glupoty.
Przyjechaly do nas ogórki z Kielc. Przyjechaly, by dostac trojke i pojechac do domu. Pan jednak przygotowaniem i ustawianiem skladu powoduje, ze korona goli nas prawie w Warszawie.
To pan byl za tym, by nie dzielic punktow, a juz pan stracil ich 5. Zycze panu jak najlepiej, ale nie widze, by wiedzial pan co zrobic obecnie. Wystawia pan Kopczynskiego, goscia kopiacego sie po glowie, goscia bez ognia i umiejetnosci. Mianuje go pan na kapitana druzyny, a na lawce siedzi gosc za pol miliona euro. No czy Legie stac na to, by reprezentanci Polski siedzieli na lawce rezerwowych?? Dostalismy lanie w zabrzu, doslownie wp....ol, a pan zarzuca nam do skladu Brozia, ktory jest jak Ci pilkarze z finlandii, z ktorymi mielismy okazje sie zmierzyc. Lukasz Broz dal popis gry w zabrzu, dzis popisal sie po raz kolejny, ale co tam my mozemy wiedziec. Najwazniejsze, ze cierpliwie siedzial, trenowal i czekal na swoja szanse. No i doczekal sie, a razem z nim i my, kolejnych porazek, remisow i kolejnego beznadziejnego startu w rozgrywkach.
O ile dobrze pamietam, to pan mowil, ze system punktowy trzeba zmienic i jest pan za tym, by nie dzielic punktow. Wie podpowiadam: jest tak jak pan chcial. Punktow nie dzielimy, wiec tu trzeba zaczac wygrywac.
I niech pan zrozumie, ze my chcemy zwyciestw, my chcemy dominowac w tej lidze i oczekujemy tego od pana druzyny. Nie chcemy co sezon drżeć o wynik w kazdym meczu i ogladac bramkarza, ktory w drugiej polowie pospiesznie wybija pilke do przodu.
Sam oczywiscie zycze panu jak najlepiej, bo tak wypada, kocham Legie, szanuje pana zaangazowanie. Jednak jestem pelen obaw o wyniki w tym roku.
Pan widzi teraz kazachstan, ja widzialem dno z korona. Pan widzial inaczej, a najgorsze, ze nikt nie ma panu cokolwiek wmawiac, bo pan wie swoje. W takim razie widzimy pewne sprawy inaczej.
Jak zatem te sprawy bedzie widzial prezes Mioduski???
Na pana miejscu obawialbym sie, bo prezes Mioduski jest bardzo zaangazowany w zycie i zwyciestwa Legii, a porazki nie wchodza w gre. On w biznesie nie lubi przegrywac.

odpowiedz
R - 22.07.2017 / 23:52, *..45.domynet.pl

Ile zarabia ten Kosakiewicz a ile Mączyński? (mieli 2 identyczne sytuacje)

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 23:50, *..cust.bredband2.com

@ powislak: z Realem? Czy z Tesco? Moze z Burger King?

odpowiedz
PRG - 22.07.2017 / 23:48, *..centertel.pl

@rek madre slowa
tych cisnacych po trenerze hamujcie sie nie bylo tragedji trener nadal rotuje skladem juz wiadomo zer MAKA DABEK JEDZA GUILERME odpoczywaja na LM trener dal szanse kopie SZYMANSKIEMU szwochowi bo wiadomo ze nie zagraja w LM
Poczatki po przygotowaniach takie beda musza zlapac rytmu meczowego zrozumiec sie troche 3-4 porazki na poczatku niczego nie skreslaja wazne ze pozniej jak wroci RADO bedziemy w gazie i wykosimy wszystkich trener ma teraz cel LM sam tego nie przyzna ale nie korzysta z calego potencialu druzyny bo w glowie jest awans do kolejnej rundy zawodnicy dostajac szanse podnosza swoje umiejetnosci doswiadczenie co zaowocuje w dalszych rozgrywkach a kadra bedzie silniejsza i jeszcze bardziej zmotywowana do pracy bo co komu po treningach jak szansy nie dostaje a grac tymi samymi zawodnikami co 3 dni sie nie da nasi pilkaze maja 2 dni przerwy koroniarze mieli caly tydzien wiec jak przygotowywujesz druzyne na mecz analizujesz ich gre w 3 dni przekazujesz to zawodnikom a inna akcja jest jak robisz to samo majac tydzien troszke luzu nie mamy kadry 30 osobowej na najwyzszym poziomie musimy dac troszke zrozumienia ze w 3 dni wypoczac przeanalizowac gre trenowac itd to nie tydzien

