Cristian Pasquato zadebiutował w barwach Legii - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Debiut Cristiana Pasquato

Woytek, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W środę Cristian Pasquato zadebiutował w barwach Legii Warszawa. Włoch wszedł na boisko w 63. minucie spotkania 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z FK Astana. Pasquato oddał jeden strzał na bramkę Kazachów z ok. 20 metrów, ale piłka przeleciała obok słupka.

Miał także swój udział przy jedynej bramce dla Legii - dobrze dograł w pole karne do Michała Kucharczyka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Tagi - 27.07.2017 / 20:44, *..dynamic.chello.pl

Nasze gwiazdy najpierw niech nauczą się biegać.
Na naukę operowania piłką , przyjdzie czas.
Z taką grą (w chodzonego) +zero dokładności - walka o grupę mistrzowską.

odpowiedz
Piotr - 27.07.2017 / 16:34, *..0pools.vodafone-ip.de

Dalej jestem megaaaaawkuzrzony za ten mecz, ale cóż. Była kupa. Mam teraz apel do kiboli: WSZYSCY w środę ROBIĄ PIEKŁO przy Łazienkowskiej!!!! Nie dla pikników! Ma być taki ryk, że Kazachowie osrają się zanim wyjdą na murawę!!! Staruch pokaz klasę! Jazda Legio! MUSICIE!!!!!!!

odpowiedz
Zdzisław - 27.07.2017 / 15:30, *..isp.bjm.pl

Ten Hamalainen bez polotu, bez woli walki, bez agresji tak wiec on to stopy moze wąchać Szymańskiemu....

odpowiedz
do SeboL - 27.07.2017 / 11:24, *..69

eksperymentów?! człowieku on wystawił najmocniejszy skład w 90 %. Ten skład zagrał totalne dno. Zero pomysłu, woli walki.


Obstawiałem 2:0 dla Astany. w Rewanżu tylko 2:1 dla Legii.....

2 murzynów > Legia Warszawa

odpowiedz
syrenka - 27.07.2017 / 11:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

w środę widzimy się na Ł3 wierzę w zwycięstwo....Legia w II połowie miała dość dobry skład. To skład na Mistrza Polski! A LM ? zobaczymy...pozdrowienia z Konina!!!

odpowiedz
zduneq do Sebol - 27.07.2017 / 11:12, *..adsl.inetia.pl

tak, kępki trawy strzeliły 3 bramki, co za tłumaczenie.Tak się tłumacza tylko nieudacznicy.Jakoś dziwnym trafem Jaga potrafiła pocisnąć w Azerbejdżaninie(tam też pewnie sztuczna murawa była) i wywieźli 1:1 .Inaczej się biega?Inna szybkość?Meczu niestety nie mogłem obejrzeć ale widziałem skrót i jak Kabananga wciskał gaz to pazdany, jędrzejczyki i reszta mogła co najwyżej mu pomachać na do widzenia.Nawet Kosa by go nie dogonił.

odpowiedz
Afro - 27.07.2017 / 10:47, *..play-internet.pl

No ta murawa... ok ale bramki dostalismy z przyczyn zupelnie niezaleznych. A jak Kałabanga bedzie jeszcze szybciej biegal u nas to juz bedzie masakra dla naszych obroncow szybkich inaczej.

odpowiedz
EBR - 27.07.2017 / 09:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do stadion: a niby skąd masz takie informacje??

odpowiedz
Zibin55 - 27.07.2017 / 08:31, *..play-internet.pl

Do Legionista: tez czytałem ten wywiad Szczesny ma sporo racji pewnie tylko dlaczego inne drużyny grając po takim samym sezonie wiosennym takiej samej przerwie i jak Korona po większej przebudowie grają lepiej od nas???
Ze znacznie większym zaangażowaniem i ambicja. Tak wyglądają wszystkie mecze w lipcu. Nie da sie usprawiedliwić chaotycznych ruchów Magiery ze składem ; raz młodzież a raz Maczynski nadal na boisku mimo iż ma już skurcze. Niestety wychodzi brak doświadczenia JM. To dla niego za wcześnie

odpowiedz
ja do Legiafananaticc - 27.07.2017 / 08:16, *..189

Od początku to powinni być j... na samo wejście na rozgrzewkę a nie tak jak dzisiaj, grają żałośnie a Żyleta śpiewa jesteśmy z Wami. Stara Żyleta przez cały mecz by lżyła na nich a nie klaskała i tańczyła. Niestety ale stare dobre czasy już nie wrócą

