REKLAMA

Szaliki-cegiełki na zakup karetki dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy (L)udzie zachęcają do dalszych wpłat na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Aby pozyskać dodatkowe środki na ten cel, wypuszczone zostały szaliki-cegiełki, które nabywać można w cenie 45 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży wesprze tę akcję. Zapisy na szaliki prowadzone są na Forum Kibiców do 30 lipca. Istnieje także możliwość wysyłki szalików, co należy zaznaczyć przy zapisach.

Legioniści zebrali do tej pory około 64 tysięcy złotych na zakup karetki. W planach jest jeszcze jedna zbiórka na stadionie, ale należy pamiętać, że jedna karetka kosztuje 350 tysięcy złotych. Akcję może wesprzeć każdy - wystarczy zrobić przelew na poniższy numer konta:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445

z dopiskiem Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Toni - 24.07.2017 / 12:30, *..0pools.vodafone-ip.de

To mamy calkiem solidne wyzwanie.Kawalek karetki juz jest ale sporo jeszcze brakuje.Ja juz wplacilem.Chetnie bym jeszcze kupil kilka sztuk poduszek tylko musiala by byc sprzedaz internetowa.
Kto da rade jak nie MY.Wierze ze Legia da rade.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.