odpowiedz
Rychu - 22.07.2017 / 23:48, *..centertel.pl

Panie Jacku, wciąż mam do Pana zaufanie ale tez coraz więcej wątpliwości. Dlaczego w wyjściowym składzie Legia nie zagrała najmocniejszym składem? Byłby to dobry sprawdzian przed meczem w Kazachstanie. Co robil na boisku Kopczynski bez formy? Jak drużyna jest przygotowana do sezonu? Zle! Przepraszam, ale ten mecz był kolejnym dołującym obrazkiem kolosa na glinianych nogach, który zamiast być hegemonem rozmienia się na drobne.

odpowiedz
Martin - 22.07.2017 / 23:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Raczej bardzo zły skład...

odpowiedz
Hiszpan - 22.07.2017 / 23:43, *..178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wirus Besnika zżera Magika. Podobne miny podobne farmazony i zaklinanie rzeczywistości. Już po chłopie.

odpowiedz
(L)evy - 22.07.2017 / 23:39, *..181.internetia.net.pl

Gdyby nie Malarz to bysmy przegrali .Taka jest prawda.Magiera jest mega słabym trenerem zachowawczym .Dla niego najwazniejsze jest byc kumplem w szatni niz trenerem . Taki klub jak Legia nie moze miec bezjajecznego trenera ,który pięknie nawija makaron po warszawsku na uszy.Kopczyński dalej ciągnięty za uszy i za nogi do góry .

odpowiedz
powiślak - 22.07.2017 / 23:37, *..centertel.pl

Jeszcze jedno: nie narobcie w gacie z zachwytu jak znowu zremisujemy z Realem

odpowiedz
Szymon - 22.07.2017 / 23:33, *..dynamic.chello.pl

Jeszcze ze dwie kolejki i pudel kopnie Pana w dupę. Radzę zacząć trzeźwo myśleć. Amen

odpowiedz
powiślak - 22.07.2017 / 23:31, *..centertel.pl

Paziostwo z was wychodzi równo kibice sukcesu.dzis płacz i wyzwiska a na koniec sezonu euforia i tak co roku.poplaczcie sobie dzisiaj ale za miesiąc jak będziemy wszystkich dojeżdżać zamknąć mordy

odpowiedz
(L)odz - 22.07.2017 / 23:30, *..toya.net.pl

Magiera ogarnij siebie i swój mózg !!!!Z tuzami ligi macie 5 pkt w ryj,WSTYD-WSTYD-WSTYD

odpowiedz
Karol1981 - 22.07.2017 / 23:29, *..play-internet.pl

Dopóki sponsorami klubów będą firmy bukmacherskie to niestety będziemy oglądać takie mecze. Kasa musi się przecież gadać. Jaki był kurs na Legię...1,32? I wszystko w temacie.

odpowiedz
Apgap - 22.07.2017 / 23:27, *..centertel.pl

Kulenovica oddali brawo !! Broźa sprzedajcie do JUVE.

odpowiedz
Jaś wedrownik - 22.07.2017 / 23:26, *..centertel.pl

Może trzeba się przejść na ten trening i porozmawiać z Panami...dac motywacje czy coś...??!! Legia grać ku... mać!!

odpowiedz
L - 22.07.2017 / 23:26, *..play-internet.pl

Besnik Magiera to bardzo zły trener!

odpowiedz
Daro - 22.07.2017 / 23:23, *..centertel.pl

Kopczyński tragedia ile jeszcze bedzie do stawal szans panie Magiera chyba juz wystarczy

odpowiedz
Hiszpam - 22.07.2017 / 23:22, *..178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pajace i blazny Jacek Hasi.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 23:21, *..cust.bredband2.com

@ wiewis6499: o co ci chodzi?

odpowiedz
Sasza - 22.07.2017 / 23:21, *..dynamic.chello.pl

Magiera:
"Niech każdy piłkarz pomyśli o ostatnich minutach tego meczu."

