Armando Sadiku - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z FK Astana

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niskie noty przyznaliście zawodnikom Legii za środowy mecz z Astaną. Najwyższą ocenę uzyskał Armando Sadiku, a minimalnie niżej oceniliście występ Kucharczyka i Malarza. Najniższe noty otrzymali Maciej Dąbrowski (1,6) i Artur Jędrzejczyk (1,7). W sumie oceniało 1046 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,4.

Sadiku 3,2
Kucharczyk 3,1
Malarz 3,0
Pasquato 2,9
Pazdan 2,6
Michalak 2,4
Guilherme 2,2
Nagy 2,2
Mączyński 2,1
Hlousek 2,1
Moulin 2,0
Hamalainen 2,0
Jędrzejczyk 1,7
Dąbrowski 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
ostet - 28.07.2017 / 20:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Fatalnie to wygląda jak Michał Fatalczyk jest znowu wśród najwyżej ocenianych a drewniaka przecież żaden zawodowy klub nie chciałby mieć u siebie... Braci Żewłakow i Fatalczyk won z Legii !!!

odpowiedz
Radzio - 28.07.2017 / 17:58, *..117.ipv4.supernova.orange.pl

Wytłumaczcie mi jedno. Jak może napastnik z piłką biec szybciej od trzech piłkarzy Legii bez piłki?? Czy przypadkiem (piłkarze) Legii są źle przygotowani do sezonu?? Co do ocen to cała drużyna za wysoko szczególnie za pierwszą połowę.

odpowiedz
Załamka - 28.07.2017 / 16:37, *..182

Jakim cudem dziadek Malarz średnia 3.0 ja rozumiem ze po meczu trzeba było się napić by zapomnieć ale żeby 1 z 3 pomylić ????

odpowiedz
Żelu - 28.07.2017 / 14:11, *..adsl2.static.versatel.nl

Niby wszyscy wszystko wiedzą i ja też ze nowi zawodnicy muszą się zgrac z tymi co już grają i ci co grają z nowymi i ze dwa trzy mecze to za mało i o ile w lidze wszystko da się jeszcze odrobić to w pucharach wygląda to niebezpiecznie. Wszystkim niecierpliwy przypominam że Niko pierwszy naprawdę dobry mecz zagrał po sześciu bardzo przeciętnych a VOO. dopiero jak przyszedł trener Magia i też w Portugalii zaczął mecz na ławce. Wierzę że będziemy znów mistrzem i mam nadzieje ze zagramy w lidze mistrzów

odpowiedz
M3 - 28.07.2017 / 13:01, *..play-internet.pl

Ringcolt ty parowo sam jesteś paralitykiem. Ten facet przyczynił się do wygrania ligi a ty go obrażasz. Zagrał slabiutko, ale rzadko mu się to zdarza. Wyp... na konwiktorską

odpowiedz
jano - 28.07.2017 / 12:56, *..wum.edu.pl

Rodzaj nawierzchni zrobił swoje.
Mnie jednak najbardziej irytowały pozorowane ataki Gilherme przy odbiorze, słaby Malarz na przedpolu oraz słaba "fizyka"Jędrzejczyka (przegranych wiele pojedynków główkowych ).

odpowiedz
grzesiek - 28.07.2017 / 12:45, *..centertel.pl

Moge sie zalozyc ze gdyby w skladzie byl vadis OO lub Rado w formie to kazdy zawodnik by mial conajmniej +1 do not. No ale vadisa juz nie ma. Trzebalo go opidolic za 2 mln euro

odpowiedz
@szczery - 28.07.2017 / 12:12, *..dynamic.mm.pl

Co masz do pana Macieja? Przewyższa poziom ligowych obrońców o dwa poziomy, a Rzeźniczak ostatnio się popisał.. nie znasz się na piłce nic- piknik. Co chcesz od Hlouska? Jak nie biega w ataku to piszesz, że nie chce mu się biegać, a teraz co? Pazdan powinien go dobrze asekurować- ostatnia bramka to jego wina.