odpowiedz
Miecik83 - 27.07.2017 / 08:14, *..94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie jestem osobą decyzyjna ale proponuję puścić info. żeby znowu godzinę przed meczem trybuny były zapelnione i na wyjście pilkarzy zaśpiewać tak jak miało miejsce na meczu z celtikiem "Gdy wychodzisz na boisko, zawsze dawaj z Siebie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

odpowiedz
Stadion - 27.07.2017 / 08:00, *..mf.gov.pl

A podobno Wściekły Mioduski nakazał szukanie trenera z twarda ręką, dni Magica są policzone. Dawno nie był tak wściekły, pieniądze umie liczyć a poważne przechodzą mu koło nosa.

odpowiedz
Legiafananaticc - 27.07.2017 / 06:35, *..dynamic.chello.pl

Proponuje aby wyjątkowo zamiast Mistrzem POLSKI JEST LEGIA Zaśpiewać na wejście.... nie poddawaj się ukochana ma. Żeby do nich dotarło ze kibice są z nimi. Od początku byłaby petarda.

odpowiedz
Mokotow - 27.07.2017 / 01:51, *..bb.sky.com

Legia nie potrafi strzelac goli jak przeciwnik w polu karnym postawi autobus. Moze za rok jak zdobeda Mistrza odejdzie magic i szopen to wrucimy na salony. Teraz to niech oni sie skupia na lidze ;)

odpowiedz
Macko - 27.07.2017 / 00:13, *..adsl.inetia.pl

Pasquato Ok, ale obrone mamy ..ujowa. Potrzebny stoper a nie kolejny ziomek do środka pola (plotka o Fumanie). No i wreszcie niech ten Hildeberto zadebiutuje to moze wskoczy w 2 polowce w rewanzu z Astana. Musimy zacząć grac skrzydllami wreszcie.

odpowiedz
Legionista - 26.07.2017 / 23:40, *..226

@al mam wrażenie że piłkarze są zmęczeni... Nie o to chodzi że są żle przygotowanie tylko są zmęczeni wcześniejszym sezonem... Krótka przerwa na odpoczynek nic nie daje!

odpowiedz
Sebo(L) - 26.07.2017 / 23:30, *..ustka.vectranet.pl

Troszkę spokoju panowie. Może gra nie wyglądała tak jak powinna wyglądać ale mimo wszystko jest na to małe...usprawiedliwienie. Jest nim ta nieszczęsna nawierzchnia. Sztuczna trawa,ułożona na bardzo twardym podłożu to jednak nie to samo co naturalna murawa. Piłka nie dostaje poślizgu,odbija się niczym piłka tenisowa na korcie. Piłkarze również nie mają takiej samej szybkości i zwrotności jak na naturalnej trawie. Trzeba uważać przy każdym przyspieszeniu i nagłym zatrzymaniu się bo łatwo naciągnąć mięsień czy nabawić się innej kontuzji. Wszyscy powiedzą,że obie drużyny miały te same warunki do gry,ale pamiętajmy jednak,że Astana gra tam non stop,wie jak się przygotować do meczu,jakie buty piłkarze mają założyć,jak będzie zachowywała się piłka,czy nawierzchnia będzie zmoczona czy sucha i "tępa". Legia takiej wiedzy niestety nie posiada a na sztucznej trawie gra "od święta". Każdy miał prawo poczuć się nieswojo,obawiać się kontuzji,nie być przyzwyczajonym do zachowania piłki na takiej nawierzchni. Trzeba mieć nadzieję,że za tydzień na naturalnej trawie to "wojskowi" będą dyktować warunki gry Kazachom i wyjdą z tej batalii zwycięsko. Dodajmy do tego 4 godzinną różnicę czasową,bo gdy u nas będzie 20:45 w Kazachstanie będzie już prawie 1 w nocy. Zmęczenie może dać o sobie znać i trzeba to wykorzystać najlepiej jak tylko się da :)

odpowiedz
aL - 26.07.2017 / 23:01, *..adsl.inetia.pl

Usnąć nie mogę, bo w głowie ten mecz. Cały czas myślę o tym, że prawdopodobnie tracimy szansę na LM. Czuję się trochę oszukany postawą naszych kopaczy. Kurna, przecież oni też grają o honor, marzenia i przede wszystkim wielką kasę. Nie zależy im? Nie rozumiem. Zerowe zaangażowanie. Wszystko na stojąco. Nie wierzyłem jak oglądałem. To Nasza Legia? Ja tego nie kupuję...
Zapewne za tydzień będę dopingował i wierzył w awans (jak zawsze), bo miłość kibica jest ślepa. Ale dziś... to nie była moja Legia...