Nooo, Panie trenerze! Po takiej wypowiedzi to już na pewno nasi piłkarze pos...li się ze strachu. Naprawdę szacun!

odpowiedz
Siny - 22.07.2017 / 23:20, *..51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopa do Kadry

odpowiedz
Krzysiek - 22.07.2017 / 23:20, *..centertel.pl

Trzeba mu kupić bilet do Sosnowca.

odpowiedz
tommm - 22.07.2017 / 23:20, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

jeszcze pare dni temu w wywiadzie Magiera mówił: w żadnym meczu nie będziemy się oszczędzac, będą grali najlepsi. Gdzie był Dąbrowski, Jędza, Maczynski, Guilherme??? zastąpił ich marnymi w obronie Czerwinskim i Broziem, bardzo słabym Kopczynskim. Trener trochę nas okłamał

odpowiedz
Krzysiek - 22.07.2017 / 23:18, *..centertel.pl

Jacek Magiera,Dzieła Zebrane,tom IX,rozdział 3,strona 235.
Tytuł:Bardzo zła końcówka.

odpowiedz
Art - 22.07.2017 / 23:14, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mam tak samo ale ktoś panu kładzie kłody pod nogi tacy są ludzie -powodzenia tylko mocna Legia

odpowiedz
Sebo(L) - 22.07.2017 / 23:13, *..play-internet.pl

Zaczyna się powtórka z rozrywki. Tak jak w zeszłym sezonie gubimy na początku punkty,inne kluby odskakują tak ja obecnie Wisła już na 5 punktów i znowu trzeba będzie gonić. Tyle,że tym razem szczęścia i kolejek może zabraknąć bo już nie będzie podziału punktów po sezonie zasadniczym. Na prawdę nie wiem po co Magiera powiela schematy Berga i Hasiego z tasowaniem co mecz składu. To jest dopiero początek sezonu,wszyscy są świezi,wypoczęci i pełni energii. Spokojnie można przebrnąć el.LM i początkowe kolejki ligowe jednym składem z kosmetycznymi zmianami... A tak mamy lato 2016 bis i za chwilę zrobi się znowu nerwowo tyle,że tym razem na dywanik prezesa trafi Magiera.

odpowiedz
M@c - 22.07.2017 / 23:12, *..dynamic.chello.pl

Malarz bronił wybornie i uchronił nas od porażki, ale przy golu wydaje mi się, że popełnił błąd.

odpowiedz
Wojtas - 22.07.2017 / 23:11, *..centertel.pl

Magiera nie pier...l. Pomysł sam co zrobiłeś źle. Kopczyński w 1 z opaska kapitana, Hama na Lewej Szymański w pierwszym. Zespół zagrał tak jak kapitan poprowadził. Na ławce miałeś Pasquato, który nawet nie wszedł na 20 minut, po to żebyś wiedział na czym stoisz w Astanie. To on powinien wejść za Szymańskiego. Kuchy za Hama powinien wejść a nie Sadiku który dobrze się prezentował. Maka w 1.

ale co ja się tam znam na trenowaniu.... rozumiem że masz ukryty plan.

odpowiedz
riobochłop - 22.07.2017 / 23:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no to ja ci Jacku wmówię...graliście dramatycznie slabo...na plus Kucharito i to wsio...oczy bolały i krwawily jak patrzyłem na demolujacą nas momentami Koronę...każde ich podanie - przemyślane...podanie na 30-40 metrow - celne..Korona , bez kilku piłkarzy z podstawy...my się kuzwa kilka razy LEDWO wybroniliśmy...natychmiast wizyta ekipy sportowej...natychmiast...i niech liście spadną , bo muszą spaść...CO TO KU..A było ????

