Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA

LIVE!: Legia - Korona

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W 2. kolejce Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie na własnym boisku Koronę Kielce. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Łazienkowskiej 3!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
r - 23.07.2017 / 17:19, *..adsl.inetia.pl

akurat gra Kasper dobrze .. asysta przy bramce a jeszcze mógł mieć dwie .. a to nie jego wina , że szymański nie trafił

odpowiedz
wars - 23.07.2017 / 07:07, *..play-internet.pl

Mieli "zmazać plame" Nie zmazali

odpowiedz
Rio - 23.07.2017 / 01:09, *..ip.oxynet.pl

ddd na trenera

odpowiedz
Andrzej - 22.07.2017 / 23:28, *..centertel.pl

Ku. mać co ma się wydarzyć żeby Kopczyński (drewno, pupil, patałach) przestał grać. To jest brak zawodnika w meczu.
PROSZĘ NIECH KTOŚ WYPOWIE SIĘ POZYTYWNIE O KOPCZYŃSKIM BO NIE WIEM CZY TYLKO JA NIE ZNAM SIĘ NA PIŁCE.

odpowiedz
Lukas - 22.07.2017 / 22:39, *..jjs.pl

Ha ha ha Boze zenada....hmm....tyle w temacie. Pomyslow na gre Magica brak...ludzie zarabiajacy duzy hajs hraja piach....czy kazdy mistrz Polski zawsze musi dac dupy ....czy kiedys nastanie era rozgramiani i pozyskiwania zawodnikow a nie sprzedawanie? Szczerze? Wynocha!

odpowiedz
Zyga - 22.07.2017 / 22:36, *..151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z Magiersonem nie bedzie zadnego progresu. Stara polska mysl trenerska, yebnac wprzod i moze ktos poleci jak chart za zajacem. Ostatnim chartem byl Wojtek flaszka Kowalczyk i tyle w temacie.

odpowiedz
ddd - 22.07.2017 / 22:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to za skład panie trenerze? Ja wystawiłbym taki skład: Malarz - Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jędzrejczyk - na skrzydle Nagy, Guilherme, w środku Molin, Mączyński, Pasquato i w napadzie Sadiku.

odpowiedz
Do szmatu pisowskiej (L) Błonie, - 22.07.2017 / 22:26, *..centertel.pl

Zamknij sam morde frajerze. Widzisz ku. gre. Co u robi trener, co gra Hamalainen, co gra kopczyński, obaj grają cały mecz

odpowiedz
Xyz - 22.07.2017 / 22:22, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ty malowany paniczku kiedy transfery za 1 ml euro

odpowiedz
SochoLegia - 22.07.2017 / 22:21, *..play-internet.pl

Powiem tak: piz.. nie drużyna! 90 minuta, koroniarz łapie Mączynskiego za szyje i kładzie go na glebę... reakcja drużyny? Żadna... żadna...

odpowiedz
Bydle - 22.07.2017 / 22:20, *..143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na ch.... nam te transfery. Sadiku raptem 60 minut Włoch nie wszedł ten orzeł z Portugali czy skąd tam nawet nie obecny na ławce. Chukwu znowu mierzy buty. Samogon którego tak chwalił JM zniknął jak sen. K.... co to jest. Promocja na Kopczynskiego ? Niezgoda zbawca miał być zniknął. Panie prezesie nie warto kupować. Szkoda kasy. Patrząc na poczynania trenera wystarczy kopczynski Szymański i paru innych młodzików. Lepiej Pan sobie whisky kupi za te kasę .

odpowiedz
xyz - 22.07.2017 / 22:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba wyjść najsilniejszym składem, strzelić z dwie lub trzy bramki...i wtedy zmieniać...dawać odpoczywać najlepszym...

odpowiedz
Radzio - 22.07.2017 / 22:19, *..117.ipv4.supernova.orange.pl

BROZ WYJAZD Z LEGII!!!! NIE NADAJESZ SIE DO NICZEGO

odpowiedz
legionista - 22.07.2017 / 22:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Efekt mieszania składem...trenerze, myślałem, że nie będziesz brał przykładu ze swoich poprzedników.

odpowiedz
trol - 22.07.2017 / 22:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dobrze ze odpuscilem na rzecz rzutek we wroclawiu ,tam wieksze emocje

odpowiedz
lrb - 22.07.2017 / 22:11, *..dynamic.mm.pl

co wy macie do tego Brozia?

