Sparing Legia II Warszawa - Drukarz Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 Drukarz Warszawa

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W przedostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu 2017/18 druga drużyna Legii pokonała na boisku Okęcia IV-ligową drużynę Drukarza Warszawa. W obu połowach na boisku pojawiły się dwie różne jedenastki. Przed przerwą legioniści mieli znaczącą przewagę i prowadzili 2-0 po bramkach bardzo aktywnego Vamary Sanogo i Aleksandra Wańka. Po przerwie ciężar gry przesunął się nieco w stronę środka pola; młodzi piłkarze Legii stworzyli sobie kilka okazji, podobnie jak zawodnicy Drukarza, jednak wynik nie uległ już zmianie.

W sobotę o 13 na boisku przy ul. Strażackiej Legia II zagra z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Legia II Warszawa 2-0 (2-0) Drukarz Warszawa
1-0 21 min. Vamara Sanogo (as. Tsubasa Nishi)
2-0 41 min. Aleksander Waniek (as. Bartosz Olszewski)

Legia II l. połowa: Burta - Turzyniecki, Żyro, Wełnicki, Olszewski - Waniek, Nishi, Szczepański, Bartczak -
Majewski, Sanogo
Legia II 2. połowa: Miszta - Cichocki, Bondarenko, Masłowski, Więdłocha - Orlik, Praszelik, Handzlik, Aftyka - Chukwu, Góral.
Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Marek Saganowski, trener bramkarzy: Maciej Kowal