odpowiedz
alex - 22.07.2017 / 23:10, *..136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie trenerze litości !!!!!!! Po każdym słabym meczu ta sama gadka . Hasi za takie eksperymenty poleciał. Zapomniał Pan ?????

odpowiedz
Pawel - 22.07.2017 / 23:09, *..slubice.vectranet.pl

To cos mozna nazwac gra? Z calym szacunekiem ublizacie Nam kibicom. Kopczynski? Ja pytam trenerze za Co????????????? Z taka gra w kazachstanie trenerze 3:0:) i tylko wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym:) dzis bylo widac jak druzyna jest przygotowana zero taktyki... Tu nie MA nic Co mozna nazwac gra. My nie potrafimy pressingiem odebrac pilki:) pozdro dla kumatych.

odpowiedz
celen - 22.07.2017 / 23:08, *..3-2.cable.virginm.net

Tu głupi siwy deklu z szpitalem Korony taki szrot wystawić powinni cie wynieść z tego stadionu za to co ty dziś wystawiłeś.

odpowiedz
Kipkorir - 22.07.2017 / 23:08, *..dynamic.chello.pl

Skończ bredzić człowieku! Pierw narzekanie na brak transferów. Kupują ci piłkarzy, którzy po jednym treningu z drużyną prezentują się o niebo lepiej niż przysłowiowy Kopczyński po kilku sezonach, to sadzasz ich na ławie. Rozumiem, żeby byli jeszcze jacyś wartościowi zmiennicy, ale ci chłopcy maja z profesjonalną piłką wspólnego tyle co ty z trenowaniem - narybek i przedszkole! Przygotowania zimowe to był dramat - mistrz zdobyty na mega farcie. Nie dało ci to nic do myślenia i latem widzimy to samo. Drużyna bez ładu i składu, w której byle łebek może być kapitanem.

odpowiedz
Pitu pitu - 22.07.2017 / 23:07, *..193

Dlaczego my zawsze na początku sezonu musimy gonić? Taki klub, taki potencjał, tacy trenerzy, tyle samo czasu na przygotowanie co inni i zawsze początek psu w du... i ten superpuchar

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2017 / 23:07, *..dynamic.mm.pl

Wszystko pięknie ale czym spowodowana była absencja Maćka? Zmęczenie meczem z Finami??? Dlaczego nie grał Jędrzejczyk? Też zmęczenie? Jacek, zaczynasz działać jak Hasi, a to mi się średnio podoba.

odpowiedz
Daszka - 22.07.2017 / 23:07, *..dynamic.chello.pl

Panie Jacku do bólu będę przypominał (cytował) pana słowa z początku sezonu: "dysponujemy szerokim i wyrównanym składem; letnie zgrupowanie oceniam bardzo dobrze, itp., itd."
Po dwóch meczach ESA straciliśmy już 5 pkt. (podział punktów po rundzie zasadniczej - zniesiony). No cóż, jak tak dalej pójdzie to będziemy się dzielnie bić o...pierwszą ósemkę. Rozwinięcie komentarza do dzisiejszych wydarzeń przy Ł3 jest całkowicie zbyteczne.

odpowiedz
APGAP - 22.07.2017 / 23:06, *..centertel.pl

Czerwiński Kuba co ty grałeś ??? Szok

odpowiedz
d2b90 - 22.07.2017 / 23:06, *..centertel.pl

Jak to pazura powiedzial w "Dzien świra " - "pie....isz Pan"

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 23:06, *..cust.bredband2.com

Zobaczylem fotke i mysle o kuzwa, besnik hasi!
Ale taki siwy jakis.... Nie, to nasz trenejro od siatkonogi, rotowania i wkomponywania.
I promowania ulubiencow.
TTT, Tak Trzymaj Tragic!

odpowiedz
wiewis6499 - 22.07.2017 / 23:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zegar zaczął tykać...

Broź za straconą bramkę do rezerw...

Krzeszczu gdzie jesteś z oceną Kopczyńskiego??

A.M dzięki za ten remis. Jest szansa ze się przyda w przyszłym roku.