odpowiedz
gazza - 26.07.2017 / 22:23, *..ssp.dialog.net.pl

Będzie z niego pożytek !
Dla mnie wystarczy jedna akcja i jego strzał minimalnie obok bramki. To będzie jeden z lepszych piłkarzy w tym sezonie.

odpowiedz
Sebo(L) - 26.07.2017 / 22:20, *..ustka.vectranet.pl

Odrobienie dwóch bramek to nie jest sztuka nie do dokonania,ba taką stratę można spokojnie odrobić już po kilkunastu minutach gry tylko jest jedno małe ale... Nie z taką grą i nie z takim składem wyjściowym jaki wyszedł w Astanie. Kiedy Magiera przestanie tych swoich eksperymentów ze składem,które niczego dobrego nie przynoszą? Od pierwszej minuty powinni grać zarówno Pasquato jak i Sadiku. Były fragmenty dobrej gry,kilku przemyślanych akcji ale to za mało. W przyszłym tygodniu trzeba dać z siebie nie 100 a 150% swoich możliwości i umiejętności. Niech Magiera pokaże w końcu,że jest gościem z jajami i wystawi ofensywny skład z dwoma napastnikami (Sadiku,Kucharczyk) i ofensywnie grającymi pomocnikami (Pasquato,Nagy,Moulin) Na Kazachów trzeba rzucić się od pierwszych minut. Pamiętny mecz z Celtikiem pokazał,że można wygrać różnicą nie tylko 2 bramek. Trzeba tylko chcieć.

odpowiedz
zaba285 - 26.07.2017 / 22:03, *..lukman.pl

na plus podanie do Kucharczyka, samym pomysłem na podanie już się wyróżnił. nie najgorsza próba strzału, ale chyba nie jest lewonożnym. mogą być z niego ludzie, przy niemrawej drużynie dał trochę nadziei na rewanż

odpowiedz
Hiszpan - 26.07.2017 / 21:49, *..143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja coś czuję że już w rewanżu z Astana pokaże klasę.

odpowiedz
juma - 26.07.2017 / 21:36, *..2

Bezbarwny debiut trzeba dodać

odpowiedz
@melicc - 26.07.2017 / 21:35, *..centertel.pl

3 mecze

odpowiedz
hdjdo - 26.07.2017 / 21:11, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

W środę na maxa komplet na trybunach zróbmy piekło a ja wierzę ze piłkarzy to poniesie i będzie z 4-1

odpowiedz
Mac25 - 26.07.2017 / 20:54, *..play-internet.pl

Będą z Niego ludzie - jedna asysta trochę mało

odpowiedz
hdhdjdj - 26.07.2017 / 20:48, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Wczoraj zagrali dla nas dzis dwa mecze znowu na plus dla nas a my co ja pier**** 2:1 i była by l.m

odpowiedz
Ehhh - 26.07.2017 / 20:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak się nie wku.... skoro wszystkie wyniki układają się pod Legie!Patrząc na wyniki to prawie pewne ze w ostatniej rundzie mielibysmy rozstawienie :/

odpowiedz
INFO - 26.07.2017 / 20:40, *..dynamic.chello.pl

Inne drużyny grają dla Legii
Bate jest duże prawdopodobieństwo że odpadnie..
Żydki prowadzą z Ludogorets w 81 min 2-0
Rijeka zremisowała 1-1 a Salzburgiem
i rozstawienie jest na wyciągnięcie ręki,prawie pewne
ale co z tego skoro MY możemy nie przejść Astany

odpowiedz
mg - 26.07.2017 / 20:36, *..centertel.pl

Na cala europe... wstyd w h..j

odpowiedz
md - 26.07.2017 / 20:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry debiut ! LEGIA !!!

odpowiedz
mg - 26.07.2017 / 20:31, *..centertel.pl

Ale przypal...

odpowiedz
Melix - 26.07.2017 / 20:21, *..play-internet.pl

Panie jacku sadiku do pierwszego 2 mecze 2 gole

odpowiedz
@rek - 26.07.2017 / 19:59, *..dynamic.chello.pl

Redakcjo... Pasquato miał także asystę II stopnia... Wszak to on podał do Kuchego, a ten do Sadiku... Pozdro (L)

odpowiedz