odpowiedz
@SławoL - 28.07.2017 / 11:25, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a kiedy to w tym sezonie, zdarzył się nam dobry mecz ? oczywiście nie licząc wpadki w trzecioligowymi Finami.

odpowiedz
krys008 - 28.07.2017 / 11:22, *..serv-net.pl

Marian - jezeli tak będzie będę pierwszym który będzie piał z zachwytu. Niestety, po tym co pokazują, nasze "gwiazdy" nie zanosi się. Obym się mylił.

odpowiedz
ja - 28.07.2017 / 10:58, *..free.aero2.net.pl

Pazdan za wysoko, Malarz za wysoko.
Dabrowski 1
Pazdan 1,5 (za wyciągnęcie ta główką)
Malarz 2,5 (pierwsza bramka spokojnie do obronienia, co on zrobił to nie wiem, ale w ogóle sie nie rzucił)

odpowiedz
kiboL - 28.07.2017 / 10:37, *..24

A to nie jest tak, że po rozegraniu sezonu życia przychodzi się do Legii i forma z roku na rok w dół?

odpowiedz
mojo - 28.07.2017 / 10:35, *..play-internet.pl

Jędza chyba za dużo kebabów ostatnio je.

odpowiedz
Arek - 28.07.2017 / 10:23, *..free.aero2.net.pl

@marian, oby Ci się sprawdziło, bo mi to nawet czytać już tych newsów się nie chce.

odpowiedz
ringcolt - 28.07.2017 / 10:21, *..83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

malarz 3 ahahahaha , zadziwjajace sa te oceny dla tego paralityka

odpowiedz
@rek do marian - 28.07.2017 / 10:21, *..dynamic.chello.pl

A ja ci powiadam kolego, iż nie będą wszyscy tak piać z zachwytu... Bo wygrana (L)egii w rewanżu jest teraz dla nich psim obowiązkiem... I nawet ta wygrana i awans do kolejnej rundy nie zamydlą wielu kibicom oczu, bowiem ci kibice widzą po tych wszystkich porażkach, iż coś niedobrego dzieje się w zespole... lub z zespołem... Pozdro (L)

odpowiedz
1916 - 28.07.2017 / 10:01, *..play-internet.pl

Tu nie chodzi tylko o Jędzę !!
Zespół jest zupełnie nie przygotowany do gry !!
Pod kążdym względem !!
Kążdy kolejny mecz tylko to potwierdza .

odpowiedz
realny - 28.07.2017 / 09:22, *..internetdsl.tpnet.pl

Panie Nawałka Jędzę Pazdana i tego Mączyńskiego chyba trzeba sobie już odpuścić.

odpowiedz
Rychu - 28.07.2017 / 09:19, *..pse.pl

Jędza jest beznadziejny po przerwie letniej. Nie wiem co się z nim stało...

odpowiedz
marian - 28.07.2017 / 09:17, *..dynamic.chello.pl

a ja wam mówie, że w środe o 23 wszyscy będziecie piać z zachwytu jak to Legia mecz życia zagrala i wygrała 3:0.

odpowiedz
SlawoL - 28.07.2017 / 09:17, *..rev.snt.net.pl

Bez hejtu !!! Słaby mecz przecież każdemu się trafi i czasami zagrają z ogórkami i przegrają ale to nie oznacza, że od razu trzeba jechać z hejtem a nie krytyką

odpowiedz
szczery - 28.07.2017 / 09:01, *..internetdsl.tpnet.pl

Wielki pan Maciej rozegrał mecz życia chyba w Kazachstanie, Rzeźnik na bank zagrałby lepiej. Hlousek ponad 2?!?!?!?! I wielkie nasze wzmocnienie pan wiślak, cudowne zawody. ŻENADA!!!!!!!

odpowiedz
Arek - 28.07.2017 / 08:52, *..free.aero2.net.pl

Jak dla mnie Jędrzejczyk to powinien 1 dostać.

odpowiedz
Deimos - 28.07.2017 / 08:44, *..rev.snt.net.pl

Jędrzejczyk naprawdę jest reprezentantem Polski? Chyba jako reprezentant był do Legii kupowany?

odpowiedz