Elo i "pozdrowienia Wam w ukladach"

odpowiedz
Julekkk 08 - 22.07.2017 / 23:04, *..timplus.net

Chłopie tak się nadajesz na trenera Legii jak Mioduski na jej Prezesa!! Szymański, Kopczyński może jeszcze Szwoch???

odpowiedz
d2b90 - 22.07.2017 / 23:03, *..centertel.pl

Co ty pitolisz...
Dla Ciebie najwazniejszy byl gol? I to co dla Ciebie wazne realizujesz dziesięć minut przed fajrantem?
Ehh...

odpowiedz
Darek - 22.07.2017 / 23:03, *..dynamic.chello.pl

Trzeci mecz w tym sezonie i pierwszy remis.Wygrana z amatorami z Wysp Alandzkich to wszystko na co nas stać.Stwierdzam fakt.Drużyna jest źle przygotowana do sezonu.

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 22.07.2017 / 23:01, *..centertel.pl

A nie graliście słabo??? Może racja graliście mega chu....wo! Kuzwa juz brak cierpliwosci - przecież Legia chce być potęgą w tej lidze to takie parowy z Korony nosem powinni wciągać... Tylko kto to ma robić??? I czemu jesli nie umiemy grac ataku pozycyjnego to nie przycisniemy jak za Staśka presingiem i nie wbijemy bramy po przejeciu pilki? Ja osobiscie nie wiem po ch.. Sadiku i Hama truchtali z przodu...

odpowiedz
Bart - 22.07.2017 / 23:01, *..dynamic.chello.pl

Takie mecze będą dopóki taki nieudacznik jak Ty będzie trenerem. Więcej rotacji w składzie, więcej siatkonogi i gry na aferę. Od dłuższego czasu nie widać pomysłu na taktykę, rozegranie, jedną składną akcję.
3 bramki od beniaminka, a teraz remis z ledwo skleconą Koroną i co mecz losowo dobrana jedenastka z drewnem Kopczyńskim na czele, oto sukcesy Jacka.
Pakuj manatki i won do Sosnowca, bo ekstraklasa to za wysokie nogi dla takiego beztalencia trenerskiego.

odpowiedz
@rek - 22.07.2017 / 23:01, *..dynamic.chello.pl

Pisałem przed kilkoma dniami, przed i po meczu z IFK, iż najbliższe cztery mecze pokażą nam, czy nasza drużyna ma jakiś styl... Jeden mecz jest już za nami i powiem tak: chaos, bieganina i brak polotu… W mordę, teraz do Warszawy wszyscy zaczną jeździć jak po swoje… Po Górniku i Koronie wysłaliśmy w Polskę jasny przekaz, iż obecna (L)egia jest słaba i trzeba łapać na niej cenne punkty do tabeli… Nie chcę się pastwić na Magicu, bo jak napisałem wcześniej ma u mnie jeszcze kredyt zaufania… Ala gra naszego zespołu nie wygląda najlepiej… Póki co syf, kiła i mogiła… Do diaska, znowu najlepszym graczem (L)egii był bramkarz… O czymś to świadczy… Duże brawka za dzisiaj kieruję też do Hamy… Do tego wszystkiego po faulu na Mączyńskim nikt, ale to DOSŁOWNIE NIKT, nie podbiegł do koroniarza, aby mu odklepać jakąś mukę za ten faul… Gdzie ten duch drużyny..? Gdzie wszyscy za jednego, jeden za wszystkich… Żal doopę ściska… Pozdro (L)

odpowiedz
Mpp - 22.07.2017 / 23:00, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Mistrzostwo jest środkiem a nie celem. Pamiętajcie

odpowiedz
kris - 22.07.2017 / 23:00, *..218

kopczynski, Hama, broz, Czerwiński-bawi się pan w Berga Panie Magiera? Już 5 pkt straconych w tym sezonie. Pana pupil kopczynski 90 min?! I tak go nikt nie kupi.. Dno i tyle w tym temacie. Na takich ogórków na 2ch napastników. Oj słaby z Pana trener..

odpowiedz