Jacek Magiera - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Magiera: Wynik 2-1 byłby sprawiedliwy

Jacek Magiera (trener Legii): Pierwsza połowa dwumeczu dla Astany. Przed nami drugie 90 minut, w których będziemy musieli odrobić stratę. Dzisiejszy mecz zaczął się od ataków Astany, która lepiej się czuła na tym boisku. Potrzebowaliśmy czasu, żeby się przyzwyczaić. I tak stworzyliśmy sobie sytuacje - dwa razy Michał Kucharczyk - do objęcia prowadzenia.
Tymczasem straciliśmy dwa gole. Nie powinniśmy zwłaszcza stracić drugiego gola po kontrze.

W przerwie dokonaliśmy zmian w ustawieniu i sposobie gry. Stworzyliśmy sobie też sytuacje na początku drugiej połowy, po których powinniśmy strzelić przynajmniej jednego gola. Astana też miała swoje sytuacje. Ucieszył nas gol Sadiku i gdyby mecz skończył się wynikiem 2-1, to byłby to sprawiedliwy wynik. Najbardziej żałujemy tego ostatniego gola. Powinniśmy przerwać akcję faulem. Nie udało się nam i straciliśmy gola.

Wiedzieliśmy, jak gra Astana i jakie ma atuty. Astana była dziś lepsza, natomiast trzeba walczyć do końca. Nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz zamykamy temat tego meczu i przygotowujemy się do rewanżu.