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 22:09, *..cust.bredband2.com

Kuchy KING !!!!!
Hami King of Assists!

odpowiedz
BYSIO - 22.07.2017 / 22:03, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

KOPCZYNSKI LIZUS MAGIERY

odpowiedz
Grajcie na Kopczyńskiego - 22.07.2017 / 21:54, *..dynamic.chello.pl

Zamiast Kopczyńskiego to ten siwy zdjął Armando! No czysty gamoń!

odpowiedz
Kipkorir - 22.07.2017 / 21:43, *..dynamic.chello.pl

Druga połowa jeszcze gorsza od pierwszej. Magiera, gdzie zmiany!? Czy ty jesteś ślepy człowieku?

odpowiedz
(L) Błonie - 22.07.2017 / 21:37, *..centertel.pl

"Zamknijcie te zdradzieckie mordy",hehe. Legia gra i ma wygrać! A tu sami trenerzy-selekcjonerzy,pewnie znawcy tematu w 100%... Najlepsi. Jaaaapa konie!!!! LEGIA TO JEST POTĘGA,LEGIA CWKS...

odpowiedz
Kris - 22.07.2017 / 21:36, *..218

jacku i tak Kopczynskiego nie sprzedanie za więcej niż 10 tys eur.. Sorry ale twój pupil nie nadaje się do tego sportu..

odpowiedz
nikt - 22.07.2017 / 21:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To są jakieś jaja . No to mamy trenera na lata !!!!!!!!!Jest jeszcze druga połowa może ten pseudo trener się obudzi bo do kolejnego blamażu bliziutko . No nie! nie ma zmian !!!!!!!!co ten gość wyprawia ????/??????????/

odpowiedz
Apgap - 22.07.2017 / 21:29, *..92

Szok z takimi ogórami !!! Jak zawsze :-(

odpowiedz
ANDRZEJ - 22.07.2017 / 21:23, *..centertel.pl

Wstyd że tak perfidnie Kopczyński jest promowany. Człowiek tragedia.
Mecz słaby, nie ma tragedii ale brakuje rozgrywającego.
Niech Cristiano dostanie szanse za Hamalanienia i Maczynski za Kopczyńskiego a w 60 min Kucharczyk za Szymańskiego

odpowiedz
grzesiek - 22.07.2017 / 21:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale myślę ze nawet już piłkarze nie podają kopczyńskiemu bo wiedzą że jest cienki.
A podanie około 30 minuty mecza do hlouska na aut to kwintensencja jego umiejetnosci.

odpowiedz
Darek - 22.07.2017 / 21:19, *..dynamic.chello.pl

Emocje jak na grzybach.

odpowiedz
zdoopy - 22.07.2017 / 21:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

poki co cenne 0:0 proponuje bilety po 150zł ,oni sa tego warci !!!

odpowiedz
as - 22.07.2017 / 21:12, *..dynamic.telkab.pl.pl

Ile wy się tą piłką interesujecie, że was dziwią takie zmiany...

odpowiedz
pisto - 22.07.2017 / 21:05, *..dynamic.telkab.pl.pl

bedzie z 3:1 w ryj

odpowiedz
Groch - 22.07.2017 / 21:05, *..adsl.inetia.pl

Hamalainen klasa światowa widzieliście te podania do Sadiku i Szymańskiego powinienem mieć dwie asysty . Pamiętacie o tym jak będziecie oceniać gamonie!!!

