Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bujniak wraca do Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niespełna 23-letni libero Patryk Bujniak to pierwszy siatkarz, który zasilił legijną sekcję przed nowym sezonem 2017/2018. Co ciekawe, zawodnik trafił do stołecznego klubu po raz drugi. Były gracz MOS Wola występował już w barwach „Wojskowych” w sezonie 2015/2016, jednak w ubiegłorocznych rozgrywkach „zacumował” w drużynie BAS Białystok.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
mroczny - 29.07.2017 / 15:42, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jaki z niego libero ? W BAS-ie był drugi, a tu przychodzi na pierwszego ? To po co odchodził ? Zresztą ten powrót z lepszego klubu do gorszego (taka prawda niestety) najlepszej oceny jego sportowym ambicjom nie wystawia.
No, ale będzie pasował do trenera, który o mało nie "spuścił" z ligi Wołomina i w nagrodę przyszedł na trenera do Legii. Kto rządzi w tym klubie, że takie głupoty się dzieją ?odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.