Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Honorowa zbiórka krwi na Legii!
Honorowa zbiórka krwi na Legii!
Wtorek, 25 lipca 2017 r. godz. 11:30

5 sierpnia kolejna zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy w sobotę 5 sierpnia na kolejną honorową zbiórkę krwi na stadionie Legii Warszawa. Akcja organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści i Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa będzie trwała od godziny 9:00 do 14:00. Na krwiodawców będą czekały dwa autokary – krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Aby skrócić czas oczekiwania na oddanie krwi, RCKiK zgodziło się oddelegować na naszą zbiórkę dodatkowego lekarza do badań potencjalnych dawców krwi.

Dzięki uprzejmości klubu, każdy krwiodawca który odda krew na naszej akcji otrzyma bilet na ligowy mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice (11 sierpnia godz. 20:30). Ponadto dla krwiodawców będą czekały pyszne pączki przygotowane przez Cukiernię Karpatka z Góry Kalwarii. A marka Dolina Czerska zapewni krwiodawcom 100% naturalne soki uzyskiwane są za pomocą tradycyjnej technologii tłoczenia na zimno.

O dodatkowych szczegółach i atrakcjach, które odbędą się podczas zbiórki, poinformujemy niebawem.

Wydarzenie na Facebooku

Partnerzy akcji

* * *
W tym samym dniu wspólnie z Węgrowskimi Legionistami organizujemy również honorową zbiórkę krwi w Węgrowie. Nasza akcja trwająca w godzinach 9:00 - 13:00, będzie jednym z punktów obchodów dni Węgrowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Węgrowa jak i okolic.

fot. Woytek / Legionisci.com

Przypominamy iż okres wakacyjny jest czasem niedoboru krwi w warszawskich szpitalach. Dlatego tak ważny jest każdy krwiodawca który zdecyduje w tym czasie się na oddanie krwi.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy i widzimy się 5 sierpnia na Legii.Komentarze: (3)

mac, 25.07.2017 11:43:31 - *.90

Do Redakcji: Czy wiadomo, na którą trybunę ten bilet?
Można wybrać miejsce, czy też jest jakaś określona pula - powiedzmy 50 konkretnych miejsc dla krwiodawców?

do mac, 25.07.2017 13:13:00 - *.52

Ty wybierasz miejsce. Oczywiści oprócz trybuny VIP. Warunkiem jest posiadanie karty kibica.

mac, 25.07.2017 15:36:33 - *.90

Ok, dzięki za info.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!