odpowiedz
LiloS - 22.07.2017 / 21:05, *..dynamic.chello.pl

Ale piach! Problem skonstruować prostą akcję, nie mówiąc już o wyjściu z szybką kontrą. Kopczyński, Broź - to woła o pomstę do nieba! Szymański tylko szybkość i gorąca głowa - kolejny Manu? No i te stałe fragmenty... z lepszą drużyną już by było 0:2 po 20 minutach. Do czego to doszło, żeby człowiek musiał martwić się o 1 punkt w meczu z Koroną, która przyjeżdża na Ł3 jak po swoje. Staszek wróć!

odpowiedz
Tom - 22.07.2017 / 21:00, *..205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Początek sezonu a Magiera miesza składem... czemu Dąbrowski Mączyński czy Gui nie grają ?

odpowiedz
Wwl - 22.07.2017 / 20:50, *..play-internet.pl

A handelek trwa la la la la

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 20:30, *..cust.bredband2.com

Kopczynski znowu kapitan... nie ma to jak faworka.
Kolesiostwo Tragica wychodzi mi bokami jak kiedys alban, a przed nim "to bedzie trudny mecz"....

odpowiedz
Kipkorir - 22.07.2017 / 20:19, *..dynamic.chello.pl

Kopczyński? Może jeszcze jako kapitan? Połowa obrony to głęboka rezerwa. To jest istny sabotaż w wykonaniu Magiery!

odpowiedz
Kibic L - 22.07.2017 / 20:17, *..158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Łatwo nie będzie bo gramy w 10-u. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie może powiedzieć, że Kopczyński to grajek w pełnym wymiarze.

odpowiedz
krys008 - 22.07.2017 / 20:14, *..75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopczyński, Czerwiński, Broź to mi pachnie sabotażem.

odpowiedz
tomiacab - 22.07.2017 / 20:13, *..18-2.cable.virginm.net

Magiera nic się nie nauczył tydzień temu i dalej bawi się w hasssiego? Bez podziału punktów w której kolejce zamierza być liderem, w 39?

odpowiedz
ooooo k..... - 22.07.2017 / 20:12, *..dynamic.chello.pl

Nie wierze!!
Mąka na ławce !!!
Kopczyński w 1 składzie !!

odpowiedz
grzesiek - 22.07.2017 / 20:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

Albo Magiera idzie tropem albańca i nastawia się na awans do LM, albo ... nie wiem co. Dla mnie skład wygląda tak jakby główni piłkmarze np mączyński odpoczęli przed meczem z astaną. Ale Magik chyba sobie nie zdaje sprawy, że w tym roku los nie będzie tak łaskawy i dostaniemy bęcki w 4 rundzie. No ale cóż może Lige Europy chce nasz trener zdobyć. Któż wie. Ale powinien zdawać sobie sprawę że takim sposobem pracę stracił albaniec.

odpowiedz
Fanowski - 22.07.2017 / 19:54, *..play-internet.pl

No kurde to jakiś żart z tym skladem?

odpowiedz
Kris - 22.07.2017 / 19:44, *..218

Brawo JM! kopczynski, broz, Czerwiński, Hama w pierwszej 11! To sam se oglądaj to "widowisko"

odpowiedz
Grajcie na Kopczyńskiego - 22.07.2017 / 19:31, *..dynamic.chello.pl

Kopczyński, Broź, Czerwiński, Szymański... No tak, ale przecież: "Nie będziemy się oszczędzać, zagramy najmocniejszym składem" itd... Magiera powiela schematy Berga i Hasiego. Niestety z podobnym efektem.

odpowiedz
RMFC - 22.07.2017 / 19:27, *..dynamic-zab-05.vectranet.pl

Znów swoją wirtuozerską grą będzie nas Broź. Ciekawe co pokaże Czerwiński. Oby nie skończyły się te eksperymenty wtopą!

odpowiedz
Kakrus - 22.07.2017 / 19:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mąka na ławce Kobczynski na boisku....

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2017 / 19:18, *..cust.bredband2.com

Jest Kopczynski!!!
No bo jakze inaczej. Pewnie kapitan tez.
Masakra....

odpowiedz